poster

Salt

 • Česko

  Saltová

 • USA

  Salt

 • Slovensko

  Salt

Akční / Thriller / Mysteriózní / Krimi

USA, 2010, 96 min (Director's cut: 104 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EdaS
  ***

  Začínám litovat, že jsem na tom nebyl v kině. Osmdesátá léta ani studená válka neskončily, i záchrana světa v poslední sekundě je pořád in. Zvraty i akce jsou nehorázně přepálené, že se jeden musí smát, ale má to boží tempo a natočeno je to celé pěkně přehledně. Těším se na dvojku. Opravdu. Guilty pleasure roku.(6.9.2010)

 • petero
  ****

  Angelina Jolie - obľúbená herečka. Akčný fim - obľúbený žáner, ktorého dnes je akosi v áčkových vodách pomenej. Akčná hrdinka - obľúbená kombinácia. I keď na Geenu Davis a jej The Long Kiss Goodnight nemá a sama seba tiež neprekonala (Wanted), ako oddychovka na večer nesklame, i keď je jasné, že po čase vyšumí do prázdna. Videné: 3x.(26.8.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Na krtky sice věřím, ale ne na bubáka. Zvláště když má zabít vlastního prezidenta." Tak nám ti zlí Rusové zase jednou chtěli dostat tu zlou Ameriku do jaderné přestřelky a proto probudili dvojitou agentku Evelyn Saltovou alias Natašu Čeňkovovou. Jenže ti zlí ruští agenti jsou rozlezlí po celém Bílém domě a tak budiž do budoucna jasné, že pokud některý svůj národ nade vše milující americký prezident jednou zmáčkne červený knoflík, tak je to ruské spiknutí. A tento film je zase americká národní kravina, která mě však překvapivě pobavila, vypláchla mi mozek a pak se utopila v řece Potomac. Naštěstí prezident, Ústava i Deklarace nezávislosti přitom utrpěli jen povrchová zranění.(29.11.2015)

 • Isherwood
  **

  Nemám rád, když někdo kopíruje scény z mých oblíbených filmů (Noyce je strašlivý rutinér) a doslova mě vytáčí, když si po deseti minutách tipnu vývoj a on se bezezbytku naplní (Wimmerovi dát distanc na deset mil od Hollywoodu). Vzhledem k tomu, že víc se toho vlastně ve filmu nestihne stát, divím se leda tak tomu, kde beru to relativně vysoké hodnocení.(27.9.2010)

 • Tom Hardy
  ***

  Feministická verze seriálu 24 hodin. Solidní režii (hutně podpořenou dynamickou hudbou Jamese Newtona Howarda) podkopává scénář, který je typicky přeplácanou "wimmerovinou" (hrátky s historií, zvraty na každém rohu, přepálené nápady). Angelina Jolie je nicméně výborná a v současné době je jedinou herečkou, které lze na 100% věřit akční scény, ač se v nich dějí sebevětší hovadiny. Ve výsledku jde o svižnou naháněčku s debilní zápletkou, která má velmi světlé full contact momenty. Jack Bauer by si měl se Salt o čem povídat.(1.8.2010)

 • - Tom Cruise nevzal hlavnú úlohu, pretože sa obával prílišnej podobnosti medzi Ethanom Huntom z Mission Impossible a ponúkanou rolou. (Greenpeacak)

 • - Ve scéně, kde Evelyn (Angelina Jolie) skládá ubrousek a poté i u výslechu Orlova (Daniel Olbrychski), má zapletený cop po straně hlavy, avšak když začne utíkat, má ho zapletený rovně. (klarika)

 • - Tvorcovia sa snažili vytvoriť pomocou programu Adobe Photoshop uveriteľnú mužskú podobu Angeliny Jolie. Tá im následne poslúžila ako podklad pre mejkap. (Greenpeacak)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace