Talk-show
USA,
2017, 30 min
Účinkují:
Scotty McCoy (moderátor), Deborah Voorhees, Craig M Rosenthal, Julie Anne Prescott, Emily Whitcomb, Michael Moutsatsos, Hayden Newman, Mark Cantu, Helene Udy, Johnna Hodge, Michael McGlynn (více)Účinkují
John Otrin
Nejlepší filmy:
Maverick (1994)
Chaplin (1992)
Křižovatky (1986)
Nancy McLoughlin
USA
Nejlepší filmy:
A potom přijde oheň (1993) (TV film)
Schůzka s andělem (1987)
Pátek třináctého 6: Jason žije (1986)
Whitney Rydbeck
Nejlepší filmy:
Spáč (1973)
Rocky II (1979)
I Know My First Name Is Steven (1989) (TV film)
Harry Manfredini
USA
Ron Millkie
USA
Nejlepší filmy:
Říše drog (1991)
Pátek třináctého (1980)
Tak mi řekni, co chceš (1980)
David Katims
Nejlepší filmy:
Pátek třináctého 3 (1982)
Prvotní síla (1990)
Derwin Jordan
Kanada
Nejlepší filmy:
Příslib smrti (1999) (TV film)
Chameleon: Souboj vyvolených (2001) (TV film)
Říkají mi Sirr (2001) (TV film)
Roger Barnes
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Sněhová věčnost (1994) (TV film)
Sugar Daddy (2020)
Vražedná přítažlivost (1996)
Bob DeSimone
USA
Nejlepší filmy:
Divoké ulice (1984)
Anděl pátrá (1988)
Pokušení (1982)
Dee Wallace
USA
Nejlepší filmy:
E.T. - Mimozemšťan (1982)
Final Cut - Dámy a pánové (2012) - a.z.
The Haunted World of El Superbeasto (2009)
Robert Rusler
USA
Nejlepší filmy:
Nářez (1986)
Podivná věda (1985)
The Debt Collector (2018)
Tom Proctor
Nejlepší filmy:
Strážci Galaxie (2014)
Země bez zákona (2012)
Kořeny (2016) (seriál)
R.A. Mihailoff
Nejlepší filmy:
Šílená jízda (1997)
The Lathe of Heaven (1980) (TV film)
Small Town Saturday Night (2010)
Christine Elise
USA
Nejlepší filmy:
Dětská hra 2 (1990)
Tenká růžová čára (1998)
Zátaras (1997) (TV film)
Alex Vincent
USA
Nejlepší filmy:
Dětská hra (1988)
Počkej do jara, Bandini (1989)
Dětská hra 2 (1990)
Sandy Johnson
USA
Nejlepší filmy:
Halloween (1978)
Halloween (2018) - a.z.
Holky z pumpy (1979)
Michael B. Silver
USA
Nejlepší filmy:
Seabiscuit (2003)
Jmenuji se Sam (2001)
Podoby lásky (1998)
Marshall Bell
USA
Nejlepší filmy:
Total Recall (1990)
Stůj při mně (1986)
Nebe a země (1993)
Christopher Sean
Nejlepší filmy:
Ultraman: Výš a výš (2024)
Nebezpečná nájemnice (2019)
Lisa Wilcox
USA
Nejlepší filmy:
Noční můra v Elm Street 4: Vládce snu (1988)
Strážci: Znouzrození (1998)
Noční můra v Elm Street 5: Dítě snu (1989)