poster

Legends of Tomorrow - Season 2 (série)

Akční / Dobrodružný / Drama / Sci-Fi

USA, 2016–2017, 11 h 50 min (Minutáž: 41–42 min)

Hudba:

Blake Neely

Hrají:

Victor Garber, Brandon Routh, Arthur Darvill, Dominic Purcell, Franz Drameh, Nick Zano, Patrick J. Adams, Stephen Amell, John Barrowman, Sarah Grey, Lance Henriksen, Matt Letscher, Caity Lotz, Matthew MacCaull, Johnathon Schaech, Carlos Valdes, Maisie Richardson-Sellers, André Eriksen, Kwesi Ameyaw, Dan Payne, Oliver Rice, Danielle Panabaker, Emily Bett Rickards, David Ramsey, Melissa Benoist, Grant Gustin, Donnelly Rhodes, Lucia Walters, Jesse Reid, Katie Cassidy, Wentworth Miller, Noel Johansen, Christina Brucato, Bruce Blain, Neal McDonough, Elyse Levesque, John Rubinstein, Christina Jastrzembska, Tristan Jensen, Arthur Darvill (a.z.), Mei Melançon, Sab Shimono, Dean S. Jagger, Alex Barima, Warren Belle, Emily Tennant, Michail Sergejevič Gorbačov (a.z.), Jeff Fahey, Laura Jacobs, Micah Fitzgerald, Sean Campbell, Matt Angel, Randall Batinkoff, Nils Hognestad, Jack Turner, Brian Knox McGugan
(další profese)

Komentáře uživatelů k sérii (6)

 • Spiker01
  ****

  Nebudu zastírat, že jsem i u druhé série měl rozporuplné pocity. I druhá série trpěla natahováním nezáživných témat (jenže který seriál, co má nad 12 dílů, ne?), některé díly jsem vyloženě protrpěl, jenže ke konci mě Legendy naopak pohltily takovým způsobem, jako už delší dobu nic, minimálně nic od stanice CW. Zprůměrovaně tedy 4 hvězdy a když nad tím letmo přemýšlím, obě řady bych hodnotil asi úplně nastejno, avšak s jiným průběhem. U první sérky mě pohltil začátek a nas..štval konec a u druhé právě naopak. Složení týmu mi rozhodně sedí více u novější řady, přičemž díky bohu pernamentně zmizeli Birdmani a velkou část série chyběl Rip Hunter, kterého jsem nikdy nemusel. Na druhou stranu mi ale vadila absence Wentwortha Millera, ale bylo mi to vynahrazeno na konci, když se dala konečně do kupy Legion of Doom (super složení, do třetí řady bych oželil Dahrka). A nesmím zapomenout na hlavní plus této série v podobě Maisie Richardson-Sellers u které musím dodat, že původní Vixen zazdila neskutečným způsobem a doufám, že zůstane stálým členem. A abych nehodnotil jen obsazení (na němž ale v podstatě seriál stojí a padá), tak opět se jedná o vyvážení mix CW Sci-fi, kde logika cestování časem naprosto nedává smysl, respektive si ji tvůrci upravují tak, jak se jim v daném díle hodí, leckteré situace silně šustí papírem a vše je podřízeno širšímu univerzu, které je propojováno v crossoverech. U další série rád zůstanu, ale už by to chtělo toho tristně nevyužitého Constantinea, který se u CW přitom už tak krásně zabydlel, jinak bych asi složení týmu příliš neměnil (tuplem když se do Arrowa vrací Dark Siren)...7/10(7.4.2017)

 • Shakers
  ****

  2. séria - 80%. Nebolo to zlé. Vlastne dosť podobné prvej série. Skoro každá epizóda priniesla inú dobu, lepší či slabší príbeh, lepšiu, či slabšiu postavu, akčnejší alebo humornejší ton, no a hlavne potešili zaporaci a ich Legion of Doom. Rovnako potešujúci je aj Crossover, ktorý sa nesie cez tri seriály.(14.4.2018)

