S Columbem nejlepsi krimi serial... Naprosto dokonale vrazdy se skvelymy postavami ... Atmosfera je sice spise komorni ale to nicemu nebrani(16.8.2004)

Zatím jsem viděl první dva díly a ve sledování hodlám pokračovat, je to totiž úplně jiné, než většina v současnosti běžících amerických kriminálek, které jsou všechny jako přes kopírák. Především je to australské, takže odlišný přístup je docela znatelný. Je to uvěřitelné, úvodní případ byl velice, velice zajímavý, atmosféra by se dala krájet, herci vynikající, hudba výborná, povedený dabing, To vše dohromady působí strašně dobře a jediné, co mě trochu zklamalo bylo to odhalení vraha (ale to už je jen takový drobný detail). Jinak děkuji TV Barrandov, že mi umožnila tento seriál sledovat, protože něco tak vysoce zajímavého se opravdu moc často nevidí, hlavně teď. Myslím, že čím víc dílů bude, tím to bude větší psycho (ale je to jen odhad). Ovšem pokud se potvrdí, má tento seriál šance být jedním z nejlepších kriminálních seriálů, jaké jsem kdy viděl. Zatím za 80% a zajímá mě to čím dál víc.(11.10.2014)

Povedený australský krimiseriál s hodně dobrým českým dabingem.(15.2.2016)

• cherita

Krimiseriály přicházejí na televizní obrazovky a zase odcházejí, bývají si navzájem zoufale podobné a doopravdy zaujmout mě dokáže málokterý. Takže skutečnost, že mi zrovna tenhle utkvěl v paměti a zůstal tam i po tolika letech, vypovídá něco o jeho kvalitě. Vlastně o něm ani nedokážu napsat nic konkrétnějšího, jenom si pamatuju, že by takový poctivější a temnější. Rozhodně bych se na něj ráda podívala znovu.(26.5.2011)

velmi dobra krimi; jenom nechapu, ze to nikdo neopakuje(30.1.2008)