Komentáře uživatelů k filmu (800)

 • ElisD
  ***

  Vulgární komedie, která neurazí. Vtipné gagy. Jedna z lepších pubertálních komedií (aspoň tento první díl). Za mě 60 %(1.2.2011)

 • Galadriel
  ***

  Je to tupý film, má sice pár fórů u kterých jsem se zasmála, ale ty trapné momenty bohužel o moc převažují ty poměrně vtipné. Ale z druhé strany - čekala jsem to ještě mnohem horší ;-)(2.11.2004)

 • Gemini
  ***

  Po letech, kdy jsem se tomuhle "fenoménu" víceméně vyhýbal a dával si ho při četných reprízách dohromady z jednotlivých scének, jsem konečně zatnul zuby a vzal to jedním vrzem. A světe div se, ono to nebylo tak zlé ani nechutné nebo zvrácené nebo snad pitomé jak jsem se obával. Spíš to bylo až překvapivě dobré, když vzpomenu na Bullshit a podobné bejkárny, více či méně odvozující svůj původ právě od American Pie. Samozřejmě, žádná překvapení nebo vývoj postav větší než povědomí našeho prezidenta o klimatologii (ten vtip s pěstováním banánů bych sám líp nevymyslel) se nekonají, ale diváka neurazí; obzvlášť s přihlédnutím k cílové skupině:) Takže po příjemném překvapení dám 60%. PS: Až budu zas někdy chtít vidět ze Shannon Elizabeth něco víc než hluboké hnědé oči a zářivý úsměv, mrknu se znova.(20.9.2007)

 • Radyo
  ***

  Je to opravdu stupidita, ale přesto jsem se několikrát musel zasmát, zvláště když jsem si uvědomil, že i my jsme v pubertě bývali docela podobní (akorát o nás tenkrát točili spíše psychologické sondy a ne vulgární komedie). A za to, že se tvůrcům podařilo párkrát pobavit i mě, mají malé, bezvýznamné a lehce smazatelné plus, respektive 3 hvězdičky.(19.7.2002)

 • Cervenak
  *****

  Nepochopím, prečo tento film nie je v červených číslach. Myslím, že by ho s odstupom času mali všetci prehodnotiť, pretože Prci sa medzitým stali novodobou klasikou. Fungujúci film o láske a priateľstve. Šialene vtipný. A navyše je aj poučný. Napríklad sa dozviete, že nesmiete dopíjať pivo po cudzích ľuďoch. A tiež je tu návod, čo všetko sa dá robiť s flautou na hudobnom tábore. Videl som to aspoň 7x a vždy som sa bavil lepšie a lepšie. Bez ostychu dávam plný počet, pretože aj v žánri "sprosté teen komédie" existujú veľdiela.(17.9.2008)

 • Djkoma
  ***

  Snad první teenagerská komedie, která ještě sama sebe neparoduje a snaží se o "svůj" humor. Pamatuji si jak z tohoto filmu byla většina mladých naprosto unešená a šli na prcičky i více než 3x. Já na nich v kině nebyl a nelituji toho. Pár úsměvných momentů společně s lehkou trapností a narážkami na sex jsou to jediné zajimavé na této komedii.(4.6.2006)

 • T2
  ***

  Rozpočet $11miliónovTržby USA $102,561,004Tržby Celosvetovo $235,483,004/65%/(18.5.2005)

 • gouryella
  ***

  Nechapu ten poprask okolo tohoto filmu – pro me jen dalsi z rady prumernych filmu pro dospivajici. Ale asi jsem uz na to starej.(27.7.2002)

 • DaViD´82
  ***

  Formát stupidně fekálního teen humoru, který si zachovává i jistý vkus. Několik vtipných momentů zde rozhodně je a jako odpočinková komedie pro náctileté je to tedy zcela ideální.(1.2.2007)

 • Tom Riddle
  ***

  To takhle jednou na hudebním táboře...(26.10.2007)

 • Nathalie
  **

  Paci, paci, pacičky, táta koupil dortíčky. Jablečné. Americký pionýr mezi teenagerskými komediemi používá hrubozrnou mluvu, humor za pár šupů a trapné fekality, ale přesto se bratrům Weitzovým podařilo udržet hormony na režijní uzdě a díky soundtracku to po dálnici docela sviští. Ale já to radši vezmu oklikou:) 50%(20.9.2007)

 • mandes
  ****

  rozpočet : $11 million tržby celosvetovo : $235,483,004(18.9.2006)

 • Dever
  *****

  Soundtrack David Lawrence: 1. New Girl - Third Eye Blind [2:14] ,2. You Wanted More - Tonic [3:52] ,3. Mutt - Blink 182 [3:23] ,4. Glory - Sugar Ray [3:29] ,5. Super Down - Super Transatlantic [4:06] ,6. Find Your Way Back Home - Dishwalla [4:03] ,7. Good Morning Baby - Dan Wilson/Bic Runga [3:34] ,8. Stranger By The Day - Shades Apart [4:01] ,9. Summertime - Bachelor Number One [3:46] ,10. Vintage Queen - Goldfinger [3:03] ,11. Sway - Bic Runga [4:22] ,12. Wishen - The Loose Nuts [3:03] ,13. Man With The Hex - The Atomic Fireballs [3:01],(18.6.2011)

 • Oskar
  **

  Kupodivu to není až TAK vulgární jako některé jiné filmy tohoto typu, ale... Nepovažuji se za žádného suchara, ale skutečně mě nenapadá, co komického na tom filmu jeho příznivci shledávají.(15.4.2003)

 • B!shop
  ****

  Nevim jesli je tenhle film ze vsech tri dilu nejlepsi, protoze se mi libi vsechny zhruba nastejno, ale rozhodne je v prvnim dile nejvic zasadnich scen. Navic je tenhle film jeden ze zakladnich v tomhle zanru. Herci hrajou vsichni docela slusne, nejlepsi je Eugen Levy a Sean William Scott, pribeh je prijemne stupidni, vtipu tu je strasna spousta a nechutnejch scen tu je minimum. Proste pohodova zabava na kterou se da divat porad dokola.(21.12.2006)

 • monolog
  odpad!

  Podle mě je to jen jeden z mnoha nechutných a nechutně humorných absolutním záchodovým humorem oplývajících filmů. Blbost o ztrátě panictví po americku, která bohužel staví na konfrontaci dvou základních nejjednoduších součástí vulgárního vtipu: záchodu a jeho obsahu. Inteligentní ani zábavný humor se tu nedá najít, spíš jen zhnusení a odpor. Většinou taky nedůvěra a mnohdy i vztek (vztek z toho, jak vůbec může autor divákovi předložit něco takovýho). Bohužel kvůli Americkýmu koláči vznikl v mnoha zemích fenomén teeny komedií o podstatě hovna (Erasmus, Snoubordéři atp.) a já upřímně doufám, že už to odeznělo. (2006) Tenhle styl humoru jsem nikdy nesnesl, a to ani v patnácti, kdy šel tenhle šmejd do kin.(19.12.2005)

 • Boss321
  ****

  Jedna z nejlepších teenagerských komedií s nespočtem vtipných scén a vtípků. Jasně nejvýraznější osobností z celé "party" je suveréně Seann William Scott alias Stifler.....(16.12.2007)

 • Faidra
  odpad!

  Chlapci a děvčata, věřte mi, že vám v životě budou mnohé věci překážet více a bolestněji než sexuální nezkušenost. Vlajková loď flotily novodobé komedie pro mladé? Fajn, ale já jsem se u toho nezasmála ani jednou, což nemůžu říct o chytání se za hlavu a záchvatech zvracení, tudíž milou lodičku potkal na mém filmovém moři po nárazech na skaliska trapnosti a vulgarity osud Titaniku dřív, než bys řekl "apple pie." Tak za co bych měla dávat hvězdičku? Za to, že mě rodina od té doby nenutila péct ovocné koláče a já jí tím pádem nezadělávám na ischemickou chorobu srdeční? S plným vědomím toho, že od téhle chvíle budu platit za nejzapšklejšího suchara v revíru ČSFD, posílám tvůrce do... tam, kam vkládají jistý hudební nástroj.(13.4.2008)

 • RHK
  ***

  Jedna ze 140 nejlepších komedií - 140 Greatest Comedy Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/. Největším zážitkem z filmu bylo, že jsme na to s ženou byli jako nejstarší v kině plném nadšených nadržených teenagerů. Některém hlášky pak kino zcela složily... "A jednou, na hudebním táboře, jsem si strčila do pí*i flétnu." Trailer: http://www.csfd.cz/film/20317-prci-prci-prcicky/videa/(30.7.2010)

 • pan Hnědý
  ***

  "Jednou Stifler našel pivo v pokoji na nočním stolku..."(3.5.2012)

 • igi B.
  *

  Ono samozřejmě nejde o to, zda je to lechtivé, nebo pikantní, nebo oplzlé - ono je to blbé a toporné... Stačilo vidět chvíli v naší tívý - okořeněněné nemožně upoceným dabingem našich báječných českých "umělců". Fakt nevím, proč ta jedna hvězda, snad jen, že hodnocení jako Odpad si nechávám na opravdové zločiny proti kultuře a zdravému rozumu... Nechci soudit a urážet, ale musím to říct. Pět hvězd tomuto výpotku může dát jen debil (viz. slovník cizích slov).(29.10.2005)

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 30 40