Kdybyste měli tu možnost, změnili byste svůj život? Třicátník Mike O'Donnell v jediném magickém okamžiku takovou šanci dostane... Když bylo Mikeovi O'Donnellovi sedmnáct, byl školní hvězdou se skvělými vyhlídkami na sportovní stipendium některé prestižní univerzity. O dvacet let později je z něj životní ztroskotanec, se kterým se manželka Scarlet rozvádí, děti Alex a Maggie se s ním nebaví a v práci místo něj povyšují mladší kolegyně. Zklamaný svým životem věří, že vše zavinilo jeho rozhodnutí v sedmnácti letech, kdy dal před basketbalem přednost své těhotné přítelkyni Scarlett a místo vysoké školy se s ní oženil. Když se ho při návštěvě školy starý školník zeptá, zda by chtěl znovu prožít školní léta, věří Mike, že kdyby se tehdy rozhodl jinak, změnilo by to celý jeho život. Když pak jede večer v bouřce domů, spatří školníka, jak se chystá skočit z mostu, a pokusí se ho zadržet. Sám však přitom spadne do řeky a poté, co špinavý a mokrý dorazí ke svému nejlepšímu příteli Nedovi, je v šoku, když při pohledu do zrcadla zjistí, že vypadá znovu na sedmnáct. Rozhodne se vrátit na střední školu, získat stipendium a zařídit si život, po jakém vždycky toužil. (TV Nova)

Allien.9

Určitě jedna z těch povedenějších (tj. relativně inteligentních a nevulgárních) "omládl jsem!" komedií. Škoda, že se Zac Efron u většiny diváků hned ze začátku zaškatulkoval jako ten šampón z "High School Musical", protože krom toho, že je to sympaťák, není ani po herecké stránce vůbec marný... Jo a to geekaření rulez.;-) ()

DJ Obelix

Sice slabé, ale přeci 4. Moje nulová očekávání byla neskutečně překonána. Není to sice žádný zázrak, ale má to pár výborných momentů a do trapnosti to zajíždí minimálně. A to je oproti většině dnešních komedií pokrok - navíc od Disneyho... ()

kingik

Poměrně sympatická komedie s energií sršícím Zacem Efronem, kterému to jde stejně dobře v tanečních číslech i v kreacích s basketbalovým míčem. Ovšem mohlo být ještě líp kdyby si to tahle komedie sama nekazila svým častým moralizováním o rodinných hodnotách a trapnou předvídatelností jak to celé dopadne. A přitom v některých nemorálních momentech je tenhle film skvělý, ale pak se to hned pokazí nějakou nehodící se scénou, která dost narušuje jinak plynulý chod událostí. Týká se to hlavně scén s Mikeovým kámošem (otravný Thomas Lennon ) ve kterých se různými metodami snaží sbalit atraktivní ředitelku místní střední školy. Tyto scény jsou nejen trapné a nevtipné ale hlavně sem vůbec nazapadaly a nevím koho napadlo je sem zakomponovat. Jinak má ale film slušný spád, Efron je výborný tahoun a dá se říct, že svým výkonem všechny zastínil včetně Matthewa Perryho, který hraje jeho starší verzi životem zklamaného muže, který ovšem nakonec zjistí, že má skvělou rodinu jen si to předtím neuvědomoval, jeho žena stáhne žádost o rozvod, rodinné vztahy se urovnají a pohádky, pardon komedie, je konec. ()

IQ Tiqe

Místy traoná, místy úsměvná oddechovka, která nic moc člověku nepřidá, ale svůj účel splní. Leslie Mann mi tu místy připomíná Julianne Moore - hodnotím ladně; nevím, co jsem čekal, ale přestože Matthew Perry se tu kvůli přeměně v teenagera moc nevyskytuje, jeho náctiletá kopie Zac Efron mi nevadí a je vhodnější pro celkový dojem z filmu, který bych spíš ocenil někdy v patnácti letech. ()

Tsuki

Četla jsem na tento film vícero recenzí, všude bylo víceméně to samé: Průměrná komedie, neoriginální téma a Zac Efron (to mluví samo za sebe). Přesto jsem se nenechala odradit a jelikož jsem už od premiéry tohoto filmu u nás měla z nějakého důvodu nutkání na něj jít, konečně jsem si udělala čas a do kina jsem zašla. A splnil se můj předpoklad - skutečně mě to pobavilo, protože takové typy komedií mám ráda, třeběže nemají úžasné herecké výkony ani nijak zvláštní originalitu. Téma se podobalo filmu "Mezi námi děvčaty" (Freaky Friday), i když je pravda, že "Mezi námi děvčaty" je komedie mnohem lepší (popravdě je to má oblíbená komedie). Přesto to nebylo tak špatné a za pobavení, které jsem tak potřebovala, dávám 4 hvězdičky. Co se týče Efrona, byl to první film, který jsem s ním viděla a byla jsem celkem mile překvapena. Sice to není žádná hvězda, ale po článcích, kde se o něm psalo jako o "rychlokvašce" bych čekala, že bude mnohem horší. Kupodivu bych dokonce řekla, že by se jeho herecký výkon mohl v budoucnu zlepšit. Přecejen, je to herec a ne nějaká bohatá slavná hvězdička typu Paris Hilton nebo snad sestry Olsenovy, které hrát neumí ani za mák, ale pořád se cpou do filmu. ~(4,3)~ ()

Ellesime

Nebylo to vůbec špatné. Trapné chvilky se střídaly s těmi povedenými, takže průměrné 3 hvězdy. Je to film, na který se klidně podívám znovu, až bude zase v televizi. ()

Anderton

Toto je taká tá komédia, pri ktorej propagácii si poviete, že ju nikdy v živote nechcete vidieť. Potom ale ide náhodou v televízii, vy ste napríklad v robote, ako ja, kde som zrovna mal možnosť niečo pozerať a nič iné nešlo. Bolo to už dávnejšie. Takže komédia je to celkom slušná, vkusná, bez zbytočného tlačenia na pilu. Ale pre aspoň trochu náročnejších divákov úplne zbytočná. Cieľová skupina je niekde inde, tak jej takéto filmy radšej prenechajme. ()

leila22

Americké, maximálne presladené a nudné. Práve kvôli takýmto filmom si ženy vytvoria idoly a falošné obrazy. Uveria, že chlapi sú aj v skutočnosti takí citliví, empatickí, romantickí... a polku života zabijú hľadaním niekoho nereálneho. ()

boshke

Je to blbé. Ani nevím, proč jsem si to v letadle pustil. Asi abych se přesvědčil, že to je tak blbé, jak jsem si myslel. Je. A ani to není vtipné. Snad jediné, co překvapilo, je pointa, vyznění filmu. Tedy že si Mike uvědomil, že se rozhodl správně a začal bojovat o svou ženu. To se mi líbilo. Jinak trága... 40% ()

Smok

Kto z nás už niekedy nechcel vrátiť čas? Boli by sme nakoniec schopní naše chyby a omyly zmeniť? Celkom vtipne sa túto otázku podujali odpovedať Matthew Perry a Zack Efron, voči ktorému ja nemám vypestovanú žiadnu averziu, lebo jeho účinkovanie v High School muzikáloch si nikdy do prehrávača vložiť nemienim. ()

teutates

No mne to super, úžasne veľmi neprišlo... Infantilná zábava, kde "miláčik" Z. Efron opäť láme srdcia nielen "...nástkam". Neviem nezaujalo ma to, nevravim nebolo to vyložene zlé, to samozrejme nie, ale čo ja viem... žiarlim na Efrona :D 5/10 tak pekný "vlas" ani ja nemám :) ()

swamp

Překvapivě vtipné a dobře zrežírované. A to přestože ve filmu hraje Zac Efron, který kupodivu podává docela obstojný herecký výkon. ()

Ant

Rovnice která obsahuje komedii a Efrona se u mě většinou rovná sračce, ale tady mě čekalo milé překvapení. 17 Again je kupodivu skvělá komedie, které dokonce ani Efron neublížil. Námět není nic nového, téma navrátu do svého mladí už tu bylo několikrát, ale tak jako tak se to tentokrát podařilo. Vtipný scénář, sympatičtí herci, fajn hudba a odkazy na Guns n' roses. Nemůžu si pomoct, ale já jsem se bavila skvěle. ()

Eawy

Vrátila som sa práve z anfíku. Pre mňa je obrovský zážitok, zakaždým, keď vidím film v kine. Preto sa to odrazí na mojom hodnotení. V poriadku soundtrack, pekný scenár, humor na mieste, basketbalové triky a Zac Eferon ako hráč, boli výborné.Príbeh bol v poriadku, len málo rozvinutý.Za týmto však zaostáva sklamanie, myslela som, že Zac konečne ukáže, že vie hrať. Ale opäť to bolo to isté. Čakala som, že sa bude pohybovať rovnako ako Mattew Perry, no nedočkala som sa. Výsledné hodnotenie je len vďaka tomu, že som z frajera Zaca Efrona mimo(treba mi to odpustiť), a že som to videla na veľkom plátne 75%. Nezaručujem zmenu po druhom videní. ()

predators

Tak tu máme znovu trefu do černého. Konečně se podařilo začlenit narážky a parodie na ony známé trilogie a -logie, aniž bych si jako jejich fanoušek připadal trapně. Romantická vložka, jako stěžejní téma, mimo oněch 17-tin, je jedna z nejmokřejších viděnou v podobných komediích. Chválím též výběr herců a vcelku rozmanitý, ale kompaktní story! Vlastně nemám co vytknout, takže znovu za 5... 80% ()

nash.

Nepříliš zábavný a nápaditý kompilát těch nejotřepanějších romantických a středoškolských motivů, který kromě souboje světelnými meči a romantické večeře v elfštině nepřináší nic nového nebo poutavého a pobaví snad jen scénou, ve které středoškolák horuje pro sexuální abstinenci a rozplývá se nad vidinou novorozence tak intenzivně, že puberťačky začnou hromadně slzet a vracet nepoužité kondomy. Při scéně, kdy mladičký ředitel místo zasloužilého harcovníka povýší pitomoučkou blondýnu, která je u firmy dva měsíce, sice až mrazí jak je to ze života, ale jinak nic moc. Efron je týpek na zabití nebo zblití (podle nálady), středoškolské trable monotónní, Perry se moc nezdrží, a celé je to poskládané poněkud násilně a neforemně. A vedlejší motiv Neda balího ředitelku školy mě bavil víc než hlavní dějová linka. ()

iamek

Průměrná americká komedie u které víte předem jak celá skončí. Nic originálního a nového tady nečekejte. Navíc Zac Efron je slizký až to pěkné není. ()

SeBig

Už od chvíle co jsem viděl v hereckém obsazení Zacka Efrona řekl jsem si že to bude něco jako High School Musical (film který v lásce nemám) Když jsem si to pustil a viděl jsem že tam Zack Efron hraje basket tak už jsem si byl naprosto jistý že to bude jedna a ta samá ptákovina. Ale nakonec to nebylo tak špatný. Ani špatný ale ani dobrý takhle bych to řekl já. Za prvé Zack Efron a Matthew Perry vypadají uplně jinak vubec se to nehodí a za druhé příběh není tak špatný ale chtělo to trochu víc zamakat na situaci a na hereckém obsazení přece Zack Efron je mladá ryba a né žádnej Leonardo Di Caprio za mlada ()

Arsenal83

Štýl teen komédie, ktorý nielen, že môžem, ale naopak mám veľmi rád a občas aj vyhľadávam. V návale presexualizovaných komédií rád siahnem po niečom "skutočnom". Fešák Zac Efron by mal vyrásť v dospelého Matthew Perryho? To trochu nedáva zmysel, ale čo, bolo to milé, romantické a vtipné. Veľká spokojnosť. ()