Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

klerik

Čo dodať? To, čo predošlé filmy. Zábavné, úchylné, výchovné, romantické (?). Na video film ozaj slušené, a mylsým, že nerobí hanbu predchodcom (aj napriek slabším a menej charizmatickým (?) hercom)... ()

heyda

Nooooo, co k tomu říct. Možná ... no to mě poser! Prostě na staré prcičky už nebude mít žádný další díl. Tenhle díl už pouze těží z úspěchu přechozích dílů, každopádně dám tomu 2 hvězdičky za pár vtípků a hotovo :-))) ()

Oktavianus odpad!

Debilita. Když filmu nepomůže ani fakt, že jsem se k jeho sledování dostal jedné silvestrovské noci nad ránem poté, co jsem společensky velmi unaven přišel z bujaré oslavy, znamená to, že to prostě není vtipný ani trošičku. Kdybych ale hodnotil trapnost, jo, to by byla jiná káva. ()

BMW12

Tímhle to tvůrci úplně zabili, tohle neberu jako pokračování Prciček. Dosadili do hlavní role totálně nesympatického týpka a že je prý jako Stiflerův mladší brácha. Jako bylo tam pár vtipných scén, ale tenhle film ani Sherminator a Jimův táta nemohli zachránit. ()

virus10

Pokles proti předešlím dílům. To se dalo čekat!! Stiflerův brácha Matt taky neni špatný, ale na Steva nemá. Jinak takový průměr. ()

eraserhead666

Předchozí prcičkovská trilogie když už ne geniálně, alespoň ucházejícím způsobem kombinovala sex a hezké holky s humorem a komickými scénami. Tento derivát nabídne akorát tak hezké holky, to je všechno. Až nechutná romantika bez jakékoliv šptky humoru. A to ne, že by se film nesnažil být humorný, jenže všechno jste už viděli v předchozích prcičkách, tenhle film se to jen snaží zkopírovat. A ono to nefunguje. Navíx Stiflerův mladší brácha je naprosto tragický. V počátku, kdy má být typicky stiflerovsky arogantní to jeho představitel prostě vůbec nezvládá a je strašně k neuvěření jak přehrává a snaží se pitvořit, po jeho klasické a typické proměně už mu to jde lépe, ale zase to už není ono. V rámci prcičkovské série bych snad šel s hodnocením i níže, ale zase, koukat se na to dá a zas až tak obrovská tragédie to není. ()

hansel97

Tohle je fakt průser. Jednička bylo dobrá, dvojku podělali, trojkou to přece jen vylepšili, ale tímhle to dojebali na plný čáře. Naprosto nefungující spin-off na nešpatnou komediální sérii, kterou fakt není schopný zachránit. Zasmál jsem se jednou, jednou, prosím. Taky bych trochu změnil název filmu, tohle nejsou žádný prcičky, ale romantická komedie pro holky. Jediný co mi ten film potvrdil, je, že Arielle je vážně sexy, ale to už jsem věděl. Asi budu sám, ale Stifler je z původního castu moje nejmíň oblíbená postava, jeho bratr je lepší, ale založit komedii jenom na Stiflerovo chování je fakt chabý. ()

ARI50

Ano nej Stifler je pryč i celá ta banda sráču taky ale já se i přesto dost dobře bavil protože tahle jízda tábora je pořád dost povedená a má co nabídnout. ()

Bauer

Totální debilita!! Když jsem se dozvěděl, že vychází na DVD a VHS v pořadí čtvrtý díl prciček, tak jsem si říkal, proč to nešlo do kin, přeci jen předešlé tři díly byli celkem úspěšné. Ale nakonec mi došlo proč to tak je. Tohle je opravdu kravina, která nemá s předešlými prcičkami nic společného. Snad jen Eugena Levyho, který nemá zapotřebí hrát v takovýchto filmech, ale má na mnohem víc. Přiznávám se, že jsem se nudil. Naprosto idiotský scnénář a do toho ještě příšerné herecké výkony. Matt Stifler v podání Tada Hilgenbirnka je sice trošku podobný Seannu Williamsovi Scottovi ale jeho výkon je trapný a bohužel je rádoby vtipný, což se mu nějak nedaří. Film, na který se nechci už nikdy podívat. Film, na který velmi lehce a rychle zapomenu!!! ()

oLí odpad!

Tenhle film se snaží být nečím, čím vůbec není a nemá nárok tím bejt. Zkoušel jsem nadhled, ale zasmál se jen jednou, když ten obtloustlý černoch pravil: " šáhla na moji prdelku ". 8% [červenec 2006] ()

Kamca_

Tak tohle o hodně předčilo moje očekávání. Čekala jsem to, hlavně dějově, o dost horší. Chvílema jsem uvažovala o 40%, ale nakonec dám 55% (hlavně díky hlavní dvojici). Samozřejmě se ve filmu nevyhnete trapným a nechutným scénám, ale to už k prcičkám tak nějak patří. Ideální film, u kterého chcete vypnout. ()

ScarPoul

Film, ktorý sa priživuje na dnes už kultovom statuse Prcičkovskej trilógie. Do popredia sa tentokrát dostáva Stiflerov mladší brat Matt - stvárnení Tadom Hilgenbrinkom - ten zhodou okolností využíva celkom bohatý repertuár grimás a úškľabkov, ktoré nenápadne pripomínajú Seana W. Scotta. Ďalším spojovacím článkom tohto dielu je Jimov otec v podaní excelentného Eugenea Levyho. Síce tu nedostáva dostatočný priestor a jeho mentorstvo tu akosi nefunguje, ale bol príjemným osviežením celého dielu. A v neposlednom rade to bola Arielle Kebbel, ktorá v úlohe Elyse excelovala či už svojou roztomilosťou, prirodzenosťou alebo krásou. Band Camp je video film, ktorý sa nehrá na niečo viacej. To jediné mu slúži k dobru a zachraňuje od úplného zabudnutia. Aj keď sa jedná o všedných príbeh, bez výrazných miest, a bez výraznejšieho prispenia do celej série - je to film, ktorého prvú hodinu si náramne užívam a tú druhú poctivo pretrpím. Z celej prcičkovskej série môj osobný guilty pleasure. ()

Hismael

Čtvrtý díl Na táboře asi spoléhá jen na své jméno, který zná přece každý. Třetím dílem to mělo celé skončit, protože tohle je hodně hnusná nastavovaná kaše. Vtip v podstatě nulový a hlavní postava skoro až otravná. Totálně bez nápadu. ()

Johny_fork

Ve výsledku vcelku sympatická podívaná, sice se zdaleka nevyrovná "velké" trilogii, ale mladý Stifler je pohodář a i díky jemu film nenudí a občas dokonce i baví, až na ty blicí scény, ty by tam ani být nemuseli. Bohužel nemohu dát ani průměr, protože alespoň jeden výbuch smíchu by u teen komedie měl přijít. ()

Terva

Jo, tak u tohdle jsem se bavil stejně jako u původní linie. CITÁT - Bože, je to větší debil než jeho brácha........... Ve filmu je spousta chyb a tak, kdo se nebaví vtipen může hledat pokažené záběry. ()

moviesfan

Marný pokus o navázání na předešlé díly. tento díl je vcelku nezábavný, docela nudí. Jen se chce svézt na vlně úspěšnějších třech dílů prciček. Hodnocení: 30% ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)