Série(3) / Epizody(18)

Recenze uživatele kubas369 k tomuto seriálu (11)

Black Books (2000)

Co k tomuhle může člověk napsat tohle se musí vidět. Nemůžu si pomoci ale tady se zkřížily dvě věci které bezmezně miluju a to knížky a červenej trpaslík ( takže suše absurdní, čerňoučký hůmor britského konverzačního kalibru). ()

Série 1 (2000) (S01)

9.5/10. Nejčernější knihkupectví v Anglii vede nejbezohlednější Ir ve Velké Británii a je to po čertech zábavné. ()

Jak napálit berňák (2000) (S01E01)

9/10. Když jseš bláznivý Ir, tak jsou daně takový opruz, že návštěva jehovistů, amputace nebo banda skinheadu, jsou lepší alternativou trávení času. Bilbo Pytlík, příjemný bonus. ()

Hrozny hněvu (2000) (S01E03)

10/10. ,,Ono to žije" manuál jak si doma vyrobit kvalitní víno. Nejlepší definice moderního umění ,,kráva ví něco, co my ne" ()

Okno (2000) (S01E04)

10/10. Tři příběhy našich hrdinů. Tři totální absurdity. Nejlepší policejní výslech v dějinách filmu. ()

Bezpečnostní dveře (2000) (S01E05)

10/10. Co všechno se může stát, když si člověk zabouchne dveře. Artový film jak vyšitý. ()

Sbohem, domove! (2000) (S01E06)

8.5/10. Nejslabší díl první série. Téma útěku z domu by se dalo podojit daleko lépe. Spoustu vtípků, co nefunguje na 100%. ()

Pan umělec (2002) (S02E01)

9/10. Epizoda, kde je středobodem klavír a Manyho nečekaný talent. Konečný gag je výborný. ()

Letní horečka (2002) (S02E02)

10/10. Tahle epizoda má všechno lásku, prase domácí, hýbající se zdi, 31°, písek ze Sicílie. Prostě dokonalá bouře. ()

Machr (2002) (S02E03)

9/10. Mafián, co neumí číst a Fran, která nemá ani páru, co vlastně dělá. ()