Max Smart vypadá jako neškodný úředníček, ale jeho snem je stát se tajným agentem. Zatím pracuje jako analytik v hlavním štábu supertajné špionážní organizace Kontrola, která se specializuje na boj proti mocnému zločineckému syndikátu Chaos, vedenému bezohledným Siegfriedem. Podle Maxovy analýzy se nepřátelé začínají zajímat o atomové zbraně, ale dřív než stačí Kontrola něco podniknout, je štáb přepaden a vzápětí začnou nepřátelé z Chaosu likvidovat tajné agenty, jejichž seznam uloupili. Náčelník proti nim musí vyslat někoho, koho neznají, a tím je právě Max Smart. Je jmenován agentem 86 a jeho parťákem se stane krásná agentka 99. Mají vypátrat dodavatele zbraní Krštice a zabránit zneužití jaderného materiálu. Stopy je zavedou do ruského Smolenska. Cestou se neustále dohadují, Max je považován za teroristu, a poté dokonce vypadne z letadla. Kolegyně ho sice zachrání, ale musí se zbavit tlustého Araba, který je napadne. Dostanou se do Kršticova domu, proniknou do jeho počítače a Max s ním svede vítězný taneční souboj. V Moskvě sice padnou do Siegfriedovy pasti, Maxovi se však podaří uniknout a odhalit továrnu na zpracování uranu, maskovanou jako pekárna. Agent 23, který měl Maxovo hlášení ověřit, však v pekárně žádné stopy po uranu nenašel. Zatímco Max se ocitá v podezření, že je dvojitý agent, Siegfried připravuje zbraně, kterými chce zničit Los Angeles. Max pochopí, že je mezi agenty zrádce, a také kdy a kde má bomba vybuchnout. (TV Nova)

Ogrb

Nic extra, ale o nějakej průser rozhodně nejde. Je to zábavný, Anne Hathaway je tam neskutečně sexy, vedlejší role jsou obsazený samýma profíkama. Akorát to občas sklouzne do trapnosti a Carell není tak úplně můj oblíbenec. Ale slušný. 7/10 ()

wOOzIe

Z trojce Crusoe, English, Smart jednoznačně nejslabší, nicméně některé momentky jsou dokonalé :-) nejsilnější část na začátku :-) ()

sima275

Jelikož tady hraje můj oblíbenec Steve Carell, který se mi zalíbil v životě podle Dana, jsem čekal aspoň trošku akčční komedii jako třeba Johnny English, který je úžasný. Nic takového se nejednalo. Film byl neuvěřitelně trapný a pod slovem akční se skrývá spíš nudný. Film mě hrozně zklamal a tak dávám 40% - jenom z úcty ke Stevu Carellovi. ()

Looka

80% zdaleka nejpovedenější parodie poslední dekády. Přitom ne tak třaskavě humorná jako trilogie Bláznivých střel - komické situace jsou dávkovány přesně a chvílemi by mohla dokonce závidět i leckterá nepovedená originál bondovka. ()

baltik

Jen u tohohle filmu nepoužívejte mozek, když to dodržíte tak se pobavíte ale přelomová komedie to opravdu není. ()

Don82

RETRO KOMENTÁŘ: Čekal jsem více šíleností a větší parodovaní 007, takhle je to spíše podprůměrná akčňárna, se slabými vtipy...o ději ani nemluvě. ()

TommyDiamond

Vydařený film. Bavil jsem se. Bylo to na úrovni Johnnyho Englishe. Steve Carrel je bavič každým coulem. A zde se jeho talent naležitě uplatnil. Své role skvěle zahráli i A. Hathaway a D.Johnson. Dávám zasloužené tři hvězdy. ()

Hexa

Taková pitomost a jak to pobaví! Žádná hlubokomyslná komedie, ale film na večer k vínu jako stvořený. ()

Kozy9

Bavil som sa královksky, avšak na prvé pozretie. Možno časom hodnotenie zmením, ale zatiaľ sa jedná o jednu mierne nadpriemernú komédiu so sympatickými protagonistami, nič viac - nič menej. 70% ()

himor

Ach jaj čo toto bolo za superakčný, superdebilný film. Neznášam toho tupca Carella a myslím, že keby v hlavnej úlohe hral niekto iný, tak by som dal veselé 4 hviezdice. Takto len trojec aj to s odretými ušami. Anne bola celkom slušná, The Rock ako skorozáporák bol tiež okej. Dej divný, miestami smiešny, miestami trápny. Neviem ako to hodnotiť, možno tak do 50%. ()

Godhaj

,,How do you know that?“ ,,It was on page 482 of my report.“ Mám rád humor Steva Carella a v tomto filmu opět dokázal, že mě umí rozesmát jen svou přítomností na plátně. On totiž hraje pořád podobnou postavu podivína, zde ve formě tajného agenta. Dostaňte Smarta je odlehčenou parodií na špiónské filmy, humor je příjemný a nekonfliktní. Dokonce mi zde nevadila ani Anna Hathawayová, kterou jinak vůbec nemusím. Příběh hezky odsýpá a hlavně se pořád něco děje, bohaté výbuchy a honičky působí skoro velkofilmovým dojmem. Celkově vzato jde o výbornou odreagovávačku a ten poster má fakt šťávu! ()

mig21

Get Smart Konečně agentská komedie, kde agent není naprostý kretén, spíš jen nezkušený teoretik a popleta. Dwayne The Rock Johnson splňuje svůj natvrdlý drsňácký standard, Anne Hathaway je krásná a pichlavá, Alan Arkin se za svou tajnou službu pere a viceprezident posílá prezidentovi MMS s bitkou dvou šéfů tajných služeb. “Pěkná rybička“ Ve scénách z Ruska se navíc objevuji standardní žigulíky a nezvyklé trabanty. V jednom záběru se objevuje i československá Babeta :-) ()

Zlaticko1

velmi povedený film, jenž se svým námětem si dobře poradil, ne vždycky tomu je... Film dobře sedí, vždy je na co koukat, nikde nedrhne :) herecké obsazení mě náramně sedne :) ()

pekas

Mezi třemi a čtyřmi, ale víc ke čtyřem. Trochu jsem očekával, jestli to nebude slabé, takže nakonec vcelku spokojenost. Hlavní hrdina je vcelku originální - vlastně je dobrý ve všech špiónských činnostech, jen je nenápadný a působí nešikovně. Občas nešikovný opravdu je, ale vyvažuje to lidskostí. ()

Grunt

Po opětovném shlédnutí musím dát 4 *,film má pobavit a to se mu daří skvěle,nenudil jsem se ani chvíli. ()

Quendi

Náhodou to byla sranda. Skutečně přestřelilo to jen jednou, hrál tu můj oblíbený Dwayne Johnson a docela jsem se zasmála. Jen Stevovi toho tajného agenta nikdo nevěří, i když kope, střílí a lítá o sto šest. Nemá na to holt charisma a styl. Ale zase je ohromně vtipnej:) ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

02.06.2012

I tak by se dal popsat projekt studia Warner Bros. a režiséra Petera Segala, který se naposledy předvedl s ucházející špiónskou komedií Dostaňte agenta Smarta. Komedie Grudge Match bude o dvou… (více)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (více)

Napoleonské války podle Carella

Napoleonské války podle Carella

19.10.2008

A podle Arthura Conana Doylea. Ten nepsal jen detektivky s Sherlockem Holmesem, ale i sci-fi (třeba slavný Ztracený svět) a historické romány. Příběhy o brigadýrovi Gerardovi míchají válečné… (více)