V malém americkém městě se množí případy úmrtí na následky hadího uštknutí. Zdá se, že tentokrát jde o neznámý, velmi agresivní druh hada - a nervozita obyvatel se změní v paniku po zjištění, že poušť za městem se těmito novými hady přímo hemží. Pocházejí z tajné vojenské základny, která se pokoušela genetickými mutacemi "vylepšit" hady pro válečné použití. Proti jedu tohoto superhada není obrany. Stejně jako proti bezohlednosti těch, kterým se tajný projekt vymkl z ruky a teď se silou mocí snaží zabránit skandálu. Malé město v poušti se stalo jediným svědkem selhání armádní mašinerie - a má za to být srovnáno se zemí i se svými obyvateli... (oficiální text distributora)

Lachtaan odpad!

Nejděsivější film o hadech, který jsem si kdy pustil. Protože plazi jsou to jediné, co na filmu není strašidelné ani trochu. ()

Horak

Super becko ktere prijemne prekvapi okopirovanym scenarem Smrtici epidemie vylepseneho zmutovanymi armadnimi hady prenasejicmi smrtelny virus. Herci jsou sice horsi, ale pribeh je natolik prospikovan dumyslnymi gagy a jinotaji, ze se smichy neodlepite od obrazovky. Staci k tomu par drobnych otresu zeme a uz se roztaci smrtelna spirala, za kazdym rohem ciha had. Hadi jsou natolik agresivni ze hladove prorazeji tunely z podzemi a zbesile hledaji sve lidske obeti. Nastesti tu neni Dustin Hoffman, ale poctivej doktor z nemocnice, co si na nic nehraje a vi, ze na hady platej poradny gumaky. Konec je castecne otevreny, zrejme bude stacit vybuch okolni sopky a v kombinaci vysoke teploty se sousedni pstrosi farmou dojde ke zmene hadi DNA a bude na svete druhy dil......... ()

pend

Po zdrcujících komentářích jsem očekával něco hrozného. Nakonecto nebylo tak zlé. Hadi vypadají naprosto reálně (samozřejmě kromě scén, kde na povel všichni stejně vylézají). Název je nesmyslný, nikoho nezardousí, jenom koušou. Inspirace Petersenem mi zas tak nevadila. Šílenec s bouchačkou v nemocnici, to se scénáristovi opravdu nepovedlo. Pro mě za 50 procent. ()

Matli

Čekal jsem teda větší odpad, takže jedině dobře, bylo znát, že hlavní hrdinové se i snaží hrát. Naštěstí to nehyzdily žádný počítačový efekty, čehož jsem se bál. Ale i tak, příběh o ničem, měl jsem z toho pocit, že hadi zabíjejí myšlenkou:-) 16% ()

Rathalos

Niektore beckove filmy su tak zabavne,ze clovek by im udelil aj pat hviezd,ale to by nebolo fer voci ovela kvalitnejsim zalezitostiam,ale aj tak,tri hviezdy dam,bavilo ma to...:⁠-⁠) ()

helraiser

Nejedná se o nic jiného než o další ekohoror v řadě s obviklou kvalitou takže lehkej podprůměr. Jsou mnohem horší takže ty dvě hvězdičky si určitě zaslouží. ()

Acrobat odpad!

Akú kópiu Smrteľnej epidémie si prosíš? Takú tú tuctovú, nezaujímavú, bezduchú. Olen Ray splnil čo si zadal a nevytvoril absolútne nič, čo by stálo za námahu mozgu vynášať poztivíne súdy na adresu tvorcov, hercov, deja a atmosféry. Veľké množstvo zahodených a utopených postáv v marazme kŕčovitých dialógov, kde hady sú lem statickými dekoráciami, ktoré v slede nudných scén raz položíme po drevo, inokedy do sifónu, potom za riady, a tak ďalej. Armáda, streľba a zrada je nevyhnutné cucanie z prsta, lebo film obrastený bohapustou nudou nič neponúkne a musí sa plaziť hadím tempom k svojmu záveru. Hadí stisk je produkt, ktorý mizne pred očami a zaraduje sa poctivo medzi nekonečné množstvo zámorskej hlúposti. (videné 19.01.2020, Filmplus archív) ()

Tipko

Ako cez kopirák podľa plandémie  s korona vírom, ktoré sme tu  mali. Vo filme bol nosič víru had, tu netopier. Film ( už v roku 2001!) podáva riešenie v očkovaní, čím už dopredu pripravuje ľudstvo na vakcíny proti nastávajúcim vírom. Ibaže vakcíny proti korona vírusu nepomáhajú, práve naopak. Mnohých buď poškodili, alebo pripravili o život. Film je falošnou propagandou manipulácie zo strany lekárov, vlády a armády, aby pod rúškom „záchrany“ obyvateľstvo  ochromili strachom a potom ho donútili k prijatiu nebezpečných experimentálnych vakcín. ()

Godhaj

,,Virus, který roznáší chřestýši? To je bizarní!“ Hadí stisk je takový ten příjemný filmík na víkendové odpoledne. Ničím nevyniká, ale zároveň nemá větších chyb. Téma zabijáckých hadů je zde pojato postaru, takže žádní digitální chřestýši se nekonají, ve filmu účinkují opravdoví nebo gumoví hadi. Příběh je klasický, postavy stojí buď na straně dobra, zla anebo na straně komparzistů, kteří umírají jako mouchy. Sem tam se najde pár logických kiksů, ale není to nic hrozného. Co se ,,hadích“ filmů týká, tak tento je rozhodně nadprůměrný. ()

beso74

Hlúposť od shitmakera Freda Olena Raya (až príliš pripominajúca Outbreak 1993), ktorá nie je ani tak hadím hororom ako nezáživným medicínskym thrillerom, v ktorej ľudia bojujú s nákazou roznášanou hadmi. Problém filmu (nie žeby bol len jeden, ale ten najväčší) tkvie v tom, že sa berie smrteľne vážne a niet tu postavy, ktorá by mala náležitý nadhľad a patrične to odľahčila. A tak sa popri tom chybičky krásy ako štrkáče štrkajúce svojími hrkalkami na konci chvosta neustále (aj keď oni to robia LEN v stave ohrozenia) úplne nepodstatné. ()

moviefan4

Film neni tak zlý lenže je neskutočne nudný. Vo filme sa velmi kecá a malo zabija. Hady boli reálny tak to je plus. Podla mna je to dobre natočené ale cítil som že tam niečo chýba. Osobne ma to bavilo ale chcel som si pozrieť horor s hadmy ktorý bude faj a na youtube som našiel jedine tento. Škoda že som nemal chuť na nejaké iné zviera. Ale z osobných skúseností môžem povedať že žralok by dopadol horšie. Nabudúce vyskúšam krysy. Som zvedavý. ()