Jasné čtyři. Legenda mezi teenagerskými komediemi si fuckt nic jiného nezaslouží. Jasně, že jsou lepší komedie. Jasně, že v intelektuální chvilce by člověk nad Prcičkami zvracel. Ale taky jasně, že jsme kdysi nebyli o moc lepší než ty dacani. A upřímně... na kolik komedií se člověk rád podívá i podruhé a potřetí.(8.1.2010)

• Sayko

Taková pravá, americká sračka plná sexu.(4.8.2018)

• mls

Napriek mojemu nízkemu veku ma to nijak zvláštne neoslovilo, keď chcete vidieť dobrú komédiu tohto typu tak radšej Road Trip.(19.5.2003)

Názory na tohle asi mohou být různé, ale já jsem se u toho příjemně pobavil, možná proto, že jsem od toho nic neočekával ("To já jsem si jednou na hudebním táboře ..."). Skvělá je také scéna připomínající nebo parodující Absolventa (včetně hudby Simona+Garfunkela).(11.9.2003)

Zdaleka to není tak strašné a fekální,jak bych očekával po druhém dílu,který jsem viděl nejdříve.Místy jsem se i celkem smál,takže do podpruměru tentokrát nepůjdu.(17.5.2004)

Řekl bych dness už jedna z nejkultovnějších teenegerovských komedií!(4.8.2006)

základní kámen teen komedií, který ničím nepřekvapí, ale přesto jsem se několikrát válel smíchy... kultovní vtipy a geniálně navržené charaktery (otec, michelle...) se u mě rovnají přinejhorším 4*(31.12.2006)

Komedie mého mládí. 85%(31.12.2006)

S odstupom času dosť stupídna záležitosť. A tiež dôkaz toho, že 8 rokov v živote človeka vie byť celkom dosť :) Na druhej strane, pri troche auto-empatie k 16-ročnej pubertálnej mysli dávam hviezdičku navyše...(26.10.2007)

Jedno se tomuto filmu přiznat musí... prolomil určité tabu ... díky němu se zjistilo, že poněkud vulgárnější komedie mohou být celkem v klidu vpuštěny do kin...otázkou zůstává, zda to bylo dobře -neb to odstranilo určitou překážku - či zda to bylo špatně, neb všichni moc dobře víme, co se pak do kin dostalo... určitě je ale jasné, že to odhalilo to, po čem dospívající generace touží (nejen co se týče filmového hladu :-D ) ... přiznejme si to dobrovolně, nebo ne, ale opět je to svým způsobem legendární snímek...(15.3.2008)

Tento film prakticky nastartoval novu eru teen komedii a preto pre man takmer kultova zalezitost....... Bohuzial ziadnemu dalsiemu filmu podobneho razenia sa nepodarilo ani zdaleka priblizit tomuto vtipnemu snimku..... 5* plne zasluzenych.......no a mam taky pocit ze drzim svetovy rekord v pocte zhliadnuti tohoto filmu :)))(25.8.2008)

Jsem Šerminátor, sexuální robot poslaný z budoucnosti do minulosti, aby změnil budoucnost jedné dívky. ŠUKEJ mě ty magore!(25.1.2009)

• Hapretor

Nebýt písničky od Madonny, tak snad tento film vůbec nevstoupí do podvědomí jistých diváků, včetně mě!(9.4.2011)

Komedie jak má být!(26.4.2011)

• gombarix

... chápu, že překládat takový "víceplánový" název není snadné, ale za tohle by dotyčný opravdu zasloužil zprcat do krychle...(3.8.2011)

• pouler

Co napsat o této kultuvní blbosti. Snad jen že počet dílů ani úplně vyšinutý překlad názvu nezachrání "americký pyj" od mého hodnocení. Moc často nedávám "odpad" a znažím se alespoň jednu hvězdu. Tady to neudělám protože toto je škodlivý úkaz v dějinách filmařiny, které dal vzniknou nekonečnému množství plagiatu. Tento film jsem viděo už na střední v kině blaník a některým prostším spolužačkám a spolužákům se vskutku líbil... snad proto to hodnocení a hle máme top 300. Směšné jak zdejší "bojovníci s kulturou" hodnotí světovou klasiku a pak dají tomuto skvostu pět hvězd. VÁLKA ZAČALA A NA KONCI SE BUDOU TYHLE FILMY PÁLIT ;o)))(15.2.2012)

• Heroine

Pardon, upoutávka stačila. Na tohle nemám žaludek.(2.4.2012)

Teenegerská klasika. Ked som to videl prvý krát, bol som zrovna na strednej, podobne ako hlavní predstavitelia a film som miloval. Teraz sa už na to pozerám trochu inak, ale stále to beriem ako nostalgiu a myslím, že už žiadne pokračovanie, ani žiadny iný teen movie nepredčí klasický americký koláč...(9.4.2012)

Dobře udělaná komedie. Několikrát jsme se zasmáli. Takže to hodnotím jako slabý naprůměr. Dávám 6/10(12.5.2012)

Tento film dal za vznik nespočtu teenagerských komedií, které však takových kvalit nedosahují. Musí se to brát s nadhledem a jde o povedenou komedii.(3.7.2012)

Viděl jsem hned jak měl film premiéru ale na hodnocení jsem se dostal až nyní po shlédnutí pátého dílu - ano toto byl originální a nejlepší díl, všechny ostatní pouze recyklují tento díl.(18.9.2012)