Prci, prci, prcičky: Na táboře

• USA American Pie Presents: Band Camp (více)

Stiflerův mladší bratr Matt musí strávit léto v nechvalně proslulém hudebním táboře. Akce se skrytou kamerou a žhavými praktikami na sebe nenechají dlouho čekat. Jenže pak se zamiluje do kamarádky ze skupiny, Elyse, a všechno je vzhůru nohama. S radami přispěje i svérázný vedoucí, Jimův otec, a vás čeká skvělá zábava! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Spooner

Tohle je přesný příklad toho zbytečného pokračování,které vůbec nemuselo vzniknout. Z původní sestavy nezbyl (skoro) nikdo a humorných situacích je také velmi pomálu. A navíc se to celé jeví spíš jako nějaká trapná lovestory a příběh o převychování rošťáka v hodného kluka. A to mi do této série vůbec nesedí ()

Xmilden

Komedií k popukání již tento díl není. Stává se z něj nenáročný neškodný filmík, který propluje kolem vaší hlavy. Určitě každému tak jako mě utkví v hlavě neskutečně perfektní dabing mladého Stiflera. Kadence a trefnost nadávek, kterou vypouští z úst je úžasná! Prcičky 4 jinak nenabídly ani jedno odhalené poprsí, kamera se vždy v poslední možnou chvíli zdekovala ze záběru. 45% ()

Real Tom Hardy

Prvý spin-off povestnej série išiel neprekvapivo priamo na dátový nosič a "obsahom" je tak inde, že ho ako súčasť série nevidím ani len duchovne. Je skôr filmovým stelesneným slávnej porno franšízy Girls Gone Wild, ktorá bola na vrchole svojej popularity práve v tomto období a dokonca presakovala aj hlboko do mainstreamu, čo sa prakticky žiadnej značke/štúdiu takéhoto odvetvia doteraz nepodarilo, a to ani takému pojmu ako Brazzers, ktoré je vlastne synonymom celého porno priemyslu. Nielenže je tu na GGW množstvo odkazov, celý film mi miestami odzrkadľoval začiatky Joea Francisa, ktorý v zásade pracovne operoval podobným spôsobom, len menej ošemetne a viac úspešne. Band Camp rovnako parazituje na značke American Pie ako aj na úspechu GGW. A to sa cení len máličko. Hviezda z veľkej milosti za Eugena Levyho, ktorý celú túto šaškáreň drží pokope ako jediný vzťažný bod série... ♪♫ (x / x / x / x / x / x / x / x) (9.9.2017) (11.2.2021) (14.9.2021) (17.5.2022) ()

Gimp

Nůďo. Vtípky jsou stokrát viděné kraviny založené na strkání tělesných tekutin do nádob a jejich následným pití/roztírání/... Malej Stiffmeister stojí za prd, i když se snaží většího bráchu napodobovat. Tahle komedie dostane tři hvězdičky až v ní budou mít kluci chlupy na hrudníku a nebudou tam iMacy. (a nahota samozřejmě žádná kvůli děckám). Fuck ()

Hrabka

Tento díl je poslední, který se ještě dá zkousnout. Stiflerův bratr nesahá originálu ani po kotníky, ale dokáže vytvořit spolu s ostatními děj, na který se dá se špetkou odstupu koukat a dokonce se i pobavit. Jimův táta a Sherminátor potěší. 55% ()

juta

Začátek byl hodně slabý, ale pak to přešlo úplně někam jinam a s prcičkama už to moc společnýho nemělo, ale právě ten závěr zachraňoval a příjemně skončil. Na základní skvadru už bohužel žádná další parta mít nebude. Zaradoval jsem se, když se tu objevil Levy a Owen, ti to ještě víc zvedli, takže to nakonec nebylo tak špatný. ()

Deimos

VHS/// Obsazení 7/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Efekty 7/10/// +Arielle Kebbel a Stiflerův mladší brácha taky není špatnej, odkazy na původní trilogii (Jimův táta, starší brácha Steve Stifler, Šerminátor), hlášky a některé hodně vtipné scény -přezevšechno slabší příběh, zápletka (i když všichni víme, že o to až tak nejde), hlavně soutěže (hudební souboje) byly dost slabé, menší kadence smrtelných hlášek (u trojky jsem se nasmál daleko víc)/// V době kdy už vyšel šestý díl se mi teprve teď podařilo zhlédnout tento čtvrtý. Z teen komedií jsem už pomalu vyrostl, nebo alepoň ta doba není daleko, ale pořád to je můj oblíbený žánr a Prcičkovská série je asi moje nejoblíbenjěší. Čtvrtý díl je sice slabší, ale naštěstí si pořád zachovává atmosféru původních dílů. Je škoda, že se musíme obejít bez původní sestavy, ale Stývův mladší bratr (přesněji Tad Hilgenbrink) tuto obsenci skoro 100procentně zachraňuje. Je opravdu dobrej a svoje ksichty dokáže prodat. Nejvíc mě ovšem zaujala Arielle, která je tak sladká a hezoučká, až to možný není. Trošku mi připomíná Menu Suvari z jedničky. No každopádně radost pohledět. Eugene Levy je taková stálice a opět bude rozdávat svoje moudra.No a scénky s kamerama, s nápojema apd. dokážou dobře pobavil. Já jsem tedy spokojenej./// Celkem 66%/// ()

