Želví nindžové III

• USA Teenage Mutant Ninja Turtles III (více)

Želvy cestují časem zpět do dob starověkého Japonska, kde mohou trénovat bojová umění. (oficiální text distributora)

Caelos

Tohle je dobrý trash:-D Ale jelikož jsem fanda odpadních filmů, tenhle mě samozřejmě nezklamal. A stejně si myslím že bude tenhle želví zářez dleko lepší než ta Bayova slátanina (ano, myslím si to podle traileru). ()

BoPo

Trojka už naozaj nemusela byť. Radšej si pozrite animovanú verziu a nekazte si dojem z kultových postavičiek. ()

Marek1991

Ninja korytnačky mám rád, ale toto som si pretrpel. Príbeh bol síce zaujímavý a dokonca aj s tým jazykom to vysvetlili, inak by to bolo zvláštne, že Japonci a Američania by si rozumeli, keď boli z iných storočí, ale tak či tak, tam boli veci amatérske. Pri veľkom boji na nádvorí som si všimol, že strážcovia na hradbách sa len prechádzali, pritom ostatní bojovali. Pri tom výstrele z dela, by sa asi nestihol Leonardo zohnúť a navyše ten vnútri zvona, by asi ťažko prežil a navyše to, ako naňho presne spadol, bolo tiež hlúpe. Film bol nudný a nezaujímavý, až na konci som sa pobavil, keď do vážnej scény vstúpila stráž v spodnom prádle a vyhovárala sa, že bola na hokeji, inak dosť nuda. Akcia bola taká jednoduchá, film sa snažil zaujať na cestovanie v čase, ale inak tam nič zvláštneho nebolo. Opäť sa mi nepáčilo ako bol temný celý film. ()

corpsy

Kvalita o niečo klesla. Možno zmenou prostredia. Predsa však opäť zábavné a fanúšikovia si určite zgustnú. ()

ConanVJ

Hodnocení dávám stejné, protože to nevybočuje ze zajetého konceptu série. Jediná vážnější změna je přesunutí hlavních hrdinů do feudálního Japonska. Celkově mi v této filmové sérii chybí známé postavy z původního animáku a držení se jeho reálií. Takže za mě opět 40% :) ()

PKD

Pohoda provedení...kvalitní béčko. Námět..zajímavý. Ale stejně je pořád u mě vrchol, prostřední díl. Tam se tvůrci nejvíce vyřádili. Sice mimo mísu, ale díky tomuto filmu, jsem si po jistou dobu oblíbil song Tarzan boy od Baltimory;-) Kterýžto hraje v koncových creditech. ()

erased

Poslední díl filmové želví trilogie mě ve své době minul, a na rozdíl od jeho předchůdce mi to ani tolik nevadí. Zcela mě totiž minul i dnes. Spolu s cestováním časem totiž korytnačky ztratily to, čím se pro mě staly nadčasovými, a tak na celé trojce potěší snad jen návrat Caseyho. Dobrý vtip se totiž prodere na povrch jen sporadicky, celé to působí zbytečně (a křečovitě) osudově a chybí tomu to zasazení do devadesátkové popkultury. A hlavně ve "starověkém" Japonsku 16. století neměli pizzu. ()

Tony.cs

Ono to není úplně top. Střih a režie mají limity. Ale bože tolik skvělých a vtipných hlášek... Tyhle želvy vás prostě umí pobavit. ()

marleyy

60% Kino. Jedna z mých první kinoprojekcí. A v té době mých asi 8 let jsem byl neskutečně nadšen, dnes bych tak velké nadšení jistě nesdílel, nemění to však nic na faktu, že mě to ve své době bralo. Jo a já byl vždycky Donatello. ()

Juto

Tento film nie je tak dobrý ako by mohol byť. Dej je silne vykonštruovaný (April O'Neil si kúpi lampu, vďaka ktorej sa všetci vrátia v čase) a má najhanebnejší príbeh vôbec. Korytnačky sa v zásade ocitli späť v starovekom feudálnom Japonsku a nakoniec bojujú s generickým samurajom a čudným generickým chlapom na koni. 4/10 ()

rudeboy

Prečo to dali do japonska? :-( Tento film mi v mladom veku zobral ilúzie a na ninja korytnačky som sa po ňom nepozeral už nikdy s takou úctou ako predtým. Skvelý komentár: Djkoma (plne súhlasím). ()

Sany33

Musím povedať, že tento film som ako malý žral. Keď som dostal možnosť opäť si pozrieť mojich obľúbených hrdinov bol som zo začiatku skeptický, pretože pocity že sa nedokážu vyrovnať tomu čo je na zhliadnutie dnes prevyšovali moju nostalgickú spomienku. Opak bol ale pravdou, samozrejme nedokážu ponúknuť dokonalé efekty ale príbeh a pointa a celkový dojem a občasný humor sú tam kde boli asi pred 15 rokmi kedy som ich videl prvý raz. Odo mňa krásnych 60%. ()