Nastala chyba při přehrávání videa.
 • cheyene
  **

  Přísnost musí být. Většina filmů, v nichž vystupuje americký prezident, jsou pěkné hlouposti. Salt to jen potvrzuje. Rusové jsou tu opět ti špatní, kteří chtějí zničit svět a mají všemožné prostředky, aby své plány realizovali. Tempo snímku celkem ujde, akční scény taky, děj příliš zajímavý není - spíše průměr - takže suma sumárum 2*. Všimli jste si, že když je Salt zatčena v kryptě, je celá zaprášená (vlasy, oblečení)? Když ji vedou k autu a ona do něj nasedá, stále má zaprášené a špinavé oblečení i vlasy. Ovšem když utíká z auta, je rázem čistá, resp. mnohem čistější. Že by ona honička setřásla tolik špíny?(8.1.2011)

 • Faustka
  **

  James Bond, John McClane a Superman jen nevěřícně zírají, jak pohledná ruská agentka s vílím pasem neúnavně válcuje(nepředstavujte si pod tím žádné vrcholné sexuální pozice – Kamasutra běží na dvojce) všechny nepřátele; hezky jednoho po druhém – bez rozdílu věku, konta, nebo politické příslušnosti – a ještě si stíhá vylepšovat vizáž, už tak dokonalou. Kdyby to Phillip Noyce podal alespoň zábavnou formou, takhle to vyznívá jen jako tragicky úsměvná křečovitost. Ani Enšpíglem tolik slibovaná roztřesenost kamery se mi nezdála zase až tolik roztřesená… a na něj vždycky dám. Jednoznačně je Saltovka hodně velké zklamání.(6.8.2011)

 • Gilmour93
  **

  Larisa Kroftovova zpátky v akci aneb některé spící agenty raději držet dále od natáhnutých budíků.. Kvůli Schreiberovi se to dodívat dá a člověk snad i přimhouří oko nad ručkama o síle hůlek na čínské nudle, které po tuctech kosí vycvičené agenty, ale ty šílené a přitom důkladně provařené zvraty přisypávají jen další Salt do ran tuctového spektáklu pro otupělé publikum. Zrovna od rutinéra Noyce mě mrzí, že v rámci špionážních thrillerů dělá z diváků takové idioty. Žít ještě vévoda parodie Leslie Nielsen, mohl jít spolu s režisérem a zoufalým scénáristou Wimmerem do holportu..(2.5.2012)

 • petero
  ****

  Angelina Jolie - obľúbená herečka. Akčný fim - obľúbený žáner, ktorého dnes je akosi v áčkových vodách pomenej. Akčná hrdinka - obľúbená kombinácia. I keď na Geenu Davis a jej The Long Kiss Goodnight nemá a sama seba tiež neprekonala (Wanted), ako oddychovka na večer nesklame, i keď je jasné, že po čase vyšumí do prázdna. Videné: 3x.(26.8.2010)

 • tron
  **

  „Koľko je tu takých, ako vy?“ – „Ako ja? Nikto. Ako on? Viac, než vy alebo ja kedykoľvek zvládneme.“ V začiatkoch, keď si ju ešte nikto nevedel predstaviť ako hollywoodsku megahviezdu, som mal Angelinu Jolie rád. Keď sa stala hviezdou, prestala ma baviť (nezáživné veci ako PÁN A PANI SMITHOVCI, BEOWULF, či KAUZA CIA). V SALT sa ale aspoň na nič nehrá. Keď jej v 20. minúte padol zrak na bicykel, smrteľne vážne som si myslel, že naň sadne a pred tlupou ozbrojených agentov z bytu na 10. poschodí unikne tak, že sa na ňom spustí po rímse až na prízemie a odtiaľ odbicykluje na Tahiti (bez použitia lode). Vôbec by som sa tomu v takto nelogicky vystavanom príbehu nečudoval. Nakoniec sa to síce nestalo, našťastie ale je tu plno blbostí i bez Francúzskej Polynézie (napr. likvidácia kamery nohavičkami). Bohužiaľ, na takmer dvojhodinový film ich nie je AŽ TAK veľa, aby to zastavilo nudu. Ale nie je to úplná katastrofa a len čo je v zábere trio Jolie/Schreiber/Ejiofor, nechal som sa odpočinkovo unášať absurdným scenárom. Druh filmu, kde každých 20 minút nastane nečakaný zvrat, podvod na podvode, nezmyslené zvraty sa na seba hromadia ako hnoj v maštali, kde ho dva týždne nikto nevyváža.(27.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace