Jejich inteligence vzroste díky marihuaně natolik, že se dostanou na Harward. Kuřivo však dojde a tak si musí nějak pomoci, neboť zde se "bylinné terapie" nevedou...  Dva obyčejní chlapíci hulí marihuanu, což má neobvyklý efekt na jejich mozkový potenciál. Jejich inteligenční kvocient vzroste natolik, že jsou schopni zvládnout Harvardskou univerzitu. Jenže když jim kuřivo dojde, jsou odkázáni sami na sebe a musí si v této prestižní instituci, kde se "bylinné terapie" nevedou, nějak pomoci. A věřte, že zkoušejí kouřit opravdu ledacos... (oficiální text distributora)

belldandy

Tahle komedie byla jistě točena se záměrem umožnit divákovi strávit s ní a pěkně ubaleným jointem příjemný večer. Jde o podprůměrnou komedii, kterou si ovšem určitě skvěle užijete, když se napřed kvalitně zkouříte. Vaše náročnost na inteligenci humoru a pravděpodobnost zápletky klesne na minimum. Vaše ochota se bavit se dvěma chlápky, co si kouření nenechají vymluvit a dokážou díky němu vyřešit každý svůj problém, stoupne na maximum. Přeji všem příznivcům marihuany pěkný večer. ()

Xmilden

Pohodová huličská komedie, která svou pohodově přiblblou atmosférou dokáže spolehlivě pobavit. Štafetu po Silasovi a Jamalovi převzali Harold a Kumar, ale ti ve spotřebě marihuany dostávají docela těžce na prdel. ()

sepp

Nene, jde o naprosto vytecnou komedii, ktera nespada do tradicni skatulky "tennage" a je trochu narocnejsi - a nejspis proto i ne tak uspesna jako jine komedie na obdobne tema. ()

lesumir odpad!

Pokud se u komedie, která má být vtipná ani jednou nezasmějete, dokonce ani nepousmějete, dokonce neuděláte žádný mimický výraz, je něco určitě špatně. Tohle by se mi nelíbilo ani kdybych byl zkouřenej. HUmus! ()

Gimp

Zpoctku velmi zajimave, zejmena v posledni tretine uz jen vyvar z forku komedii podobneho razeni. Tri hvezdy po dvou pivkach - tj. nic moc ()

Hrabka

Héj vždyť já jsem jeden z vás, vy jste z východu a já jsem z Dálnýho východu... Kontrast zhulených černochů a intelektuálních bělochů na Harvardu je celkem fajn a dá se na to koukat. Konec je ovšem sáhodlouhá nuda. 55% ()

lamps

V pomyslném souboji s neméně známým Zahulíme uvidíme u mě tohle dílko jasně prohrává. Pravda, Afroameričané to umí rozbalit, nebo v tomto případě také ubalit, možná s ještě větší vervou než Asiaté a jejich travka má možná ten správný říz, ale doprovodný humor je místy dost trapný a postupně i čím dál více nenápaditý. Jediné co tedy drží tuto komedii nad vodou je docela povedená zápletka a dvojice hlavních hrdinů, kteří na Harvard přišli dělat všechno možné, jen ne pilně studovat. 55% ()

salahadin

"Kdo hulí, ten takovéhle filmy umí" aneb populárně naučná propaganda legality trávy. Ujeté, místy tupé, ale někdy i docela vtipné. Ještě pořád přemýšlím, jak to mám hvězdičkově ohodnotit, pořád se nemohu rozhodnout, tak moment...zahulím a uvidím. ()

Stegr

40% - U tohohle budou uchcávat tak maximálně kucí s kšiltem nakřivo a kalhotama s rozkrokem na kolenou. Pro ty ostatní, k nimž se s pýchou hlásím, uvidí film, který jde tak trochu mimo ně. Nenudil jsem se, to ne, ani jsem se však nebořil smíchy. Koukat se na to dalo, ale tento filmový subžánr já neocením, pokud není vtipný až na půdu, což tohle nebylo... ()

-OverLord-

Kultovní záležitost, která obsahuje snad vše, co taková správná a dostatečně ulítlá komedie má mít. Hlášky, partu pořádnejch hovad, soundtrack ve stylu všehochuť a super herce, který dokážou z okamžiku vyždímat maximum. Některý scény jsou vážně nezapomenutelný a co si pamatuju, tak jsem brečel smíchy. ()

pornogrind

Kdo hulí ten ví.Pro vykouřený palice povinnost.Nehuliči to asi moc nepoberou.Takže doporučuju umotat larvu a s chutí do filmu.Navíc skvělej soundtrack. ()

mchnk

Film, který není možné sledovat s dabingem, prostě ne. Stačí si přečíst naprosto zcestný a nesmyslný oficiální text. Nedej přírodo, aby podobný individuum film překládalo. Tohle není film pro široké české publikum, které ho nepochybně řadí k další nesmyslné zhulenosti s primitivním scénářem. Meth & Redman mají jedinečný štyl, jejich projev je naprosto přirozený, hrají přece sami sebe, nehrají si na někoho jiného, užívají si to, hulí a jedou svou skills. Jejich slang je pro znalce a posluchače naprostá slast, pro ostatní velmi dobrá rozcvička angličtiny. Nigga humor, který bych přirovnal k filmům Nevyhrožuj či CB4 i legrace bez hranic. Crazy sranda má ovšem stále jistou úroveň a příběh je pro mě naprosto v pohodě. ()

liskam

Mírně nadstandartní komedie, ve které jde v první řadě o trávu a o jejich mrtvého kamaráda který jim radí na Harvardu. Párkrát jsem se zasmál, ale to bylo tak nějak vše. Za mě 65% ()

Frajer42

Docela vtipná komedie o dvou negrech, kteří si občas zahulí. Překážely mi ve filmu ty milostné románky, které byly naprosto zbytečné. První 2/3 stopáže nemají takřka chybu, ale bohužel ke konci docházel filmu očivdně dech a dokonce i nápady. Dobíhal už takřka na setrvačnost a závěrečná pařba, která jistě měla být tím nejlepším a nejvtipnějším byla ubohou nudou. Celkově to vidím na lepší 3*. ()

Kothy

Skvělá huličská komedie. Nepřeberné množství fórů a hlášek. Kdo by si nechtěl zahulit Ivoryho? "Pane děkane, se vší úctou. Vykuřte mi ocas." :D ()

predators

Světlé okamžiky se najdou, ale není jich mnoho. Možná, že kdybych byl zhulený, asi bych měl na tento film jiný názor, ale...:-) Pokud ale tento fakt překousnete, můžou vás některé bláznivé kousky pobavit nebo alespoň udrží vaši pozornost. Jo, jo, budete čekat, koho dalšího kromě mrtvého prezidenta vykouří...:-) 50% ()