poster

Bionicle 3: Pavučina stínů

 • USA

  Bionicle 3: Web of Shadows

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Fantasy

USA, 2005, 76 min

Scénář:

Brett Matthews

Hudba:

Nathan Furst

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • Dever
  ***

  // Production Companies: Good Story Productions //(7.1.2014)

 • WolfR
  **

  Uzavření Bionicle trilogie je pravda kvalitnějším dílkem, než strašný druhý díl, ale ne o mnoho. Děj se vlastně odehrává pár okamžiků před koncem druhého dílu, ale nepřináší nic převratného nebo nového. Boj Toa s nějakými padouchy, jestli se to tak dá nazvat, ale nic víc a nic míň. Vykreslení mytických postav, tak jak je představilo LEGO komerčně je v tomto filmu nanejvýš směšné a celé dílko vůbec nepůsobí nijak epicky a to si myslím, že by slavné LEGO Bionicle aspoň trochu působit mohlo. Animace je stále ta samá, co v předchozích dílech, takže příšerná a celé je to vlastně o ničem. Akce na nic, hudba na nic, děj na nic. Ale prostě to bylo lepší než dvojka. Ale velkým plusem je, že tvůrci s tímto filmem neotravovali lidi v kinech. Takže 2 hvězdy. Ale jak říkám, všechny Bionicle filmy měli vypadat alespoň tak, jako komerční spoty LEGA.(19.10.2010)

 • Esperanta
  **

  Trojka je lepší. Trošku. O maličko. Víc akce, je víc temná, ale scénář pokulhává. Tak jako vždycky. A přitom je to škoda. Bionicle pro mě byli vždycky něčím, co převyšuje ostatní LEGO universa o notný kus.(14.5.2008)

 • KangKun
  *****

  Film mýho dětství. Podle postav jsem pojmenovávala svoje plastové dinosaury. Líbí se mi to, ono to budí špatný dojem tím, že to svým způsobem není ani kreslené ani hrané. Ale příběh je dokonalý.(18.10.2010)

 • Kamzicky
  ***

  Typická návaznost na starý příběh kdo ho zná.Sem tam se děj trochu zadrhává ale skrz chování(přátelství, čest, úcta...) je tento díl o něco málo lepší než druhý(1.9.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace