Soundtrack James Newton Howard: 1. Prisoner Exchange ,2. Escaping the CIA ,3. Cornered ,4. Orlov's Story ,5. Chase Across DC ,6. Hotel Room Preparations / Parade ,7. Attack On St. Barts Cathedral ,8. A Dark Goddamn Hotel ,9. Taser Puppet ,10. You Are My Greatest Creation ,11. Destiny ,12. Barge Apocalyspe ,13. Day X ,14. I'm Going Home ,15. Eight Floors Down ,16. Arming the Football ,17. Not Safe With Me ,18. You're About to Become Famous ,19. Mano A Mano ,20. Garroted ,21. Go Get Em,(10.6.2011)

Začínám litovat, že jsem na tom nebyl v kině. Osmdesátá léta ani studená válka neskončily, i záchrana světa v poslední sekundě je pořád in. Zvraty i akce jsou nehorázně přepálené, že se jeden musí smát, ale má to boží tempo a natočeno je to celé pěkně přehledně. Těším se na dvojku. Opravdu. Guilty pleasure roku.(6.9.2010)

• TheMaker

Velký průšvih!(4.4.2011)

• Radek99

Přesolené!(27.11.2015)

Blbost, ale svižná. Hrozně to odsejpá a stále se něco děje. Angelině tyhle drsný role jdou a až na ty mutantní skoky ve výtahové šachtě působí cool. Liev Schreibrer je taktéž hodně dobrej. Pokud chcete akčňák u kterýho nemusíte vůbec přemejšlet, tak je tohle ideální volba.(22.9.2010)

• - Phillip Noyce vzal post režiséra najmä z toho dôvodu, že ho priťahuje špionážna tematika, ktorá je obsiahnutá v celej jeho filmografii. (Greenpeacak)

• - Údajně točila většinu kaskadérských scén Angelina Jolie sama. (c.tucker)

• - Za digitálne efekty sú zodpovedné spoločnosti CIS Vancouver a Framestore. Tvorcovia ich využívali najmä na plamene a diery po vystrelených guľkách. (Greenpeacak)