Květula

Důležité zjištění: čím víc má ženská peněz, tim nemožnější šaty si kupuje. Jinak jsem čekala víc humoru a míň slz, ale oddechovka dobrá. ()

Desiree

Sonda do mezilidských vztahů, z pohledu New Yorské smetánky, komplikovaných zkušených třicátnic, gayů...a přitom tak věrohodná. Ukázka toho, jak je pouto mezi jednotlivými bytostmi křehké a pevné. Asi jako sklo. A nezáleží ani tak na tom, z jaké kasty pocházíte. Lásky, přátelství, pracovní i rodinná pouta jsou si v jádru podobná a je celkem pohodlné, přiučit se z cizích chyb, z vašeho gauče ;) ()

Vxxx

Seriál jsem nikdy nesledovala, ale film s emidocela zalíbil. Je to sympatická komedie u které si odpočinu a občas zasměju :) ()

mysiak

Seriál som mal rád, videl som ho celý...ale tento film...je vážne nepodarený, natiahnutý, proste je vidieť, že je to robené len kvôli peniazom...a myslím si, že aj tie herečky to nebavilo...proste jedna veľká monumentálna chyba ()

ivishka

Skvělé, vtipné, módní, božské,celovečerní pokračování seriálu. Moc se mi to líbilo a dokonce jsem si tenhle film pustila několikrát :-) . ()

Lukrecie

"Byla chytrá, dokud se nezamilovala." "Byli jsme šťastní,než jsme se rozhodli být šťastní až do konce života." "Láska je jediná značka, která nikdy nevyjde z módy." ()

Džejkop

Seriál jsem nikdy neviděl, a tak jsem příliš nevěděl co od tohoto filmu mohu očekávat. Musím říct, že až na pár momentů, jsem se nesmál, nebavil a spíš nudil. Nevím proč to, jestli kvůli té společnosti, ve které se čtveřice hlavních hrdinek pohybuje (příjde mi na můj vkus až moc snobská, sorry, ale tohle není pro mě) nebo prostě jen kvůli tomu, že je to film pro ženy a já nejsem žena. Ať je to jak je to, vzhledem k tomu, jaký měl seriál ohlas předpokládám, že by bylo ode mě sobecké dát nižší hodnocení než jaké dávám. Fakt je ten, že některé momenty byly fajn, vetšinou ty, ve kterých fuguruje Kim Cattral, něco na ní zkrátka je :). ()

Jillen

Nemusím tyhle dámské "pohádky"...dokonce jsem se ještě v kině tolikrát nepřistihnul, že stále sleduji hodinky. Je to prostě děsně dlouhé a nemá to co nabídnout. Vše totiž řekl seriál, který ostatně taky moc nemusím. 40% ()

GodComplex

Co se tyce serie Sex and The City, jsem 100% Virgin, nevidel jsem ani jeden dil, zaroven nejsem vlastnikem vaginy a presto jsem na "SATC - The Movie" sel do kina. To byla ta komplikovanejsi, temer fiktivni cast, zbytek uz byla ale hracka. Uzit si holcici story 4 postarsich zen vubec nebyl takovy problem jak by se mohlo na prvni pohled zdat. Prestoze serial neznam, prislo mi, ze filmovy format SATC sedne jako ulity a cely film tak mohl fungovat velmi koncepcne az epicky vzhledem k delsimu casovemu horizontu, ve kterem se odehrava. Cas od casu to bylo vtipne, mnohdy dojemne a 3 ze 4 hlavnich girls i prekvapive nekonfliktni a kompatibilni s mym vkusem pro charakter. Nejvetsi plus u me ma extra sympaticka Miranda a predevsim pak mala asian girl, ktera byla total hvezda pokazde kdyz se objevila. Tim jsem ovsem vycerpal pozitiva. Samantha byla permanentne naprosto na presdrzku a jeji sceny dokonale pohrbivaly tempo filmu i celkovy finalni dojem. Dale to bylo prilis dlouhe a zejmena ke konci uz to bylo cistokrevne a nudne natahovani. Nalada v celem filmu byla casto zajimava a vubec se to nerozjizdelo spatne, ale ten neskutecne sladoucky, predvidatelny a neuveritelne trapny happyend komplet na vsech stranach byl vazne "too much". Skoda, stacilo provest par editacnich zmen, trochu to zkratit, zdramatizovat zaver, zabit Samanthu hned na zacatku a mohlo se jednat o excelentni dilo, na jehoz pocest bych si sel po skonceni okamzite koupit kabelku Louis Vuitton Monogram Motard Firebird za 80 000,-, protoze tomu se rika smart shopping !!! 6/10 ()

