Tyranosaurus: Zhouba Aztéků

• Česko Tyranosaurus Rex (více)

V roce 1521 dobyl Cortés Mexiko a podrobil si starobylou říši Aztéků. Ještě dříve ale uspořádal do těchto míst se sedmi muži výpravu, která měla za úkol najít zlato a drahé kameny. V údolí, kam skupinka směřuje, řádí pár obrovských tyranosaurů. Krvelačný domorodý šaman Xocozin každý měsíc obětuje živého člověka, aby si „hromového ještěra“ udobřil. Dělá to ale spíš proto, že se chce zmocnit vlády nad kmenem. Proto rovněž usiluje o dceru náčelníka Matlatla Ayacoatl. Když jednou dívka, která se sňatku vzpouzí, uprchne do lesa se služebnou, ještěr je dostihne, služebnou zabije a Ayacoatl zachrání Rios, člen Cortésovy výpravy. Později jsou muži zajati a náčelník, který myslel, že jeho dcera zemřela, ji spatří živou, což dobrodruhy spasí před jistou smrtí. Cortes nabídne, že jeho muži zbaví domorodce hrozby tyranosaura. Xocozin je ale chce příšeře všechny obětovat… V Cortésově skupině nevládne shoda. Někteří muži chtějí v noci uprchnout. Rios se ale neohroženě pouští do boje s příšerou… (TV Prima)

KASUGI odpad!

Poslední dobou mě na těchto Asylumovkách nevytáčí režijní a scénáristická imbecilita, ale ta nízkorozpočtová nesoudnost. To, jak malým rozpočtem vymýšlejí velkolepé příběhy. Kupříkladu tady se armáda sedmi Španělů snaží dobýt aztéckou vesnici čítající taktéž zhruba sedm Aztéků a to počítám i náčelníka s dcerou a šamana. Nejvtipnější ovšem bylo, když po noční scéně obětování na vrcholku pyramidy následovala scéna ve dne a v ní se pyramida ukázala v celé své "velkoleposti".... XD)))))) ()

Daewiik odpad!

"Rychle otče, oddejte nás, ať se můžeme v úkrytu stromu rychle pomilovat, než nás sežere hromoještěr!" Má to vše, co by každý dobrý film měl mít: zrada, láska, žárlivost, touha, pokus o humor, krásné ženy, Aztékové, Španělé, rozzuření bohové, kněz alkoholik, křupání kostí, střeva a HROMOJEŠTĚR.... tak kde se stala chyba?! ()

Holina odpad!

Další veselý digitální dinosaurus. Nedávno jsem tu plival na Pterodaktyla a měl bych se mu trochu omluvit. Oproti tyranosaurovi je to totiž skoro oskarový kousek. ()

wosho odpad!

Ukázkový příklad pravého BRAKU. Bavil jsem se u něj dobře, smál jsem se tak nahlas, až jsem budil spící přítelkyni a z ohlednu k ní, jsem těsně před konce vypnul televizi a šel spat. Prča to byla, ale k filmu to mělo hodně daleko. Škoda jen, že tvůrci do toho nenarvali více nahoty a sexu,. ()

Hanys_ odpad!

Steve místo nahánění roštěnek v Beverly Hills prohání Hromoještěra kdesi v Mexicu. Jsou filmy, které jsou tak blbé až jsou zábavné, ale tohle není boužel ten případ. Viděno asi 30 minut, celé to mohl dokoukat jen největší masochista. ()

Paity odpad!

A já myslel, že Aztékové skončili vinou kolonizátorů, aha kolonizátoři dali na zadek až Tyranosaurovi, tak to potom ano. ()

Foxhound#1 odpad!

Zcela náhodou jsem viděl cca posledních 30 minut a bohatě to stačilo. Animovanej dinosaurus zasazenej do filmu jak kdyby to dělali ve windows movie makeru, rádoby rozsekaná těla se stříkající krví a příběh o ničem. "Beverly" Stevea jsem tam ani nezahlídl, takže buď měl dokonalej make-up nebo jeho cameo moc dlouho nepřežilo, no žádná škoda. ()

gurmanik odpad!

