Epizody(16)
-
Krevní msta (S20E01)
-
Krvavé peníze (S20E02)
-
Vzpoura (S20E03)
-
Tísícerá smrt (S20E04)
-
Duel v pustině (S20E05)
-
Vesmír (S20E06)
-
Ukradené životy (S20E07)
-
Bojovnice (S20E08)
-
Větrná harfa (S20E09)
-
Kobro, je to na vás (S20E10)
-
Štvanice (S20E11)
-
Přes mrtvoly (S20E12)
-
Výkupné (S20E13)
-
Triky (S20E14)
-
Válečná kořist (S20E15)
-
Na špatné straně (S20E16)
Hrají
Blerim Destani
Západní Německo
Nejlepší seriály:
4 bloky (2017) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Vinzenz Kiefer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Agent Hamilton (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Carina N. Wiese
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Inez Bjørg David
Dánsko
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Binny a duchové (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Ilir Rexhepi
Kosovo
Nejlepší seriály:
Skylines (2019) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Katja Woywood
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Gizem Emre
Německo
Nejlepší seriály:
Muhteşem Yüzyıl: Kösem (2015) (seriál)
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Amira Pollmann
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Alexander Milo
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Mathias Herrmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Erdogan Atalay
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)
Daniela Wutte
Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vteřiny před vraždou (2010) (seriál)
Matthias Weidenhöfer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Barbaři (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Aleksandar Tesla
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vedat Erincin
Turecko
Nejlepší seriály:
Zmizení (2017) (seriál)
Šikovný krejčí (2023) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alma Gashi
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Jana Pallaske
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Bez hranic (2013) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Niels Kurvin
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindström (2004) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Tim Wilde
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Pasáci (2023) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Susan Hoecke
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)