Satan

Více sprosťáren a vulgárních výrazů jsem v žádném filmu neviděl. Něco mě ale opravdu rozesmálo, něco bylo trapné. Nejvíce zamrzí to, že už to vlastně nejsou Prcičky, jako bývávaly, ale prostě normální ujetá teen komedie. Změnit název a vůbec pryč všechno od Prcáren a bylo by to na 4*. ()

mzss1

Od tohoto dílu začíná být béčková, já bych spíše napsal céčková záležitost. Z předchozích filmů se vrací pouze otec Jima a Sherman jako hloupý a trapný psycholog. Co u mě snížilo ještě dojem bylo, že se hlavní představitel snažil přesně kopírovat Stiflera. Prostě trapná paridie na předchozí filmy. Hudba taky někdy byla stejná. Ve filmu mě pobavila jen jedna scéna a to ostatní bylo na nic. Odpad nedám, další díly byly horší. Hodnotím 15% = * ()

DJ Obelix

Nakonec dávám průměrné 3*. Rozhodně to již nemělo kvality prvních třech dílů, ale stále to ještě neupadlo do úplných hlubin nevkusu. ()

kingik

Nastává zlom v sérii. Postavy z předchozích dílů už tady neuvidíte a za starou gardu hájí čest pouze Eugene Levy. Na scénu však přichází mladší Stiflerův brácha, který se od svého nedostižného vzoru příliš v ničem neliší. Jeho jedinou filosofií jsou kozy a zadky. Nápad instalovat kamery do dámských sprch se počítá a Tad Hilgenbrink je jako nový objev docela dobrá volba. Na nadprůměrný gag zde nenarazíte, ale je to obstojná komedie, která si klade za cíl pobavit. Víc se s ní nemusíte obtěžovat. ()

ed_wood

Jedna hviezdicka len preto ze Sherman uz dospel:))...inak by si to zasluzilo odpad. Predchadzajucim trom dielom to zdaleka nesiaha ani po clenky !! ()

Frajer42

Styl humoru prvních třech dílů nebyl mému srdci kdovíjak blízký. Koukat se na filmy však dalo a i jsem se párkrát zasmál. Z tohoto čtvrtého dílu si pamatuji scénku s opalovacím krémem, která jediná na mě nějakým způsobem zapůsobila. Zbytek je taková jakási nemastná nudná vata. Stiflerův brácha prostě a jednoduše není Stifler sám. Alespoň, že film dává možnost zviditelnit se několika herečkám, které by člověk asi jen velmi těžko někde jinde viděl ,,hrát". * ()

boshke odpad!

Prci prci prcičky 4, 5 a 6 patří k tomu nejhoršímu, co se mi kdy dostalo do spárů. Bylo mi jasné, že si filmy neudrží kvalitu prvních tří dílů, jejichž úroveň byla více méně konstantní, ale takový sešup jsem nečekal. Z hlavních hrdinů nezůstal nikdo (asi četli scénář), sem tam se mihne pouze pan Levenstein. S předchozími díly to nemá zhola nic společného (krom skutečnosti, že hlavními postavami jsou Stiflerovi bratranci), a tak se filmy pouze vezou na známém názvu, aby o ně někdo alespoň kopl. Už čtyřku jsem měl problém dokoukat, taková to byla slátanina, ale byl jsem pevně rozhodnut prokousat se až na konec série. Řada přátel totiž básnila o koním spermatu a o šestém díle všeobecně jako o skvělé zábavě (nevím, jestli viděli ten samý film, co já). Pětka je z tohoto tria nejzdařilejší, dá-li se to tak vůbec říct. Ta nabízí alespoň minimální děj, i když čehokoli vtipného je tu, jako u "sourozenců", jako šafránu. Šestka, dorážející celou sérii, se už o příběh ani nesnaží (možná, že je to tak dobře) a sází pouze na přehlídku pěkně rostlých, mladých, spoře oděných dívek. A vtípek s koním spermatem byl dle očekávání velmi "duchaplný"... 0% ()

Kothy

Nepřímé pokračování Prciček. Absence většiny hlavních postav je opravdu hodně znát. Zachraňuje to pouze Jimův táta. "Jak vám chutná výtažek ze Stifyho?" :D ()

Filmmaniak

Opravdu jen minimální množství vtipu, který se navíc pouze veze na vlně popularity prcičkovské série. Bez známých postav to není ono, zejména pak zamrzí neúčast velkého a jedinečného Stiflera staršího. Za hranicí trapnosti zhruba každých pět minut. Na další díly si asi už nechám zajít chuť. ()

Sašenka165

Odhadnutelný, trapný, nudný. Tak by se dal shrnout tenhle díl. Špatné herecké výkony potopené debilním scénářem a lacinými vtipy tomu také nepomohly. V podstatě si ani nejsem jistá, jestli to za tu jednu hvězdičku stojí (ale asi jo, jednou dvakrát mě to rozesmálo). ()

Campbell

Už o něco slabší než původní trilogie(za chvíli tetralogie) ale i tak narozdíl od Nahý míle jsem se aspon trochu bavil a Hilgenbrink je strašnej vůl, sice ten humor je celkem přiblblej ale prpstě to není takšpatné jak jsem čekal. ()

Stifler v reality šou

Stifler v reality šou

07.09.2006

Logicky by teď měla být řeč o dalším pokusu vytřískat peníze ze slavné prcičkovské série ve stylu loňské frašky Prci, prci, prcičky: Na táboře. Leč, žádné znesvěcení klasiky teen komedií se nechystá,… (více)