Agent Mason Storm (Steven Seagal) odhalil spojení vysoce postavených politiků s mafií. Protože se nechtěl nechat zastavit v boji proti korupci, zločinci připravili krutou pomstu - skupina vrahů přepadla jeho rodinu a Masonova manželka je zastřelena. Také agenta považují za mrtvého. Mason Storm však žije. Bude trvat velmi dlouho, než se pustí do hledání vrahů. Potom už jej však nic nezastaví. Detektiv Mason Storm pořídí usvědčující videozáznam schůzky neznámého poslance se zločineckým podsvětím, na níž se domlouvá vražda senátora Campbella, po jehož křesle poslanec touží. Zločinci však Storma odhalí, a aby získali videokazetu, vyvraždí celou Stormovu rodinu. Nevšimnou si však, že syn stačil uprchnout. Vážně zraněný Storm, oficiálně prohlášený za mrtvého, upadne do kómatu. Zatímco zkorumpovaný kapitán Huiland se pokusí Stormovu památku pošpinit, jeho kolega a přítel O´Malley zachrání usvědčující videozáznam a zajistí, aby byl Storm inkognito převezen do bezpečí, kde by se případně mohl uzdravit. Storm se po sedmi letech probere z kómatu. Mafiáni se to ale dozvědí a ihned se ho pokoušejí zabít. Storma zachrání zdravotní sestra Andy Stewartová, která ho ukryje. Detektiv se postupně uzdravuje a fyzicky i psychicky se připravuje k odplatě a odhalení spiknutí. Andy a Storm se do sebe brzy zamilují. Zločinci však stahují smyčku kolem Storma a likvidují všechny, kteří překážejí. Storm naváže kontakt s O´Malleym a posílen zjištěním, že jeho syn přežil, začíná tvrdě usilovat o naplnění spravedlnosti. (Magic Box)

PeteBuck

Zahrávať sa s mafiou, ktorá má prsty všade, je to jedno, či je to kancelária senátora alebo rovno policajný okrsok, či nejaký ten prokurátor, to sa proste nevypláca. Takže keď Steven zasa raz robil čistku medzi zloduchmi, tak sa dosť prerátal, skončí to krvavým masakrom rovno u neho doma, počas ktorého ho zrania, strávi nejaký ten čas v kóme, aby sa potom počas nejakej tej rekonvalescencie vrátil späť a všetkých dobre nakopal do riti. Všetko je to za nejakých 92 minút, takže dej odsýpa, je to proste typický akčný film tých čias, mne sa veľmi zapáčil, bol trochu netradičný, ale v tomto žánre dosť dobrý. ()

Heywood

Film z doby, kdy se na Seagala dalo dívat a jednoduché kriminálky měly jakoustakouz zápletku a skvělé bojové umění. Ale už je to dávno...dnes Seagal točí braky. ()

chozze008

No dobry, tak koncim s retro Seagal, mozna jeste Under Siege nekdy. Nebyla todle zaroven doba Van Damma a spol? Proc mistr bojovych umeni vic strili nez bojuje? Ja chtel dat dalsi filmy, ale me zajimaj jen jeho bitky a tendle potencial je v tech filmech spis okrajovy. Si dam spis nejakeho Ip Man. Jo jeste vlastne dodatek ze me to, kdyz ctu ostatni, pripomelo ty horrory na ktery cumis hodinu a neco (kdy se nic nedeje) kuli 15 minutám závěrečné akce. ()

Ladisec

Společně s Přepadením v pacifiku nejlepší seagalovka, scéna kdy se Mason Storm probouzí z komatu a ta hudba k tomu my uvízne v paměti navždy,,a na to se můžete spolehnout'' - ,,jo na spolehni hajzle!! Jo a hláška ,,Di do prdele a umři!!'' se nedá prostě zapomenout ()

Tomulka

Tento film byl pro mně jako Nico 2 tak jsme jej s bráchou brali. Opět Steven v očekávané roli nejdůležitějšího člověka a nejlepší borce. Už i na pirátské verzi videokazety byl film super v žánru akční snímek. ()

Trescha

Původně jsem chtěl dát čtyři,ale to už by bylo opravdu vyloženě z nostalgie,protože tenhle film jsem na základce zbožňoval.Jinak ovšem objektivně je to asi to nejlepší co nám Steven za svou letitou akční kariéru naservíroval.Doufám že se předvede v Rodriguezově nabroušené Mačetě;-) ()

chaosteory

Steven má ve svém portfoliu tak 4 až 5 filmů, které jsou dobře zapamatovatelné, znichž si zaslouží nadprůměr jen asi 3, a tohle je jeden z nich. Je to typický "starý" Seagal, který se svými lopatami úřaduje kde se dá, má charizma (pokud zrovna nevypadá jak Monte Christo) a spostu úderných hlášek ("má zbraň je větší než tvoje" a poklekne). Tu a tam se brnká na rodinné hodnoty a nevypadá to zas tak hrozně. Výborný "SS" ()

Bohdy67

Kde sme začali tam pokračujeme...O něco lepší jak Nico, ale pořád šedej průměr až na pro mě legendární scénu když mu Kelly LeBrockova koukne pod tu deku na nádobíčko a je celá unešená :D :D Že by tomu fakt tak bylo, nebo si Steaven jen honí triko? :D Kdo ví :) 55% ()

JendaBenda

Segalova klasika. Odprostim se od roku nataceni (zapomenu na styl vsech akcnich filmu te doby) a davam 4* a to s radosti. Vzdy se rad podivam znovu. ()

Mark1983

Tak tohle je ještě celkem koukatelný film od Seagala,což bych mluvil blbosti,kdybych řekl,že se jedná o odpad,což pak by nebylo hodnocení,alůe spíše zaujatost. ()

Pythonator

Druhý nejlepší film Stevena Seagala a zůstane tak už navždy, protože s tím, co teď natáčí, to těžko někdy překoná. ()