Na sv. Valentýna

• USA Valentine's Day (více)

Sledujeme příběhy téměř dvou tuctů lidí, kteří během tohoto svátečního dne prožívají romantické chvíle, nebo trapný neúspěch. Mezi účastníky je například květinář Reed, který právě požádal svou půvabnou přítelkyni Morley o ruku. Jeho nejlepší kamarádka, učitelka Julia, zůstává na Valentýna sama, její přítel kardiolog Harrison odjíždí pracovně do San Franciska. Nadšení svých romantických spoluobčanů nesdílí sportovní redaktor Kelvin, který byl "sesazen" do společenské rubriky a nyní je nucen chodit po městě a dělat rozhovory se zamilovaným obyvatelstvem. Jedním z dotazovaných šťastlivců je i Reed. Díky televiznímu rozhovoru míří do jeho květinářství davy zákazníků. Harrison u něj objedná dvě kytice, jednu pro svou ženu Pamelu, druhou pro Julii, v tu chvíli Reedovi dochází, že jeho kamarádku čeká velké zklamání. Do květinářství přichází i malý chlapec Edison, který kupuje květiny pro svou lásku. Jeho matka je pracovně v zahraničí, a tak chlapce vychovávají prarodiče, Edgar a Estelle, kteří se i po padesáti letech manželství hluboce milují. Den sv. Valentýna se chýlí ke konci a na losangeleském letišti přistává letadlo, kterým přilétá Holden. Během dlouhého letu se seznámil s Kate, důstojnicí americké armády, která se vrací z dlouhé mise domů na pouhý jediný den. Domnívá se, že Kate letí navštívit svého přítele, pravda je ale jiná, Kate letí za svým synkem Edisonem. (TV Nova)

playboy_05

Oddychovka...možná až přehnaně romantická s trochou Twilightovské "guilty pleasure" ikdyž Taylor Lautner tentokrát neběhá po lesích do půl těla...jednotlivé epizodní příběhy celkem fajn, líbil se mi hlavně Jamie Fox s Jesicou Biel a Ashton Kutcher s Jennifer Garner...na druhé straně Ema Roberts se svým pubertální nabíječem se chovají dost ujetě, "Promin ale v 18-ti ještě nejsem na sex připravená - To nevadí, můžeme se jenom líbat" - hrozne zvrácené, podobná vynucená romantika se mi vysloveně příčí, naštěstí jí nebylo tolik...K hodnocení: ta stopáž není nejmenší ale příjemně utíká, lehký nadprůměr - 3 a půl * ()

_aandyy_

Moc hezké. Zajímavé je, že se mi to líbí víc než Láska nebeská. Tyto dva filmy jsou vlastně o tom samém, ale tahle verze se mi zdá jaksi míň upjatá, taková uvolněnější... A to je ono. Možná za to můžou taky herci, v tomto filmu se nachází tak obrovká koncentrace hvězd, že to snad není možné, jistě, pár z nich je neznámých, ale mně to určitě nevadilo. O tak míň procent, než má Láska nebeská... asi proto, že se tohle bere jako kopie něčeho, co už existuje. Podle mě ale velice podařená kopie. ()

e(l)a

No, uznávám... Nepřijít tento film až po Love Actually, hodnotilo by se líp... Přesto navzdory zdejším hodnocením dávám 4 hvězdy :-) Je pravda, že je to trochu odvar z Lásky nebeské, ale přesto má tenhle film vlastní kouzlo. ()

danielK

Velmi, velmi očekávaná věc a velmi, velmi slabá podívaná. Velice nezáživné, nevtipné a trapné. Nedokážu pochopit, jak se podařilo získat takovou plejádu hereckých osobností do "tohohle"? Tři čtvrtiny z nich měly opravdu strašné úlohy (viz. štěk Jessicy Alby), navíc je to vše propletené Ashtonem Kutcherem, který když není polonahý ani přízeň u dam nezíská, navíc tady je dřevnatější a opuchlejší než kdy jindy. K tomu středoškolačka Emma Roberts - nechápu, proč každému říkala, jak se chystá na první sex? To mělo být vtipné? A mimoto, pokud jste zrovna nemrkli, zahlédli jste ve filmu i Julii Roberts, která je všude protěžovaná jako hlavní hvězda, přitom je tam podtrženo-sečteno 7 minut. Ale nebudeme to vidět zase tak černě - Anne Hathaway skvělá jako vždy - ta pobaví výtečně stejně tak Jessica Biel a Queen Latifah a role Erica Danea, zřejmě jediná vážná role, byla zahrána opravdu s citem, decetně a uvěřitelně. Takže tam přeci jenom nějaké dobré momenty byly, hlášek, sic minimum, ale přeci, soundtrack taky nebyl nejhorší a když přihlédneme k americké mentalitě, tak jsme chtě-nechtě na průměru. Shrňme to, těm hodně, ale opravdu hodně romantickým zamilovaným by se to mohlo i líbit. HODNOCENÍ: 2,5/5 ()

Nijura

Přišlo mi to jako trapná americká napodobenina Lásky nebeské a narozdíl od Love Actually, toto mě nebavilo. Dávám ** za herecké obsazení. ()

Armageddon

Film sa snaží byť o láske, ale až veľmi tlačí na pílu. Keby tam bolo menej postáv, a keby sme o nich vedeli trochu viac, bolo by to lepšie. Asi najlepšie z celého filmu pôsobí Emma Roberts, škoda, že dostala tak málo priestoru. Vyniká aj krásou pričom trio dopĺňali Anne Hathaway a Jessica Biel. ()

DadysGirl

Kd v tomhle filmu nehrál? Jennifer a Ashton tady jasně vedou... Emma Robert se svojí tetou Julií taky nejsou k zahození... No a Hector Elizondo jako třešnička na dortu... V kině jsem z toho nadšená nebyla, ale takhle na sobotní večer u telky se to dá... ()

Lilien

stará láska ,mladá láska, detská láska, neopätovaná láska, rodičovská proste všetky druhy nám predvedú herci v tomto filme. U mňa veľmi fungujú tieto film s množstvom postáv príbehov ktoré majú však k sebe blízko, síce nie až tak scenáristicky dotiahnuté ,možno menej príbehov by trošku lepšie fungovalo ()

Evii.B

Tento film má tak hvězdné obsazení, že mu to až škodí. Mezi tou přehlídkou hvězd jsem postrádala nějaký děj, bylo to střaště neucelené. Chvíli o těch, chvíli o tamtěch a vlastně se za celou dobu nic nestalo. Pár postav jsem si oblíbila, ale nakonec jsem byla zkalamaná, protože se to vlastně nějak nevyřešilo. Dát tam polovinu postav a klidně o půl hodiny zkrátit a bude z toho možná trochu koukatelnější. Pro mě tedy velmi drahý film o ničem - slabé 3* ()

LukKon

NIE, NIE a ešte raz NIE! Tak tento kúsok sa ani len náhodou nemôže porovnávať s dokonalým Love Actually. Vyhnané do absurdna, je to ako keby sme išli porovnávať Trabant a Ferrari. Obe sú autá, obe majú 4 kolesá, obe sú všeobecne známe, ale rovnať sa nemôžu, ani keby akokoľvek chceli. No dobre, Valentine's Day nie je až taký slabý ako trabant, ale je to priemerná romantická komédia nevyčnievajúca z hraníc priemernosti. ()

RobbieM@N

Sračkoidní variace na Lásku Nebeskou, chemie mezi jednotlivými páry nulová až na jediného Foxxe a Jessicu Biel. Bez nápadu, bez smysluplného děje. BTW: Taylor Lautner se nenechal Twilightem pohřbít do hrobu blbosti a dokáže na plátně provádět uspokojivé sebereflexivní chování. ()

MarsVl

Trošku moc přeslazené, takové nemastné neslané. Podle mě zde nebylo dosaženo více žánrů jako třeba v New York , I Love You. Cooper a Foxx jsou pro mě bohové. Přesto, že Cooper tu moc nebyl. Taylor Swift ...ježiš. Potěšily mě písničky Will.I.Ama . 3* průměr , kdyby z toho nechtěli pouze vydělat a více to dodělali byla by to paráda. ()

Creony

I když nerada, asi budu opakovat co už tady bylo řečeno. Americká verze Love Actually, která rozhodně nedosahuje stejných kvalit. Tvůci, stejně jako jejich britští kolegové, vsadili na zvučná jména a známé tváře. Některé příběhy vyznívají naprázdno a jsou tak trochu o ničem, ale některé vás napínají až do konce (hlavně Julia Roberts). Možná tomu chybí nějaká opravdovost nebo tak něco. Stručně řečeno je to takový normální americký romantický film se spoustou happyendů, který vás, pokud nečekáte nic světoborného, může i mile překvapit. ()

amyth

Love actually - a o tom to celé je. Jenže ...... Anglický film plný anglických hvězd a americký film plný amerických hvězd - zásadní rozdíl. Téměř všichni angličani odchovaní na divadle a američani na komerci. Spousta "malých" rozdílů udělá na konci jeden VELKÝ. Zatímco Love actually si pouštíme pravidelně (a myslím, že množné číslo je opravdu na místě) tak na toto se podruhé nepodívá nikdo. Trapný pokus a navíc velmi velmi okatý ()

Lennie

Tvůrci se nestydatě inspirovali Láskou nebeskou, jen místo Vánoc zvolili romantickou náladu dne sv. Valentýna. Škoda, že příběhům zcházela romatika, naopak oplývaly podivnou laciností a "vařením z vody". Ani slušné herecké obsazení mě nezbavilo dojmu, že to je nepodařený pokus o trhák. Nicméně, dívalo se na to dobře. ()

jafuska

známá plejáda herců v romantické komedii, bylo to zbytečně dlouhé, film který zachycuje jak se slaví svatý valentýn, vše zahrnuje i rozchody, plány, lásky, nevycházení s partnerama, ale bohužel bylo to jen průměrný film, což je velká škoda, mělo to větší potenciál ()

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

Zemřel Garry Marshall, režisér Pretty Woman

20.07.2016

Den matek dostane vlastní film

Den matek dostane vlastní film

02.07.2015

Garry Marshall (Pretty Woman) se na stará kolena zakoukal do ansámblových romantik. Na sv. Valentýna vydělalo 216 milionů dolarů, takže rychle přišlo pokračování Šťastný Nový rok. To ale sesbíralo … (více)

Bradley Cooper je k sežrání

Bradley Cooper je k sežrání

15.02.2010

Každý druhý producent v Hollywoodu chce do svého filmu Sama Worthingtona... a ti ostatní chtějí Bradleyho Coopera. Po tomhle víkendu, kdy Na sv. Valentýna utržilo 52 milionů dolarů a připsalo si tak… (více)