Hvězda a mediální miláček Joe Kingman je hráčem amerického fotbalu. Je králem každého večírku v Bostonu a všichni touží ho mít v reklamě. Rodinný život je pro něj překážkou a něčím, co by mu jen kazilo image. Proto jím pohrdá a užívá si v náručí krásných žen, ale vždy jen na jednu noc. Jednoho dne se za dveřmi jeho luxusního bytu objeví malá holčička Peyton a řekne mu, že je jeho dcera. O její existenci dosud božský Joe neměl ani potuchy. Peyton mu řekne, že se o ni musí jeden měsíc postarat, protože maminka odjela na humanitární misi do Afriky. Jeho nenadálé otcovství má pozitivní vliv na jeho popularitu. Ženy obdivují jeho smysl pro rodinu a mezi týmovými hráči získá ještě větší respekt, než kdy měl. Život se sedmiletou dcerkou ale teprve začíná. (TV Nova)

Petulka88

Joe Kingman je sice fotbalová superstar, ale v osobním životě je to sobecký a do sebe zahleděný frajírek, kterému záleží jen na vlastní kariéře. Až jednoho dne u jeho dveří zazvoní malá holčička, která mu bez skrupulí řekně, že je jeho dcera a že se o ni musí nějakou dobu postarat. Po počátečních problémech si nakonec k sobě najdou cestu a Joe začíná přehodnocovat svoje životní priority. No, ve všech ohledech originální film... Plán hry je další film s otřesně přehrávajícím dětským představitelem. To ještě zhoršuje český dabing, díky kterému z úst osmileté holky vycházejí taková moudra jako: ,,To je ale nádherný pokoj!", ,,To je poněkud nemilé!" nebo ,,To je velice zábavné!" Bože... Ničemu nepomáhá ani neustálé Rockovo pitvoření. A aby bylo jeho ponížení dokonáno, rozhodli se tvůrci, že z něj udělají baleťáka. Fakt děsná prdel... Asi bych měl jít s hodnocením na jednu hvězdičku, ale dám jednu navíc za Rocka s tím, že se to už nikdy nebude opakovat. ()

Black-star

Dweyne prostě nikdy nezkazí žádnou srandu :-) Je to příjemná rodiná komedie, která celkem pěkně plyne a má typické komediální gradace a na závěr nechybí ani vzrušující a d ramatický happy end. Nic nečekejte a bavte se! ()

ER

Ale jo Sice je to postavené na kontrastu hromotluk tvrďák a něžné malé stvoření a humorné scénky jsou na to naroubované, ale občas to baví. ()

Armin82

Četl jsem pár komentářů a spousta myšlenek, který jsem tady chtěl napsat, jsou zde již zmíněny. Souhlasím s tím, že to je film, kde Rock musel ukázat, že je opravdu herec a ne pouze kráčející skála, která masakruje protivníky nebo drsnej polda z rychle a zběsile. Taky souhlasím s tím, že kdejakej akční hrdina hrál někdy šaška. Arnie(Junior),Sly(Oscar),Vin Diesel(Dudlíkátor),Willis(Smrt jí sluší) apod., takže proč ne Rock? Já musim říct, že mu to fakt sedlo a bavil jsem se. Je to komedie a ta má hlavně za úkol rozesmát a já se smál hodněkrát, takže když vidim ta nízká hodnocení, tak si přihodim na 80% ()

rublik05

Obyčejná rodinná komedie, která sází na sympatického Johnsona a jeho herecký um, jinak se ale jedná o klasickou záležitost plnou všemožných klišé, příběh je až triviální, nicméně neurazí, dokáže pobavit, na odreagování je to ideální záležitost. 6/10. ()

Likan7

Johnson s vlasy, nadpozemsky vypadající Roselyn Sanchez a jedna z nejhroznějších dětských hereček, co jsem viděl. Plán hry je čistá rodinná komedie, která si jede po svých kolejích, nikam neuhýbá a dojede bezpečně do cíle. Jestli se toho cíle ale dožije divák, nebo zemřel nudou, je věc osobních preferencí. Já jsem tak nějak napůl. Humor tu je jednoduchý, občas i funkční, ale že bych se vyloženě smál, to zase ne. Slabší 3*. ()

vince

Ja to hodnotím asi takto pre mňa jednoznačne najlepšie spojenie dieťa vs. svalovec, príbeh obsahuje už mnohokrát videné fóriky a komické postavy a je jasné ako sa to všetko vyvinie ale veľmi sa mi to páčilo, zábavný film s chutnou Payton a zábavným "The Rock" Johnsonom, ktorý komédie opravdu umí. Z hadiska žánru rodinná komédia asi najlepšie čo som v poslednej dobe videl. ()

KdG

Hrozná kravina, není tam špetka humoru, celé je to předvídatelné a trochu se divím k čemu se Rock upsal. ;-( ()

web-dat

Jak je vidět typická Americká myšlenka je: "I když se opakujeme furt je to dobré." Klasický film na sobotní odpoledne na Nově. ()

Uhura odpad!

The Rock jako profesionální fotbalista a překvapený tatínek, kterému do života náhle zasáhne jeho dcera, o které dosud nevěděl, a která mu převrátí jeho život naruby a otevře mu oči, on zjistí že dosud žil jako sobec, závěrečná rozhodující hra, kterou díky lásce ke své dceři vyhraje, výbuchy orchestru, všude poletující barevné papírky, konec. Pevně doufám, že tímhle někomu ušetřím 105 minut života. ()

sWONDER

Presne takéto filmy môžem, teda v nedeľu ráno keď na jedno oko ešte spím a odpúšťam všeličo. Zábavné, veselé, prijemné. The Rock sympatický. Mňa to bavilo veľmi, ale predsa, to druhé oko som mal otvorene:) takže 3 ()

TaNya_

Jako občas jsem se pobavila, ale Rock se sem vůbec nehodí. Doufám, že tohle je jeho poslední film tohoto typu. Prostě typická pohádka co patří na Disney Channel. ()

jojoping

Klasický rodinný hollywoodsky film. Predvídateľný dej, dobro víťazí nad zlom, záverečný prerod zlého muža na dobráka ... Neviem, čím to je, ale až tak som sa na ňom nenudil, ako na väčšine podobných filmoch, ale taktiež treba uznať, že ma ničím nenadchol. ()

zly.dvojce

Heeej, at se na mně nikdo nezlobí, ale pod čtyři * nejdu. Za krásnou Roselyn Sanchey, za Rocka, který umí hrát a dokonce i na kytaru :). Za klíše plnou a přece citlivě natočenou komedii bez přehrávání a moralit ... za výborný dvě hodiny zábavy a vůbec už jen za toho obra s náručí plnou medvídků a balet natočený tak, že bude mít za následek nejsilnější ročník baletek v USA :). Fakt jsem se bavil a za to dík. ()

RobbieM@N

Přeslazená limonáda, která mi sedla, není se však čemu divit hraje tam přece The Rock, je z něho teď takové hodné zvířátko k pomazlení, to však zamrzí, protože zaškatulkovat se do takových rolí a zničit ten akční potenciál by bylo šílené, Peyton je stejně jako Rock nesmírně roztomilá a dovoluje to tak, aby by film fungoval a pokud vypnete mozek tak vám nebude hrozit zahlcení popcornem či cukrem sálajícím z tohoto snímku, dokonce vám to uteče jako voda a budete se přiměřeně bavit. ()

Dinsberg

Opět příběh na téma: U dveří zvoní moje dítě a já nevím, že ho mám. Připadá mi to jako kombinace filmů Stražný anděl a Co se škádlívá. ()

fordhont

Příběh není nějak extra originální, avšak jsou tu vtipné situace, příjemní herci a trocha dojetí. Poměrně odhadnutelný vývoj. Nicméně je to příjemná milá nenáročná podívaná. ()