Série(3) / Epizody(18)

Figy

Další kultovní parta podivných existencí a spousta nezapomenutelných scének... škoda, že jsou jen tři série. ()

MadChick

Po několikanásobném shlédnutí musím upravit své hodnocení ze 4 na 5 hvězdiček, opravdu se bavím pokaždé když si pustím nějakou episodu ()

Tristaver

Možná snadno přehlédnutelný britcom s místy až vulgárním humorem, nicméně stále neuvěřitelně kvalitní. Jen ta Fran mně vždycky pije krev :-) ()

Cassandra

U seriálu je hodně důležité, jestli si oblíbíte hlavní hrdiny a chce se vám to s nimi táhnout pořád dál. A Tento sitcom kromě opravdu skvělých postav navíc disponuje pohodovou atmosférou a překvapivými, vtipnými gagy. Nemám důvod nedat pět, slabých dílů je fakt minimum. ()

Smejky87

Neotřelý seriál nabízející typický britský humor, který jde ruku v ruce s absurdními situacemi a bláznivými hlavními postavami. Po dlouhé době jsem se díky BBC smál, až mi tekly slzy z očí. V roli irského bohéma a majitele antikvariátu si nedokážu představit nikoho jiného, než neopakovatelného Dylana Morana, přičemž Bill Bailey a Tamsin Greig také nezůstávají pozadu. Vynikající, přál bych si jen více dílů. ()

G_I_S_M_O

Konečně něco, co mě dokáže držet u svých dílů tak dlouho, jako kdysi přátelé. Momentálně nejlepší Britský, ba i světový seriál. ()

jasiska

Ževraj lepšie ako IT Crowd či Red Dwarf! Blbosť. Postavy ani zďaleka nie sú také zaujímavé a fórky nie bohvieaké a ani nie v bohvieakom množstve. ()

melkor323

"It should not be an act of social disobedience to light a cigarette... unless you're actually a doctor working at an incubator." Dylan Moran ()

Schuldiner

Pít víno jako vodu... hmmm...to by bylo.. No..bylo by to hlavně tak trochu o zdraví a to jak po psychické stránce, tak i té fyzické. Neuroticky letargický, pesimistický víceméně inteligentní neandrtálec Bernard, snaživý dobrák Manny, no a Fran, která má od obou něco...to je trojka.. ()

ThomasCrown

Seriál, ktorý sa kvalitami doťahuje aj na IT Crowd a niektorými časťami ho dokonca predčí. Raz darmo, britský humor je rokmi overený a najlepší na svete. ()

Prochy38

Tohle je typický britský humor a člověk na to musí mít náturu. Docela chápu, že se to prostě někomu nelíbí. Ale já byl unesen. Díky Bernarde, žes mi zpříjemnil, bohužel jen 18x, život! ()

Jorge-Z

Nejlepší britský seriál vůbec. Bernard Black, obchchodník kterého si musíte zamilovat, je ta nejlepší seriálová postava co jsem kdy viděl. Jeho ódy na víno a cigarety neměly chybu. Fakt paráda. ()

jabba

Bernard Black - zpruzelý ir, extrémní kuřák, vysavač vína a majitel zaprášeného antikvariátu. Manny - ex-účetní, který před operací vstřebal malou relaxační knížku a začal doporučovat pomeranče. Pozn.: nezahřívat na vysokou teplotu. Fran - bytost-žena dosahující orgasmů při poslechu pronikavého hlasu moderátora počasí. V žebříčku seriálu na csfd patří rozhodně výš. ()

ClimbVibe

Nechápavě jsem hleděl na ty 3 nesympatické osoby a říkal si, že víc jak jeden díl už s nimi zažít nechci. Ale rozesmál mě jeden vtip. Jeden. Ten byl fakt dobrý.. No a pak další. Tak si pustím další epizodu. Postavy už nejsou tak nesympatické, vtipů je najednou nějak víc. Při čtvrtém dílu jsem byl už ztracený. Ty postavy jsou naprosto skvělé a to co prožívají je neskutečně vtipné! ()

Abiosis

*KNIHY A INÉ NÁVYKOVÉ LÁTKY* Humor v tomto mini seriály je absolútne pritiahnutý za vlasy a možno to je dôvod, prečo ich má Manny na hlave tak málo. Hlavná trojka sú postavičky veľmi originálne, a to je základom diváckeho úspechu: už spomínaný Manny je máličko plešatý, ale veľmi submisívny. Jeho vysoké čelo nie je znakom vysokej inteligencie. Bernard je typ človeka, ktorý vypije a vyfajčí všetko, čo mu príde pod ústa a ktorý neznáša všetko a všetkých, a ak vesmír má náhodou koniec a za jeho hranicami sa niečo nachádza, určite nenávidí aj to. Fran sa zo všetkých síl snaží nájsť si svoje miesto pod slnkom, najlepšie hádam na nejakej exotickej piesočnej pláži, v svalnatom náručí do hneda opáleného domorodca. Je to seriál plný nezabudnuteľných replík, absurdného humoru a človeka značne mrzí, keď sa nekompromisne blíži k sledovaniu poslednej časti. Verdikt v 1 vete: Vtipný seriál o trojke, ktorá príliš neberie ohľad na druhých ľudí.18.01.11 ()