V New Yorku se náhodně na Štědrý den setkává 5 lidí. Jsou propojeni sérií nevysvětlitelných příhod a s malou vzájemnou pomocí si uvědomují nový smysl svých životů. (oficiální text distributora)

Juto

Aj keď je film o tradícii vianočných sviatkov a téma je považovaná za príťažlivu, film pôsobí zvláštne a kyslo. 3/10 ()

3n3my

Vianočný filmík pre nenáročného diváka, a k tomu sa zdá sa prispôsobili aj herci, režisér, scenár, atď. 55% ()

Radiq

Film. To je jediný, co mě k tomuhle napadlo. To znamená průměrnej, suchej, nevýraznej film, kterej jenom tak běžel a já na to koukal, jak člověk, co nemá nic jinýho, co by se mu chtělo dělat. Nezaujalo mě to, i když některý dějový linie byly zajímavější, než ostatní. Trapná byla ta z nemocnice s dcerou chcípající matky a chlápka v komatu ve vedlejším pokoji... ono celkově všechno, kde se objevila Susan Sarandon, mě vubec nebralo. Zajímavější byl žárlivej polda Paul Walker a Peneélope, v návaznosti na bláznivýho dědka Alana Arkina, ale ani to nebylo do nebe chrstající. No su rád, že to skončilo. ()

dan.pacino

Vím, že Lásce nebeské se nic nevyrovná, ale toto k tomu mělo zatím asi nejblíž ze všech podobných filmů. Skvělé herecké obsazení, způsob natočení. Celé to tak nějak rychle uteklo a já si to budu pamatovat jako další hezký vánoční film. 4* ()

lennyd

Osamělá Rose Collins (Susan Sarandon) při návštěvě své matky v nemocnici ve vedlejším pokoji potkává tajemného muže (Robin Williams). Policista Mike Riley (Paul Walker) se pohádá se svou přítelkyní (Penélope Cruz), a stejný den potkává staršího pána, který mu tvrdí, že v něm poznává převtěleného ducha své dávno mrtvé ženy. Jules Calvert (Marcus Thomas) vzpomíná na nejlepší vánoce které prožil, když byl před mnoha lety v nemocnici. A jsou Vánoce .. den, kdy se mohou dít i zázraky... Takovéto filmy, ve kterých se prolíná několik příběhů mám většinou docela rád (Láska nebeská, Intermission nebo třeba Magnolia). Jenže k natočení takovéhoto filmu je třeba silného režiséra, jinak se z filmu stane propletenec nesmyslů, a nebo v lepším případě (jako je tento) vlastně několik na sobě nezávislých příběhů, které jsou bůhvíproč v jednom filmu. Takže .. podívat se na tento film určitě dá, ale víckrát než jednou to nemá smysl... ()

Brain-D

Daleko slabší "Láska Nebeská" i když má to plno pěkných nápadu a působí to spíše depresivně než by to mělo pozvednout náladu. Vánoční atmosféru jsem skoro necítil. Beru to jako jako takové smutné depresvní vánoční drama se skvělými herci. Rozhodně ale příště šáhnu po zmiňované "Love Actually". ()

davidek

Jsem trochu rozladěný a na konci mi prostě něco chybělo. Nedotažené do konce. Pokud bych mohl tak hodně věcí bych udělal jinak. Pravda je však taková, že se mi i to nedotažené dílko líbilo. Jsou horší. ()

jitrnic

Parádní vánoční výplachovitý superkýč, průzračný jako křišťál, bez podrazů a falší. Sice jsem se za to malinko styděl, ale moc se mi to líbilo. ()

V.Silver

Když se dívám na "upřímné" filmy jako je tento, chce se mi brečet, co za příšernou zemi to USA je, když tam vyprodukují takovéto zločiny proti lidskosti a ještě do toho obsadí vynikající herce typu Cruz, Sarandon, Arkin nebo Williams. 2* dávám tak nějak z piety. ()

P1tr

Až moc přeslazené a vážné, bez špetky odlehčenosti. Tento film si zkrátka nejde užít, nedá vám k tomu prostor. ()

tommy187

Noel, americký názov tohto filmu sa chcel podobať na rôzne kultové snímky, ako napríklad Love Actually, to sa však s takmer nulovým rozpočtom spraviť nedá (povedzme, že všetky peniaze, ktoré tvorcovia dostali dali na herecké obsadenie). Jednoducho, čo sa týka preprodukcie bol Darček z lásky odfláknutý, čo je vzhľadom na kvalitný námet obrovská škoda. Povedzme však, že réžia bola v dobrých rukách, koniec koncov Chazz Palminteri už predsa niečo natočil, a profesionálnym filmovým tvorcom je od roku 1978. Všeobecne by sme sa však mali zamyslieť, či nechcel režisér len zahrať na city diváka, či nedal do filmu až príliš sentimentálnych prvkov, ktoré by mohli fungovať len na Vianoce. Ako som už však spomenul, počas týchto sviatkov sa toleruje trochu viac, medze sa kladú absolútne inak. Pokračovanie ->> http://somrecenzista.blogspot.sk/2014/12/darcek-z-lasky-noel.html ()

darwin

Nesourodá slepenina na nekonečné téma Vánoc a běžných lidských problémů. Silné téma, ze kterého by šlo vytěžit daleko více. Takhle je to místy kolosální nuda, místy trpký doják. ()

HiddenDragon

Americani tohle umi (i kdyz casto s tim prijdou prvni Britove), udelat romanticky pribeh s nekolika propletenymi lidskymi osudy, okoreneny kouzlem Vanoc, ktery vas rozbreci nebo minimalne dojme. Protoze tech vanocnich filmu, ktere nejsou trapne, neni moc (alespon ja jich tolik neznam), tohle muzu doporucit. I kdyz to kopiruje styl Love Actually, herci jsou vybrani dobre a funguje to tak jak ma...zahreje to u srdce (ne, depresivni mi to fakt neprislo) a pripomene to, cim jsou Vanoce dulezite. Ti, co tvrdi, ze je to nuda, jsou myslim jen malo objektivni a zatrpkli, zaryti odpurci "americkych" Vanoc a na Stedry den koukaji zasadne na Chobotnice a Mrazika...nekdy by to chtelo vylezt z jeskyne, mili recenzenti. ()

Bohemák

Člověk si párkárt zívne a za chvíli je konec. Nijak neurazí, ale v žádném případě alespoň průměrně náročného diváka nepobaví. ()

Radim

Při sledování filmu jsem měl celou dobu pocit, že se tvůrci snažili udělat "Lásku nebeskou II". Příběh se ale nevyvíjel přirozeně, často drhnul a postavy se chovaly jinak, než bych čekal. Emoce byly vykalkulované a nezachránilo to ani hvězdné obsazení. ()