Sú zelené a dostali sa do kontaktu s rádioaktívnym odpadom, ale je s nimi sranda, ako s máloktorými živočíchmi. O kom je reč? No predsa o Ninja Korytnačkách. Máloktorý animák Vás sprevádzal detstvom, ako tento. Už prvé zábery z teaseru hovoria, že pôjde naozaj o veľký projekt, ktorý má pod palcom trikový mág Kevin Munroe. Film je vyrábaný CGI technológiou, ktorá zaručuje naozajstnú kvalitu. (oficiální text distributora)

bouncer

Teenage Mutant Ninja Turtles, to bylo moje dětství. Bohužel odporná 3D animace se k nim vůbec nehodí. Příběh je trapný jako vždy, tenkrát mi to nevadilo, dnes už trochu jo...a hudba taky nic moc. Bohužel podprůměr...ale to jsem vlastně čekal. ()

MoiJe

V pamati som mala NT akcne a s vtipnymi hlaskami. Tu som sa zasmiala akurat na Michelagelovom zavere... no neeepacilo sa mi to jednoducho, ani vizualne, ani scenarovo, dokonca ani hudbou... ()

Terva

Čtveřice kdysi nerozlučných bojovníku neprožívá šťastné období. Leonardo je pryč na zvláštním výcviku. Raphael, Donatello a Michelangelo tak přišli o svého přirozeného vůdce. Rodina se pozvolna rozpadá. Dokáží se želví bojovníci znovu sjednotit, aby mohli čelit nové hrozbě? Mistr Tříska spolu s April pro to udělají vše. 3D animace a potemnělá atmosféra přibližuje Želvy Ninja původnímu komiksu. Scénář : Kevin Munroe. Hudba : Klaus Badelt - Producenti alba : Glen Ballard, Jay Baumgardner, D. Sardy, Christopher Brooks, Chris Vrenna, Martin Feveyear, P.O.D., Rob Freeman, Matt Squire, Bill Lefler, Gavin Brown, Mike Kalajian, Klaus Badelt, Ian D'Sa, Casey Bates, Cobra Starship, Sluggo, S*A*M, Stacy Jones a Pepper. Ve filmu zazní třeba - Billy Talent - Red Flag http://www.youtube.com/watch?v=EHmUjy-uRFo ()

moviesfan

Zklamání. Ani nevím jak bych to jinak slovně vyjádřil. Seriál mám hodně rád, ale tohle jsem ani nedokoukal. Nudil jsem se a ta animace mi nesedla. Zkusím tomu dát ještě někdy v budoucnu šanci. Hodnocení: 40% ()

Marek1991

Podľa mňa celkom slušný návrat. Dej ma zaujal, mal aj dávku tajuplnosti a aj dávku skutočných príbehov medzi ninja korytnačkami a navyše ten skvelý galaktický záver, plný skvelých efektov a poriadnej akcie sa mi páčil. Trocha som nepochopil, ako rýchlo našli tú poslednú príšeru a kde ju hľadali, ale film mal spád, mal skrátka vývin a vynechal zbytočné nepodstatné scény a ponúkol len to najlepšie. Atmosféra ešte nie je najlepšia, navyše tá hudba k tomu nebola až tak dobrá ako v najstaršom seriály. Film bol síce viac konverzačný, ale mal dušu a páčil sa mi. Tiež by som chcel dodať, že v českom dabingu sa mi nepáčilo, že tam dávajú prirovnania blízke danému národu ako ísť na Karlštejn a nedajú tam pôvodné slová. Nemusí to byť vždy to isté a niekedy to vyznieva hlúpo, preto je lepšie sa oboznámiť z danou kultúrou. Niektoré veci sa proste musia nechať v pôvodnom znení a nemali by sa prekladať, ako napríklad, keby niekto povedal, že sa narodil v Pozsony a dal si to zapísať do občianskeho a pritom to je Bratislava. ()

Torision

Jako menší jsem si to v televizi nikdy nenechal ujít, takže jsem novou adaptaci přivítal s radostí. Animace byla úžasná, hudba taky skvělá, Leo, Raph, Mickey a Don taky nejlepší, místy trošku pokulhával příběh, nicméně je to film,kterej je svižnej a já si ho proste nemohl nechat ujítt.Malá škoda,že jsem u sledování nebyl o pár let mladší :) Ale zklamaný rozhodně nejsem. ()

liquido26

Pro mě příjemná nostalgická vzpomínka na dobu, kdy mi bylo a si pět a když jsem vynechal jednu epizodu tehdejšího animovaného seriálu o Ninja želvách, tak to byl pro mě konec světa :-) Temně stylizovaná animace je suprová a stejně tak souboje. Na příběhu se dalo ještě trochu zapracovat. ()

corpsy

Na počudovanie nejde o žiadnu ´´origin story´´, takže neznalí ( sú takí ? ) majú proste smolu. Som fanda, ale toto ma nejako výraznejšie nenadchlo. Vizuálna stránka je akosi televízna ( je pravda, že rozpočet nebol nič extra ), príbeh nemá grády a Korytnačky vedia hlášky a bonmoty aj lepšie. Pôvodný animovaný seriál je proste neprekonateľný. ()