JJ.Gibson

Sex and the City jako film mě mile překvapil a potěšil. Film nevybočuje z mantinelů nastavených seriálem, což je dobře, pač většinou se filmy podle seriálů snaží být lepší, než původní seriál a mnohdy to má spíše opačný efekt! To se zde, ale neděje, navíc je to spracováno tak, že by to mohl být i samostaný film bez seriálu, ale díky tomu že známe holky z dřívějška, tak je to určitě lepší. Nejsem sice pravidelný divák Sexu ve městě, nicméně vždy mě dokázal díl, který jsem zrovna viděl zaujmout, je to nejspíš stylem vyprávění, který mi sedí a stejné to bylo i s tímto filmem. Na závěr bych snad jen dodal, že: Carrie Bradshawová ví hodně o sexu a nebojí se zeptat :) ()

Naslund

Mnozí říkají, že film je slepencem 4 dílů seriálu. Toho jsem si všiml jen při rozdělení silnějších částí, které se objevovaly přibližně jvždy po půl hodině. Příběh je zcela předvídatelný, ale asi se nenajde moc lidí, kteří by očekávali něco jiného. Na seriálu se mi líbila zajímavá vyprávění ze sloupku Carrie, velké množství vtipu a dokonce i jiný svět, než jak ho znám. V těchto vlastnostech film za seriálem zaostává, protože práci se Carrie příliš nevěnuje a naladění na vážnější notu brání v legraci. Nicméně pořád jsou tu ty samé postavy a tak si fanoušci seriálu přijdou na své. Mě navíc velice zaujala věková proměna hereček mezi jednotlivými scénami, kde létaly v rozmezí tak 25-50 let. Vyjímkou je věčně mladá Charlotte. ()

blackrain

Ty šaty od Vivienne Westwoodové byly nádherné. Vždycky jse si myslela, že Vivien je Matka Punku, která oblékala i Sex Pistols a že nemůže stvořit nic tak nádherného, jen něco šíleného a divokého. ()

contrastic

Ne často se povede přenést seriál na filmové plátno, ale tentokrát se to myslím povedlo na jedničku. Překvapivě dobře jsem se bavil a ani stopáž přes dvě hodiny (které jsem se bál) nebyla přestřelená. Nuda to rozhodně nebyla :) Pro fandy seriálu povinnost !! ()

kaylin

Seriál jsem nikdy nesledoval, párkrát na mě vyskočil v televizi, ale u filmu jsem od prvních minut věděl, že ten seriál ani sledovat nechci. Tohle není moje krevní skupina a naprosto nechápu, jak je možné natočit film o ničem, který má dvě hodiny a půl v režisérské verzi. Komedie to není, protože to není sranda, ale je to pravda hlavně proto, že je to opravdu cíleno hlavně na ženy. Jestli se v tom některá z vás našla, budiž. Opravdu tyhle ženy řeší skutečné problémy? Nechápu, nerozumím, ale člověk to musí zkusit, aby viděl, co vše se točí... No, musím říct, že jsem silně překvapen z toho, co je vlastně populární. ()

René.girl

Vím, že hodně lidí bere Sex ve městě jako pohádku, která je jen o hadrech a sexu. Určitě je to podstatná část filmu, ale pro nás všechny, které/kteří jsme s hrdinkami prožívali jejich osudy celých 6 sérii, je tenhle film jen úžasným dovršením "té krásné pohádky plné krásných hadříků a sexu" - tenhle film miluju a milovat vždycky budu!! ()