Chen

Má ženská část :D, měla vždy Sex ve městě ráda, štiplavý, trošku lechtivý humor mi docela sedl, ale filmová verze se od tohoto trošku odprostila ve prospěch standardní romantické komedie, což bylo ku škodě věci. Naštěstí charaktery jednotlivých postav zůstaly stejné, alespoň to mě utěšilo. ()

HappySmile

Tento film je v podstatě dvouapůlhodinový díl seriálu, jeho délka mu neubrala nic na kvalitě. Kdo má rád seriál, zklamaný určitě nebude. Kdyby to byl "obyčejný" film, tak dám asi 3 hvězdičky, ale protože je to prostě další část mého oblíbeného seriálu a s postavami se už znám, musím dát 4. ()

SallyZen odpad!

Paráda. Jsem spokojenej. Spokojenej, že už to skončilo. Ani nevím, proč jsem to dokoukával. Asi jsem chtěl vidět jakým otravným klišé to zakončej. Nejen, že to byl jako obvykle happyend hlavní herečky, ale byl to happyend všech, a to pořádně trapnej. Ještě k tomu ta stopáž je přehnaně dlouhá. Herecké výkony nezáživné, jediná se mi trochu líbila Kristin Davis, ale jinak otřes. Možná, kdyby pořád jen nežvatlali o módě, věku, duševních nejistotách, zkažených svatbách, nevěrách, úžasných sousedech, druhých šancích, opuštěném Silvestru a dalších pitomých kravinách. Pak by to možná šlo. Takhle ale ne. 10% ()

peiton

Ak sa vyjadrím,že dejovo to nebolo až tak katastroficky dramatické,ako som sa bála,že to dopadne.Celý film sa niesol v duchu rovnomenného seriálu-tak to má predsa byť-čiže hlavná myšlienka zostala zachovaná,plus u dievčat bolo vidieť mierny posun vpred,vyzretejšie,rozumnejšie charaktery,ale stále im to rovnako svedčí aj spolu s ,,pánom Božským" nevynímajúc.Bolo tu obsiahnuté všetko čo pravý SEX AND THE CITY má ponúknuť,až na chuderku Samanthu,milovníčku sexu a neslušných slovíčok,si čo sa týka sexu a podobných vecí,veľa parády teda neužila,až mi jej bolo lúto :) A ,,pán Božský" (vystupujúci pod pseudonymom),ktorý po celý ten čas úspešne tajil svoju identitu,poprvýkrát nám odhalí svoje pravé meno.To len okrajovo. A samozrejme nesmiem zabudnúť na kostýmy,ktoré boli úžasné,prehnane okázalé(v dobrom myslené),mderné a viac štýlové.Wau pre všetky nákupné maniačky chuťovečka :) Tomuto majstrovstvu niet čo vytknúť,je to proste Sex and the city, kostýmy patria k nemu a hrajú prím od začiatku až po koniec. ()

Wiikii

Mě to připadalo jako porno kde se jen mluví o sexu a taky trochu i o svatbě.. Zkusím shlédnout i seriál, protože zde v komentářích se na něj (narozdíl od filmu) stále píše sláva... Ale tohle je takové emocionální klišé co na mě spíše působilo nepříjemně.. HODNOCENÍ: 38% (2*) ()

Martin741 odpad!

Priserna Sara Dzessica Parkr vladne tomuto, dialogy su vatovo plane plky, a nic dohromady sa tam nedej + kopa tlachania o medziludskych vztahoch odznie, fakt hnoj, nepozerat : 0 % ()

dezorz

Cim viac, tym horsie. Pravidlo serialov a nasledne filmov na zaklade serialov. Jedina vynimka pre S v M Film je v tom, ze cim horsie, tym viac zarobneych penazi, to sa pri filmoch podla serialov tak casto nestava, Asi je v kinach v meste malo sexu, inac to nevidim, preco taky komercny uspech. ()

Petoss1

Seriál som nesledoval. Videl som pár častí len vtedy, keď sa vo mne búrili hormóni a chcel som vidieť holé hrudníky. Aj tak sa mi to podarilo možno raz. Celovečerný film som si pustil ani neviem prečo, len tak mi to prebehlo hlavou a tak som to skúsil. V prvých minútach ma odrádza ten gýč, zbohatlíci a nenažrané paničky. Toto mohli natočiť len Američania. Chcel som to dopozerať a tak som sa nedal odradiť. Zistil som, že film nieje až taký zlý ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Je to priemerná romantická komédia ktorých sú stovky. Po Sexe v meste som cítil takú prázdnotu, že mi ten film nedal nič, ale keď sa to tak vezme, ani mi nič nezobral. 60% ()

lebowski!

Stejné jako jakákoliv jiná epizoda tohoto seriálu. Je to dobře nebo špatně? Mělo by to být dobře, avšak od filmového počinu a dvouhodinove stopaze si slibuju něco více. A jestliže bych po měsíci od shlédnutí měl vzpomenout na nějakou povedenou scénu či vtipnou situaci, nenapadá mě nic. P.s.: Zrušená svatba v Americe = osobní tragédie. P.s.2: Vůči S.J.Parker jsem díky tomuto filmu získal neuvěřitelný odpor a doufám, že už ji v životě neuvidím. ()

Aelita

Second life ve městě neboli poslední labutí písně, které možná potrvají ještě dlouho. Když tyhle ženský jsou tak náročně nenáročné ... že jim člověk prostě musí závidět. ()

Streeper

Vlastně je to jako sledovat tři díly seriálu v jednom akorát s časovým skokem. Příběh je naprosto nesmyslný, ale chápu, potřebovali rychle vymyslet něco, aby přilákali fanoušky. Jako nostalgie a připomínka je to fajn, ale jinak to moc nefunguje. ()

JohnRambo

Seriál som nikdy nesledoval a myslím že som o nič neprišiel ale tento film som si pustil len so zvedavosti a musím ho naozaj pochváliť. Myslel som že to bude nejaká 90 minútová sranda ale nie. Taká stopáž....a vôbec som sa nenudil! Práveže bolo príjmné pozerať túto oddychovku. Neviem ako inak to popísať. Jednoducho príjemný, zábavný a oddychový film. ()

C0r0ner odpad!

Na seriál jsem byl s 30% ještě velmi hodný, ale tenhle kýčovitý, otravný, nevtipný a navíc příšerně dlouhý hnus už šetřit nebudu. Čtyři nesnesitelné krávy zažívají strašlivé životní "problémy" a já jsem vlastně celkem znechucený, že existují lidé, kteří jsou cílovka tohoto škváru. 10% ()

lilina133

Musím sa priznať...a to, že som zhrešila...Ako??Nevidela som ani jednu časť rovnomenného seriálu...Avšak pri filme mi to nejako veľmi nechýbalo :-))Takže posudzovať, či je film lepší/horší ako seriál je pre mňa asi také ako rozprávať na tému vplyv atómovej energie na rýchlosť pohybu slimákov:-))No, ale keď to vezmeme zo stránky, že sa jedná o romantický film, ktorý však nie je až taký úplne typický, kde je klišé na dennom poriadku (avšak chýbalo by tu, keby nebolo:-)), pridáme k tomu pekné handričky (hlavne tie svadobné:-)) a slušnú hudbičku tak to dopadlo nad moje očakávania:-)) ()

Andre3000

Nečekané se stalo skutečností a film mě opravdu bavil, přeci jenom obav, že půjde o jeden delší díl seriálu ve kterém se nic moc nestane bylo dost. Především mě zaujala délka filmu, říkal jsem si čím to asi sakra chtějí zaplnit, ale jak jsem už napsal, celý film byl záživný a ne nijak kýčovitý jak to za oceánem umějí. Příběhu bych taky moc nevyčítal, o moc lépe to asi vymyslet nešlo. S. J. Parker opět excelovala a především po odvolané svatbě byla tak k nakousnutí, že kdybych ji takovou potkal v New Yourku, asi bych radši utekl :-) ()

pufina

Ehm, těžké okomentovat slušně nebo přiměřeně a nepříliš sprostě. Film působí, že je natočen pro takové ženy, které milují drby, oblečení, nákupy a neustále musejí probírat svůj vztah (nebo i těch ostatních) - chlapi, budete se divit, ale všechny ženský tohle rády nemají. Každopádně (a to platí i k seriálu) nevím, kterou káču z těch čtyř bych nejradši odstřelila dřív. Celý (trapný) seriál je o tom, jak se Carrie dává dohromady (a i hledá) Mr. Good (Pan Božský), otravné a protivné, plus přidejte že ona je hrozná husa. Film je zase o tom, jestli se ti dva vezmou a bla bla bla.. Celkově děj o ničem, a bože - 139 min? Každý, kdo to zkoukl celé (já bohužel jo), ví jak dlouhé bude umírání. (A i to umírání bude jistě zábavnější.) A jediná nejlepší scéna byla, když se Charlotte posrala. A Pan Božský by měl Carrie nakopat.. ()

Sammya

Seriál mě hodně bavil, vzhledem k tomu, že jsem film viděla ještě předtím, tak nejprve jsem v tom měla lehce zmatek, ale pak, když jsem si ho zopakovala po seriálu, už se mi to líbilo. Film se nese v duhu seriálu, akorát mě štvou dvě věci, a to děsivá délka a to, co tvůrci udělali s mojí oblíbenou postavou Stevem. ()

Wormboy

Plytke, tragicky nevtipne a nudne, rovnako ako serial, ktory som zvladol pozeraz len jednu seriu. Dakujem, viac uz naozaj nemusim. 1,5/5* ()

zette

Hlavni hrdinky jsou strasne pitky, pro muzske publikum film spise slouzi jako studijni material.-). Par vtipnych situaci se tam najde a pokud na film clovek kouka v dobrem rozpolozeni, da se ohodnotit i prumerem. ()