Perníkový táta - Série 2

(série)
USA, 2009, 10 h 11 min (Minutáž: 46–48 min)

Tvůrci:

Vince Gilligan

Kamera:

Michael Slovis

Hudba:

Dave Porter

Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris, Betsy Brandt, RJ Mitte, Krysten Ritter, Steven Michael Quezada, David House, Bob Odenkirk (více)

Epizody(13)

Bývalý učitel Walter se šplhá ve světě drog stále výš a přitahuje pozornost kartelů i švagra pracujícího v protidrogovém oddělení. (Netflix)

bonovox

Veľká spokojnosť, príbeh naberá grády, pribúdajú kvalitne napísané postavy ale aj mŕtvoly a k tomu veľmi dobre podaný nekompromisný záver...Som aj rád za rozšítenie až na 13 epizód ()

VktrCZ

Po první sérii jsem čekal že mě druhá odpálí, ale bohužel byla krapet horší (pořád však 9/10). Může za to hlavně tempo, kvůli kterému jsem to i na chvíli někdy v půlce přestal sledovat, což mimochodem udělali i další lidi, takže ten problém očividně nemám jen já. Co můžu však vypíchnout, je Devátý díl, kterej je absolutně skvělej, jak nápadem, tak provedením. To stejné platí i pro poslední, třináctý díl, hlavně tedy úplný závěr, kterej WOW. Jsem rád že to sleduji teď a ne když to vycházelo, protože čekat po tomhle na další sérii, to bych nedal xdd ()

Tumbik

Nejlepší herecký výkon v celé druhé sérii (kromě Walta samozřejmě) předvedl bez debat herec Saula... absolutně dokonalé ztvárnění - jako by se pro tu roli narodil. Také nemohu opomenout pochválit scénář - dokonalost. Sice se i v této sérii objevily dva slabší, nudné díly. Ale zbytek byl naprosto strhující. Podle mého názoru se kvalita seriálu rozhodně zlepšila - 2. série je lepší (i když ne zas o tolik) jako ta první. Téměř každý díl je napínavý, a to až do samotného konce... Walt se zapletl do lží a opravdu mě velmi zajímá, jak to vyřeší ve třetí sérii... Očekávám, že si s tím scénáristé jako doposud mistrně poradí... Absolutní spokojenost, učebnicový příklad toho, jak má takový seriál vypadat... :) ()

7Filip7

9,5/10. Tady se to začíná už pořádně rozjíždět. Ano série má zase pomalejší epizody, ale já se pořád perfektně bavil. No a série nám také představuje budoucího antagonistu - Gustava Fringa. Giancarlo Esposito je v roli naprosto perfektní a Bob Odenkirk jako Saul také nezůstává vůbec pozadu. Ono Breaking bad mělo herecké výkony vždy skvělé. Nejlepší epizoda - Phoenix. ()

Maza2222

Musím uznat, že druhá sérka byla lepší než ta první. To se ovšem dalo čekat, jelikož první sérka byla spíše prolog, zatímco druhá už je děj seriálu :). Co mě překvapilo, že zde byli lepší epizody, než v první sérii. A Finále? Opravdu Luxusní. I když za nejlepší epizodu druhé série pokládám Better call Saul. Co mě ale lehce štve, je to, že mezi hlavní postavy patří Skyler,která mě začíná vážně vytáčet. Walter Jr. se zlepšil, zatímco taková Marie se mi znechutila. Mezi nejlepší postavy bych zařadil - Saula, Walta, Hanka, Jesseho. Mezi nejhorší postavy - Skyler, Marie, Jane. Za mě velká spokojenost ()

Tobias18

Druhá řada byla o něco slabší, a to asi proto, že nám ukazuje nejméně zajímavé ,,vývojové stádium" Walta. Některé pasáže s jeho rodinou jsou opravdu nudné, a Jesseho vztah s feťačkou Jane také není to nejlepší co mohl BB nabídnout. A to to začalo tak skvěle, druhý díl je opravdu velkolepá podívaná, řekl bych. Asi nejslabší řada BB, přesto však stále těsně pět hvězd. 90%. ()