Max Smart vypadá jako neškodný úředníček, ale jeho snem je stát se tajným agentem. Zatím pracuje jako analytik v hlavním štábu supertajné špionážní organizace Kontrola, která se specializuje na boj proti mocnému zločineckému syndikátu Chaos, vedenému bezohledným Siegfriedem. Podle Maxovy analýzy se nepřátelé začínají zajímat o atomové zbraně, ale dřív než stačí Kontrola něco podniknout, je štáb přepaden a vzápětí začnou nepřátelé z Chaosu likvidovat tajné agenty, jejichž seznam uloupili. Náčelník proti nim musí vyslat někoho, koho neznají, a tím je právě Max Smart. Je jmenován agentem 86 a jeho parťákem se stane krásná agentka 99. Mají vypátrat dodavatele zbraní Krštice a zabránit zneužití jaderného materiálu. Stopy je zavedou do ruského Smolenska. Cestou se neustále dohadují, Max je považován za teroristu, a poté dokonce vypadne z letadla. Kolegyně ho sice zachrání, ale musí se zbavit tlustého Araba, který je napadne. Dostanou se do Kršticova domu, proniknou do jeho počítače a Max s ním svede vítězný taneční souboj. V Moskvě sice padnou do Siegfriedovy pasti, Maxovi se však podaří uniknout a odhalit továrnu na zpracování uranu, maskovanou jako pekárna. Agent 23, který měl Maxovo hlášení ověřit, však v pekárně žádné stopy po uranu nenašel. Zatímco Max se ocitá v podezření, že je dvojitý agent, Siegfried připravuje zbraně, kterými chce zničit Los Angeles. Max pochopí, že je mezi agenty zrádce, a také kdy a kde má bomba vybuchnout. (TV Nova)

Honzíno

Spousty výkyvů. Místy skvělé, místy pouze šedivě průměrné. Steve Carell má obrovský talent jako Anne Hathaway šarm. Zajímavé obsazení doplňuje Alan Arkin, který podává evidentně nejlepší výkon.... Hele kotě, nuda.. nepůjdem na Smarta? Ne, toho jsem daunloudnul. Tak jo, dáme na pc. Velký plátno ani nepotřebuje. Proč ne. ()

Mrkvič

Steva Carella mám hodně rád, Anne Hathaway je nádherná, Dwayne "Rock" Johnson se mi líbí každým filmem víc a víc a další role byly výborně obsazené. Po spoustě trapných parodií je tu komedie, která není tak jednoduchá, a která má hodně originálních nápadů. Kdo nemá rád Carella, tak tomu těžko přijde na chuť, podle mě ale ví, kdy má hodit jakej škleb, aby to bylo vždycky vtipný. Hodnocení by to bylo tak 85% jenže film vychází z oblíbeného seriálu a předlohy se drží báječně. Prostě paráda a dlouho jsem se takhle nezasmál. S českým dabingem je to úplně o něčem jiném. Vřízskající Carell dělá asi hodně a tak jsem si mohl všímat příšerné digitální kamery, která hlavně při akčních scénách film posouvala na úroveň telenovel. Ale ta srdcová záležitost platí nadále. ()

DaUr

"Objekt je obklíčen týmem sto třiceti špičkových odstřelovačů." - "Nevěřím vám." - "Zbaštíte tucet vojáků Delta Force?" - "Ne." - "A co Chucka Norrise se vzduchovkou?" - "Nashledanou, pane Smarte." Oproti všem očekáváním není Get Smart úplně pitomé, i když za inteligentní podívanou bych to také neoznačil. Příjemné překvapení se skvělou ústřední dvojicí. ()

Beky

První polovina filmu solidně odsejpá, i když nic zásadně zajímavého nečekejte, druhá polovina filmu neskutečně nudí a film se velice težko dokoukavá. Sklamání veliké, přes všechnu určitě jistou snahu a výborné herecké obsazení, dostaneme nezajímavý film. Jo...a kde je ta akce??? Jednou větou: Já už chci vidět Rocka v pořádný eRkový řežbě, kdo se má na tenhle nevyužitý potenciál pořád koukat!! ()

Iwory_

Ze začátku pusobí hlavní postava jako nějaký neschopný trouba v jako každé komediální akční komedii. Ale ve skutečnosti je vážně moc dobrý v tom co dělá proto se mi film tolik líbil. Ikdyž bych měl něco na děj. ()

majxik

Docela zajímavá akční komedie, obojího tam bylo tak nějak ve spráném množství se správnýma hercema. Ale něco málo tomu chybělo... Takže tři hvězdičky, ale kdyby to přidalo něco navíc... tak bych dal klidně i 4. ()

BoncheR

Nieje to až taký super film, ale príde mi to ako celkom fajn haluz. Na námet tohoto by mohli urobiť aj celý seriál. Nakoniec to až tak zle nedopadlo ()

Bobik9

3,5* za velice slušně obsazený příjemně vtipný a trošičku akční film. Skvělý Steve Carell, krásná Anne Hathway a můj oblíbenec The Rock + The Great Khali! Malilinkatá a o to vtipnější scéna Billa Murraye a superhit 4 minutes! Samozřejmě žándý převratný příběh a ani žádné speciální super efekty, ale přesto je to an dlouhou chvíli slušná podívaná, u tkeré s epárkrát i vydatně zasmějete. Jsem velmi zvědavý na chystanou dvojku. ()

noriaki

Další z řady průměrných špionážních parodií co zmizí do pár dní z paměti. Tím nechci říct že by se film nepovedl. Nabízí přesně to co režisér zamýšlel, čili jednoduchou prvoplánovou zábavu, v níž je všechno co divák očekává. V hlavní roli úřaduje Steve Carell, který není mladší verze Leslieho Nielsena, přestože se o to zoufale snaží. Nulové charisma byl nejspíš záměr, ale tuctovost a nezajímavost byla pravděpodobně nadplán. Nicméně ve všem ostatním Get Smart funguje, vtipy jsou vesměs povedené, několik jich je trapných, pár vysloveně výborných (prostorový zvuk, korálkový závěs). Zklamala jenom Anne Hathaway která není ani sexy, ani roztomilá. Škoda její výkon v One Day mě hodně navnadil, ale tady předvedla šedý průměr. ()

Mihail123

Lepší priemer. Carellovi sa podarilo i tie najhoršie vtipy okoreniť svojou chariznou a Anne Hataway... no jednochucho sa na ňu dobre pozeralo. Tých pravých vtipov nebolo veľa, pravdepodobne si ich ani nezapamätám, ale sú vsunuté do dobrých miest a pôsobia efektívne. Obrovským plusom je účasť Dwayna Johnsona, ktorý inak nie moc výrazné obsadenie okorenil. Vo filme sa dá nájsť nepočetne veľa narážok a odkazov na iné filmy (cameo Billa Murraya - wtf?). ()

Krustyburg

Romantická komedie v duchu Johnnyho Englishe. Pobaví a rozhodně nenudí. Problém mám s herci (Terry Crews, Dwayne Johnson ale i Steve Carell), kteří jsou mi nesympatičtí. Lepší 3*. ()

VasaX

Vtípky, obsazení a akce v tomhle filmu hraje prim. Sice není řemeslně po všech stránkách tip-ťop, ale co už, náhodou je to celou dobu příjemná neurážlivá zábava celkem na úrovni co jen sem tam zakolísá. ()

hroubek

Obyčejná akční komedie na jedno zhlédnutí,která nezklame ale ani nijak nepřekvapí.A Anne Hathaway umí zvednout tep pěkně. ()

sahe

Nezaujalo... nevím zda jsem to měla brát jako komedii s recesí či bez ní. Stále jsem se v tomto plácala a polemizovala jak je to vůbec bráno. ()

VanTom

Slušně odsýpající špiónská parodie, která bohužel selhává v tom nejdůležitějším: v humoru. Zpočátku je poměr podařených a trapných vtipů vyrovnaný, no postupně výrazně převáží ty druhé zmíněné. Přesto si snímek až do přepáleného akčního finále udržuje určitou jiskru, Smart naštěstí není totální blbec a Anne Hathaway agentská poloha velice sluší. 50% ()

JohnSmith

Carella nemám rád, ale tohle docela ušlo. Spíš mi tam vadil The Rock, který byl fakt trapný, ale jinak oddychovka jak má být. ()

Sany33

Príbeh: Smart sa beznádejne snaží dostať do popredia tajnej služby a stať sa tajným agentom. Jeho snaha dostáva zadosťučinenia vo chvíli keď sú všetci doterajší agenti prevalení a jediný kto môže zachrániť tajnú službu je agentka po plastickej operácií a práve Smart. Herecké obsadenie: Steve Carell (nar. 1962, USA) je jeden z mojich najmenej obľúbených hercov. Neverím mu jednoducho jeho prejav a ani to čo stvára na place. Niekomu to pripadá vtipné, no mne bohužiaľ nie. Anne Hathaway (nar. 1982, USA) sa síce o niečo snaží ale jej sexappeal vyznieva pri nemastnom kolegovi do prázdna. Prevdenie: Pochopil som to tak, že sa film snaží hrať na akúsi paródiu na špiónske filmy. Bohužiaľ väčšina gagov je trápna a drvivá väčšina nevtipná. Pocity: Nepáčilo sa mi to. Iba s veľkým sebazaprením som to dopozeral do konca. čakal som komédiu a nebavil som sa a to je najhoršie čo sa pri komédiách môže stať. Pridaná hodnota: Paródia na špiónske filmy, ktorá je absolútne nevtipná. 33% ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák

12.08.2015

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

Zuřící býk vs. Rocky Balboa?

02.06.2012

I tak by se dal popsat projekt studia Warner Bros. a režiséra Petera Segala, který se naposledy předvedl s ucházející špiónskou komedií Dostaňte agenta Smarta. Komedie Grudge Match bude o dvou… (více)

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

Nahradí Jackmana Neil Patrick Harris?

01.11.2009

Nelekejte se, není řeč o roli Wolverinea. Hugh Jackman však s díky odmítl nabídku Billa Mechanica a Adama Shankmana, producentů nejbližší oscarové show (na jaře bude Hugh natáčet sci-fi The Real… (více)

Napoleonské války podle Carella

Napoleonské války podle Carella

19.10.2008

A podle Arthura Conana Doylea. Ten nepsal jen detektivky s Sherlockem Holmesem, ale i sci-fi (třeba slavný Ztracený svět) a historické romány. Příběhy o brigadýrovi Gerardovi míchají válečné… (více)