Kdybych to neviděl odpoledne na jedné komerční televizi (nakonec jsem to ani nedokoukal), tak bych si myslel, že je to nějaký úvodník do zvrhlého dinosaurolidského péčka. Ty výkony herců byly příšerné, ještě horší efekty a ten tyranosaurus v tom filmu vypadal a pohyboval se asi tak, jako bych ho namaloval já. Přemýšlel jsem o 1* z toho důvodu, že jsem se občas dobře zasmál v těch chvílích, které měly být nejvíc napínavé, ale tomuhle prostě musím dát odpad! :D ()

bobstock odpad!

Nerozumím tomu a navíc mě to uráží. Uraží mě stupidní homoještěr, uráží mě Ziering v černé kokotské paruce, který tam tentokrát hrál takovýho sráče, uráží mě domorodci se jmény jako Matlal a Čokozin, uráží mě déévéédééé edice.... CHjooo :) 0% ()

MraMor odpad!

Zjavne mi ušlo o čo autorom išlo. Niekedy viem dať podobnym dieľam 5* v rámci recesie, ale pri pozerani tohoto zlepenca nedokazem dať nič viac len ODPAD! ()

waits odpad!

Na tomhle filmu odflákli všichni všechno: od herců po režiséra. Dokonce snad i producent, kterému snad ani nešlo o to, aby něco vydělal. Lepší výkon by předvedla i amatérská parta ochotníků, které nevzali od oblastního divadla s jedním ajtákem na triky v zádech. Útrpná podívaná, nehodna dalších vět. ()

arcticsky odpad!

Tak tohle nezachrání ani hláška nad urvanou koňskou nohou "kůň si asi zlomil nohu" ani bezvadně a moderně upravené, obnažené aztécké modelky ze 16. století...a už vůbec ne srandovně nepohyblivý t-rex... ()

Hulk Hogan odpad!

Natočit takovejhle film je nebetyčná drzost. Už samotnej příběh je úplně debilní a to měli ještě tvůrci filmu v sobě tu "odvahu" nazvat jednoho z těch Španělů Hernán Cortés. Ještě vetší drzostí pak je, že ho hraje Steve z Beverly Hills. Potom je tu ta řada nelogičností. Dceru náčelníka hraje nějaká poločíňanka a chvílema to vypadá, že ten kmen Aztéků tvořej jen čtyři lidi. A pak je tu samozřejmě ten dinosaurus (vlastně jsou dva), kterej se vždycky z ničeho nic někde oběví, někoho kousne (nebo sežere) a zase někam odběhne. Ztvárnění toho dinosaura je snad nejhorší jaký jsem kdy viděl. Proč proboha furt jen chodí, a to i když se snaží někoho chytit? No...je to fakt neskutečnej film. Ale nutno říct, že po celou dobu sledování (nechápu, že jsem to dokoukal) jsem se hlasitě smál. ()

Haitower odpad!

Film do detailu dokonale strašný, obal s Májskou pyramidou, svatba a svatební "noc" ve chvíli, kdy celý Váš rod požírá kolem pobíhající počítačový ještěr, chaoticky a dokola pobíhající lidé, opakující se záběry ještěra. Poslední dobou jsem těmhle filmům přišel na chuť a jako odreagování po náročném dnu večer ve dvou, je to naprosto ideální film na zasmání, stejně jako další tvorba geniální společnosti Asylum. Kdyby zde byly pouze filmy od nich, dostal by dinosaurus 4****, protože Sharknado je ještě o třídu výš. Bohužel, zde se hodnotí kvalita filmu ve srovnání se vším ostatním co se tvoří a tak by bylo jiné, než-li odpadové hodnocení urážkou ostatních snímků (snad s výjimkou tvorby Tomáše Kučery). ()