Policejní akademie 2

• Česko Policejní akademie 2: Jejich první nasazení (více)

Asociální magor a parta jeho recesistických kamarádíčků navlečených v kůži se vydala do ulic, aby pomocí sprejů dodala městu trochu barvy a vyprázdnila kapsy každému, koho potká. Tahle vlna zločinu vás možná dovede k zamyšlení nad tím, kde selhal vzdělávací systém. Ale na druhé straně – vzpomeňte si na Policejní akademii. Když se v Policejní akademii 2: Jejich prvním nasazení s těmihle pitomými punkery střetnou naši čerstvě dostudovaní smolaři v modrém, výsledkem bude nekomplikovaný případ nepřetržité zábavy. Steve Guttenberg, George Gaynes a další postavičky z Policejní akademie nastupují v plném počtu, aby se postavili impozantnímu Bobcatu Goldthwaitovi, kterému byla role šíleného vůdce gangu šitá přímo na míru. Jsou to bouře – bouře smíchu – v ulicích! (Magic Box)

Marek1991

Na prvý diel to nemá, ale je to slušné pokračovanie. Zábava tu bola stále veľká. Mahoney si fičí v prvých troch dieloch na výbornú. Pre mňa niekde medzi prvým dielom a posledným dielom. Tak na 60% by som to hodnotil. Zábavný rodinný film pre roky 80. či 90. ()

corpsy

Kvalitatívne vyrovnané pokračovanie, v ktorom sa po prvý krát objavila moja najobľúbenejšia figúrka z celej série - ZED, v podaní Bobcata Goldthwaita. ()

kaylin

Není to už tak dobré jako první film, ale jsou zde momenty, které mám skutečně rád. Finále s gangem se mi ale vůbec nelíbí a hlavně Steve Guttenberg je v tomhle dílu takový... nijaký. Přehrává až moc a nesedí to do toho, což je už co říct. Rozhodně je lepší první polovina tohoto filmu, hlavně pak různé naschvály Mauserovi. Ty body jsou ale hodně i z nostalgie. ()

Desperado

Po príjemnej jednotke nasledovalo sklamanie. Tento diel je viac nudný než zábavný, ale na dementnosť posledných častí to ešte zďaleka nemá. ()

PogoJoe

Tři a půl. Kvalita začíná upadat, ale většina postav z jedničky je prostě jedinečná. Klasická sprchová scéna s pryskyřicí nestárne a ten pošuk v čele gangu, toho kde vyhrabali... Milá komedie. ()

Derek

celkom slušné pokračovanie, ktoré má stále svoje kúzlo a sviežy humor (narozdiel od ďalších pokračovaní) s pár dobrými hláškami (-ta ryba se vaří! -mám ji smažit?) a hlavne maníkom zedom:-) hodnotenie ci-20% ()

L_O_U_S

Ještě lepší než první díl. Klasika, kterou jsem viděl snad stokrát. Gangster Zed nemá chybu. "Kšeftuj s něčim jiným nebo odsaď vypadni!" (193.) ()

Colonist

O chlup lepší než jednička. Sice tu není Harris, ale Moser je možná ještě větší osina v zadku. Některé fóry (hlavně s Davidem Grafem) se už ale zde pomalu začínají opakovat. ()

Aleee89

Tupí ale zároveň sympatičtí policisté z akademie se poprvé vydali do ulic bojovat se zločinem a musím říct, že tenhle film se mi líbil více než jednička, více jsem se u něj smála. Ne jen usmívala, ale opravdu až smála, a to je velké plus. O hereckých výkonech jako strhujících se bavit nedá, ono tu o to zas až tak moc nejde, tady jde o pobavení lidí a to se u mě podařilo. ()

GILLWANDER

Poloprvotriedna sranda sa so skvelej jednotky vytráca takže si musíme vystačiť s druhotriedovou srandou. Ani tá nie je zlá, no polovica filmu je len jeden obrovský kŕč zložený s antivtipnej "hmoty"!.. 60% ()

Had6

Už to není tak dobré jako první díl. A sestupná tendence pak pokračuje s každým dalším dílem.... ()