 • Lachtaan
  *****

  Tohle byla již od prvních epizod jedna velká záchranná náplast na sérii předchozí. Zmizeli Hawkman a Hawkgirl, které nikdo nemusel, Rip se svými otravnými způsoby vést legendy se odebral do pozadí a objevila se JSA, která hodně ovlivnila nejen tok samotného seriálu, ale i životy některých charakterů. Jo a taky přibyl Nick Zano, který místy hláškuje až přespříliš, ale k nerdům jako je on a Ray to zkrátka patří. Jinak výborná nečekaná sestava úhlavních záporáků, kteří dohromady fungovali opravdu dost badass. Legion of Doom se zjevila jako nejlepší padoušská liga nejen v historii seriálu, ale možná i samotného filmu. Škoda, že už se v plné sestavě nikdy nevrátí. Posledních cca 5 dílů - skutečně peckových! 9/10(3.2.2018)

 • Psycho.R
  ****

  Druhá sezóna je od první hodně odlišná, neboť se nebere tak vážně. Proto se můžou postavy dostávat do různých situací, u kterých bychom si, asi, v jiném seriálu klepali na hlavu, ale tady to funguje. Jediné, co bych vyčetl je to, že jsou tu horší efekty, než v první sérii. Steel (kterýho mimochodem nemám rád, vypadá jak T - 1000, když je zrovna v kapalném stavu a Atom ve vesmíru mi připomíná spíš animovanou hvězdnou pěchotu. Na efektech se šetřilo (snad aby bylo dost peněz na hlavní seriály z Arrowerse), ale vůbec mi to nevadí, protože jsem se opravdu dobře bavil.(13.5.2019)

 • Mouchal
  ***

  Člověk by čekal, že s absencí těch pseudo-"ptakohrdinů" z minulé série to bude menší ptákovina. No, abych pravdu řekl, je to o něco koukatelnější, ale jakékoliv zákony fyziky a jiné logiky jsou tu nadvakrát stráveny a následně brutálně vyvrženy nenapravitelnou obtloustlou kysnou tuku, která do sebe háže během tří odpoledních hodin už pátý nášup KáeFCéčka. Legendy jsou seriálem takového typu, že člověk musí být buď bláznem do komiksů nebo totálním životem pohrdající moulou (což se vzájemně rozhodně nevylučuje), aby mu to přišlo alespoň vzdáleně příbuzné od toho, čemu běžní smrtelníci říkají "realita". Vzhledem k tomu, že já jsem obojí, tak se to ještě dalo jakž takž vydržet, ale nesmyslnosti zde pořád tak moc dávají do kulí zdravému rozumu, že to na mém hodnocení musí být znát. 55%(8.4.2017)

 • CheeseFigure
  *****

  Niekde som čítal, že treba k tomuto seriálu pristupovať odľahčene...a pozrime, zatienilo to Flasha (3. séria) a Arrowa (5. séria). Áno, dobre, tých logických, fyzických, chemických, časových a ja neviem ešte akých chýb je tu priveľa, proste svet a celá realita by už dávno neexistovali, ale čo, bolo to zábavné. Tím prešiel zmenou, vtáčia dvojka odplachtila do teplých krajín a vystriedali ich historik Nate a hrdinka Amaya. Na rozdiel od zmieneného vtáčieho dua boli títo omnoho sympatickejší a do tímu pekne zapadli. Chémia medzi členmi Legiend je skvelá a bola jedným z dôvodov, prečo som sa na každý diel tešil. Na opačnej strane barikád máme trochu zmenu, čo sa týka záporáka. Legendy nestoja totiž proti jednému, ale rovno trom, v posledných epizódach štyrom, bad-guyom z predchádzajúcich komiksových seriálov spoločnosti CW. A chémia medzi členmi ,,Légie skazy,, (Legion of Doom) bola rovnako dobrá, ako medzi hrdinami. Reverse-Flash sa predviedol v plnej kráse a svojej originálnej podobe (tej, ktorú sme videli na konci prvej série Flasha), Malcom Merlyn bol opäť skvelý ako v prvej (a druhej a vážne len trošinku aj v tretej) sérií Arrowa, Darkha mám rád a za jeho zapojenie som rád a Leonard ,,Captain Cold,, Snart sa opäť predviedol ako chladnokrvný bastard. Čo trošku zamrzí je malá účasť JSA, čakal som ku koncu veľkolepú bitku JSA vs Legendy vs Legion of Doom. Ale to je maličkosť. Celkovo som si túto sériu užil viac ako prvú a viac ako nového Arrowa a Flasha. Koniec navnadil na ďalšiu sériu a predstavil problém, na ktorého riešenie som fakt zvedavý (určite ale zase bude obsahovať kopu logických, fyzických a podobných chýb).(12.4.2017)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace