Epizody(6)

Šestidílná série podobenství o Jediích z prequelové éry. Ponořte se do životů dvou výrazně odlišných Jediů – Ahsoky Tano a hraběte Dookua. Oba budou čelit zkouškám a budou postaveni před volby, které určí jejich osudy. (Disney+)

Recenze uživatele Pilgrim6 k tomuto seriálu (6)

Star Wars: Příběhy rytířů Jedi (2022)

Povedené jednohubky, které vyplňují některá prázdná místa v SW filmové sáze. Obzvlášť větší prokreslení hraběte potěší. Epizody s Ahsokou nejsou až tolik přínosné, ale rozhodně nejsou špatné. Choices a Practice makes perfect za mne trochu slabší, takže za kvalitní 4 hvězdy. ()

Život a smrt (2022) (E01)

Tisíckrát viděný příběh v kulisách SW. Není to špatné, ale zároveň to ani není dobré. Seriálová nudlovka. ()

Spravedlnost (2022) (E02)

Návrat ke kořenům důvodu pádu nejen hraběte Dooku, ale i Republiky plné prohnilosti. ()

Sithský lord (2022) (E04)

Lahůdka. O Yaddle jsme prakticky nic nevěděli a během 18 min je to moje oblíbená postava. Rozpolcený Dooku skvěle vyobrazený, výborný soundtrack. ()

Cvičení dělá mistra (2022) (E05)

"The best way to protect you, is to teach you how to protect yourself" ()

Rozhodnutí (2022) (E06)

Knihu Ahsoka jsem nečetl, takže za mne 5 hvězd. Úžasná atmosféra a skvělý duel, ideální příběh na 15 min. ()

Disney se snaží přivést diváky k Andorovi

Disney se snaží přivést diváky k Andorovi

16.11.2022

Přes nadšené reakce kritiků i diváků se nejnovějšímu seriálu ze světa Star Wars ne a ne podařit přilákat k obrazovkám nové diváky. Andor má na Disney+ tristně nízká čísla, a protože i samotné studio… (více)