PauloZ

Tak tohle je vzpomínková záležitost a jsem velice rád, že jsem se dočkal 3D animovaného zpracování, které je výborné. Byl jsem ze začátku zklamán, že se neukázal trhač, protože ve filmu přeci jenom chybí, ale na druhou stranu je to tak bravůrně zmáklé, jak akčně, tak animačně, že jsem nemohl dat méně než 5*. Doufám, že se dočkám i pokračování s trhačem. ()

sidzej

Animovanému seriálu táto nudná, prekombinovaná a hrozne animovaná 3D zlátanina nesiahá ani po členky. Atmosféru 80. rokov dnes už sotva niekto navodí :-( ()

F.man

"Zapsal si někdo poznávací značku toho, co nás včera srazilo?" Kultovní hláška mého mládí, a hlavně banda, která ji používá je zpět. Jupí. Ještě si pamatuji doby, kde jsem jako malé dítě seděl přikovaný k obrazovce a fandil Leonardově partě proti odpornému Trhači. April, Tříska a 4 želvy byli prostě můj vzor. O to více jsem se bál jejich nového filmu, neboť zahrávat si z mojím sentimentem není jen tak. Navíc všichni víme jak neslavně dopadla hraná verze... Novinka je však, "díkytibože" minimálně ucházející dílko. Želvy Ninja dostali povedený face-lifting - renderovanou animaci. Ta se mi osobně moc líbila. Co se týče samotného děje - ano, není to nic extra, příběh je evidentně seriálový, chybí v něm Trhač, ale mě osobně těší, že se TMNT stali poměrně důstojným nástupcem klasického seriálu a jelikož se chystá pokračování, tentokrát již snad i s Trhačem, doufám, že bude ještě o chlup lepší. "Pizzu máme nejraděj... Kdo je s námi tomu je hej. Triky máme skvělé, nepřátelé, s námi si neporaděj Hej" ()

ConanVJ

Celkem fajn animák, který nenudí a má svižné tempo. Příběh je zajímavý a animace celkem pěkná. Jen jsem čekal o trochu víc akce, ale jinak dobrá jednohubka. 60% :) ()

Kryton

Opravdu milé překvapení! Želvy jako seriál jsem měl moc rád a i nyní si je občas pustím. 3D převod se povedl byt naprosto dokonalá animace to není (srovnal bych to s Užasnákama). Ono je to i celkem dost temné , tedy aspon tak to na mě působilo. Není to žadný veselý a rozjařený animák. Celé se to odehráva v době , kdy želvy jsou v ustrání. Každý s členů se s tím srovnává po svém. Někdo dělá jako operátor , další baví děti a ... Tady jsou dva starší! Jeden byl vyslán daleko , aby se naučil být vudcem a ten druhý se nesmířil s ustraním. Možná na úkor dvou zbyvajících je tu skvěle rozehrán souboj o velení a o tom jak se má kdo chovat! Souboj v dešti je opravdu paradní. Akce je tu dost! Je také skvěle udělaná což se jen tak v nějakém animáku nevidí. Hlavně onen souboj v dešti a zaverečná bitka jsou opravdu výborné. Konec je nádherně přímočarý, svižný a skvěle proveden (společná bratrská bitka mě nenechala mrknout)! Na konci je zaděláno na pokračovaní. Snad se ho dočkám , protože toto mě opravdu potěšilo. Na plný počet bych to dal , kdyby zbyvající želvy nebyly do počtu a také April a Casey nebyly taky jen jako pomoc. Vedle Pixaru skvělá konkurence! KOWABANGA ()

ledzepfan

Malilinko dospělejší a krapet temnější ale jinak to jsou pořád ti pohodoví želváci se kterýma jsem vyrostl... Jen ten příběh je takový slabší. ()

themic

Nadprůměrný animák se znovu oživeným příběhem, který je o Nijna Korytnačkách. Musím říct, že jsem od toho nic moc nečekal a celkem mě to příjemně překvapilo, nenudil jsem se. Jako animák je to sice velice nadprůměrné a dobré, ale na hrané Želvy Ninji to prostě nemá. Pět hvězdiček dát nemohu, žel jsem na ŽN seriálu odkojen nebyl.. Hodnocení 70% ()

Zayl

V dětských letech jsem seriál o želvích bratrech hltal a tak není divu, že jsem tyto želváky nemohl opomenout. Musím říct, že nostalgie dolehla okamžitě a potěšila i pěkná animace. I proto mě mrzí, že se příběh až moc soustředí na Rafa a Lea, kteří si pro sebe ukousnou většinu stopáže. Jinak příjemné pokoukání. ()

Korbitch

Každý, kdo vyrůstal na čtyřech zelených sympaťácích, by si neměl nechat ujít tohle dobrodrůžo. Celou tu dobu jsem to ignoroval, protože když jsem se tehdy dozvěděl, že to bude animovaný, zanevřel jsem na to. Proč??? Vždyť původní želvy jsou animované. No, holt jsem očekával další hrané pokračování, či restart série. Nestalo se tak, a já jak blb největší s hrdostí králů musel vyčkat sedm let, než jsem si díky dalšímu pokračování pustil tuto verzi...verdikt? 7/10 ()

Die Teenage Mutant Ninja Smith

Die Teenage Mutant Ninja Smith