Dr. House - Série 4 (série)

Drama / Mysteriózní

USA, 2007–2008, 11 h 50 min (Minutáž: 43–45 min)

Tvůrci:

David Shore

Gale Tattersall

Julie Ariola, Janel Moloney, Rob Benedict, Joe Marinelli, Hugh Laurie, Lisa Edelstein, Robert Sean Leonard, Conor Dubin, Kay Lenz, Maurice Godin, Bevin Prince, Kathryn Adams, Omar Epps, Jennifer Morrison, Jesse Spencer, Anne Dudek, Edi Gathegi, Peter Jacobson, Kal Penn, Olivia Wilde, Carmen Argenziano, Andy Comeau, Essence Atkins, Caitlin Dahl, Jonathan Sadowski, Jason Manuel Olazábal, Brian Klugman, Charlie Hofheimer, Kathleen York, Mary Kate Schellhardt, Reynaldo Rosales, Douglas Spain, Scott Alan Smith, Azura Skye, Caroline Lagerfelt, Tom Wright, Frank Whaley, Luke Baybak, Thomas F. Wilson, Holmes Osborne, Chad Willett, Michael Michele, Khleo Thomas, Laurie Fortier, Michael Adler, Steve Valentine, Matt DeCaro, Alex Weed, Jeremy Renner, Liana Liberato, Jennifer Hall, Anthony Starke, Jeff Hephner, Mira Sorvino, Eyal Podell, Brent Katz, Paul Rae, Kristina Anapau, Jason Lewis, Eidan Hanzei, Fred Durst, Ivana Milicevic, Rebecca Larsen, Jennifer Lee Wiggins, Dan Desmond, Jennifer Crystal Foley, Fay DeWitt, Nick McCallum, Laura Silverman, Chad Morgan

Komentáře uživatelů k sérii (2)

Poprvé jdeme s kvalitou trochu dolů. Stávka scénáristů, která zabila několik seriálů, se sice na Houseovi projevila, ale seriál z toho vybruslil celkem se ctí. Dokud si Greg vybírá nový tým, střídá se slabší epizoda se solidní a když už máš tým pohromadě, pár dílů mi trvalo si k nim najít cestu. Finále ale přineslo nejdojemnější a nejsilnější scény dosavadního seriálu a dává obrovský příslib do pětky.(2.9.2018)

Dokud si House vybírá nový tým, je to slabší. Pak však dojde a střídavou péči o Wilsona a hlavně ten velmi smutný konec posledního dílu. Už jen kvůli tomu, že jsem uronil slzu musím dát 4*. Navíc od této série bude muset řešit House morální dilema, což může být zajímavé.(4.5.2018)