Perníkový táta - Série 3

(série)
USA, 2010, 10 h 11 min (Minutáž: 47 min)

Tvůrci:

Vince Gilligan

Hudba:

Dave Porter

Bryan Cranston, Anna Gunn, Aaron Paul, Dean Norris, Betsy Brandt, RJ Mitte, Bob Odenkirk, Giancarlo Esposito, Christopher Cousins, Jonathan Banks (více)

Epizody(13)

V předchozí řadě skončil Walter White dost nejistě. Ale pro dobro svojí rodiny dál tajně vaří perník. (Netflix)

kokofek

Jsem nadšená i z této série,která má pořád skvělé tempo. Někomu se můžou zdát některé scény konverzačního typu zbytečné,ale já si to v žádném případě nemyslím. Vývoj hlavní postavy je neskutečný nebo se spíše může zdát neskutečný, ale já si myslím,že bohužel všichni máme v sobě to horší já. ()

bonovox

Spanilá Walterova jazda pokračuje. Výborne budovaná atmosféra, uzavretie niekoľkých liniek z minulosti a neistá budúcnosť vo svete narkotík. Jedným slovom výborná séria ()

Malyszs

3. série za mě nejslabší ze všech. Což neznamená, že je špatná. Díly: Sunset, One Minute, I See You, Half Measures a Full Measure jsou fakt 10/10... Zbytek ovšem není tak kvalitní, a celé sérii trvá strašně dlouho, než se rozjede a pořád se tam řeší nudná situace Skyler a Waltera nebo Skyler a ten debil Beneke, což je sem tam cringe, sem tam kvalitní, ale prostě chci vidět jak Heisenberg vaří a potýká se s problémy ohrožujícími jeho existenci. Nejslabší, ale pořád se to dá.... 75% ()

Maza2222

No, velká spokojenost. Mnohem lepší než 2 a 1 série dohromady, jelikož začátek (asi první čtyři epizody) byli slabší, ale poté to šlo velmi rychle nahoru. Mělo to nejlepší epizody seriálu, zatím - rozhodně do nich patří poslední 4. A finále?Parádní, ale ten konec mi skoro nahnal slzy do očí, jelikož mě to zasáhlo. A dost. Mezi nejlepší postavy bych zařadil - Opět Saul, Walt, Hank. Ale také Jesse (Ale až od dílu 3x8) a Mike. Mezi nejhorší - Marie (je horší než Skyler)a Skyler Zatím velká spokojenost, opravdu je to lepší než 1 a 2 řada dohromady. ()

Tobias18

Třetí řada konečně rozjíždí seriál v plných otáčkách. Od pomalejší první poloviny se dostáváme ke skvělým šesti dílům, které jsem opravdu sledoval se zatajeným dechem. Skvělá práce, a konečně to má i více zvratů. Heisenberg se zrodil. Teď už to bude masakr. 95%. ()