V malém americkém městě se množí případy úmrtí na následky hadího uštknutí. Zdá se, že tentokrát jde o neznámý, velmi agresivní druh hada - a nervozita obyvatel se změní v paniku po zjištění, že poušť za městem se těmito novými hady přímo hemží. Pocházejí z tajné vojenské základny, která se pokoušela genetickými mutacemi "vylepšit" hady pro válečné použití. Proti jedu tohoto superhada není obrany. Stejně jako proti bezohlednosti těch, kterým se tajný projekt vymkl z ruky a teď se silou mocí snaží zabránit skandálu. Malé město v poušti se stalo jediným svědkem selhání armádní mašinerie - a má za to být srovnáno se zemí i se svými obyvateli... (oficiální text distributora)

HellFireFery

Ale jo... pokud nemáte ve volném čase do čeho píchnout, tak filmu můžete dát šanci. Nečekejte ovšem nic extra. Pak filmu dáte alespoň dvě hvězdy. ()

pp odpad!

Na tomhle filmu není vůbec nic, co bych mohl pochválit... Herci jak z německého seriálu, jednoduchý scénář a nejhorší je, že v tomto "thrilleru" nenajdete ani stopu po napínavé atmosféře. Prostě nuda. Odpad. ()

numan odpad!

Jestli to byla sranda, taxem to nepochopil. Totálně nesmyslný odvar filmů na téma zničující epidemie. První její oběť bydlí co by kamenem dohodil od vládního výzkumného zařízení, vyhozeného do vzduchu před 10ti lety (asi tam byly levné parcely). Doktoři se při styku s infekcí chovají jak banda hotentotů a nedodržují ani základní hygienická pravidla. Když si Treat Williams zamyšleně pohrával s gumovým pískátkem, které na sobě mělo teoreticky smečky smrtelných virů, vypnul jsem to. Co je moc, je příliš. ()