Šest kamarádů si pod přísahou slíbí, že se nikdy neožení a každý přispěje do společného fondu tisícem dolarů. Všechno získá ten, kdo poslední zůstane svobodný. O sedm let později zůstanou svobodní pouze dva - Michael a Kyle. Společná kasa se mezitím rozrostla na půl miliónů dolarů. Zoufalý Michael musí splatit ohromný dluh a osnuje plány, jak dostat Kyla do manželského chomoutu se sexy Natálií "ztracenou láskou Kylova života". Ale divoká honba za penězi v této bláznivé komedii začíná teprve tehdy, když se do krásné dívky zamiluje sám! (oficiální text distributora)

DonQ

Viděl jsem to v pubertě, tedy před dlouhou dobou a tenkrát jsem se samozřejmě hodně nasmál. Kromě toho, že mne to TEHDY bavilo si už jen pamatuji na výživnou (doslova) scénu s amputovaným varletem. Takže z nostalgie čtyři, ale dost silně pochybuji, že bych takhle hodnotil pokud bych si to pustil dnes. ()

iXtr3m3

Klasická americká stupídna komédia z prelomu tisícročí. Čo tomu pomohlo, tak jednak traja hlavní maníci a hlavne Shannon Elizabeth, ktorú by oprcal snáď každý, kto videl Prci prci... :) ()

Vejrrr

Ze všech těch za vlasy přitažených amerických komedií bych si vybral tuhle, abych se vrátil do svých 15ti let a u nějakýho filmu se upřímně zasmál. Fakt super hlavní pointa a záruka smíchu každých pár minut.... ()

Jeand´Boa

Když nic jiného, tak musím ocenit, že hlavní hrdina byl prostě beznadějný smolař a trouba...uměl nádherně kreslit (malovat, chcete-li)...a měl hezké auto - tedy, než mu jej zabavili... Ale zpět k ohodnocení filmu: něco mezi za 2 a za 3*...ale jak jsem naznačil, kvůli němu dám to lepší hodnocení... ()

kluzo

Opět film, u něhož nechápu hodnocení. Obvykle podobné srágory mívají vyšší hodnocení. Tahle by si to rozhodně zasloužila. ()

Primavera

Pobavila som sa na tom preto, lebo sa smiala celá partia, s ktorou sme to pozerali a popíjali, inak za triezva by to bolo určite dosť slaboduché dielko. Odporúčam ako nenáročnú zábavu ku fľaši. :-) ()

Ryšty

Je jásné, že to není žádá intelektuální komedie. Ale já se u toho neuvěřitelně bavil a strašně nasmál. Takový typ jednoduchách, relaxačních komedíí mi sedí. Mě to bavilo. ()

mira.l

No to vám bylo zase emerické dílo. K zblití už od začátku. Mé původní pevné odpadové hodnocení strhla na stanu jedné hvězdičky jen sympatická Shannon Elizabeth, zbytek tak nějak nestojí ... za řeč. ()

zipacna

Pro mě, se tahle komedie stala v poslední době asi tou nejzábavnější teenage komediií, co jsem viděl. I když se ke mě dostala až s tak velkým spožděním (2009), dost jsem se u ní nasmál, a některé scény jsem si přehrával ještě jednou. Až na scénu s varletem, kdy se můj obličej dostával do prapodivných dimenzí, se mi humor líbil. Nevím, proč je film na tom tak špatně jak je (nyní má jen 54%). ()

Godhaj

,,Tak vy jste fanda do kohoutů?“ Supersvůdníci jsou takové trochu horší Prcičky. Poměrně příjemně jsem byl překvapen ucházejícím příběhem, který měl v zásadě hlavu a patu. Vtipných momentů bylo poměrně hodně. Velmi se mi líbily parodické scénky, ale bohužel se zde objevují také nechutnosti, které mi nepřijdou vtipné ani náhodou. Z herců jednoznačně vyniká Shannon Elizabeth, která je půvabná a sympatická. Ostatní jsou stěží průměrní a jednoznačně nesympatičtí joudové, kteří akorát natahují film na potřebných devadesát minut. ()

Cortesz

Připadlo mi, že tvůrci nevěděli co vlastně točej. Napřed to začalo jako obyčejná komedie, potom se to zvrhlo v typickou americkou záchodovou komedii, která se i snažila parodovat některé známé filmy. Nápad nebyl špatnej, škoda jen toho, že tam museli nacpat hromadu nechutností. Herci obstojní, dobře vybranej soundtrack. ()

Marrianna

Cuká mě dát odpad, takhle na mě působí supersvůdníci - chlapi, kteří spíše působí jako tlumiči vášně, spíše než zábavné mi přišel tenhle kousek trapný. ()

Mire

No dalo sa to celkom, najmä vďaka Shannon Elizabeth. Ale až taká pecka to nebola. Ale scéna s semenníkom bola dobrá :) ()