Tím nejcennějším, čeho může kterákoliv země dosáhnout, je ovládání lidské mysli…  Čtyři dobrovolníci se s vidinou snadného získání peněz upsali k výzkumu na lidech. Má jít o test lidské výdrže a psychiky. Netuší, že studie je založena na drsných praktikách v nichž půjde o život. Smrtící soukolí se dává do pohybu a šance na únik je mizivá… (oficiální text distributora)

pájap

mě to ze začátku připadalo taky jako kostka.ale pak...když si uvědomíme že by se to možná mohlo fakt i dít......síla...... ()

Dr.dogous

KR13 – na bezdomovcích novodobí mengelevé ze CIA testují své hypotézy při náboru speciálních komand. Za každou lež kulka do hlavy. Nejen pro pravdu se lidí zlobí. 65% ()

Ruslan

Nalajnovaná nuda, hloupý postavy v roli pokusnejch králiků a jedna kravka, která je sleduje. Nula napětí a nula neznáma, který mám tak rád. Nedoporučuji. 35%. ()

Deacon59

Peter Stormare mě vyloženě otravoval. Celkově to nestálo za moc. Napětí ve filmu bylo minimální, tak se čekal alespoň zajímavý závěr, ale toho sem se taky nedočkal. ()

spike.sg

Věděl jsem, že od toho nemám moc čekat. Ale že to bude až tak špatný, to jsem nečekal. Film co nemá hlavu ani patu. Jak si udělat vlastního atentátníka, to je celý. ()

in flames

Pre mňa 5, za nápad, za atmosféru a myšlienku toho čo tam vlastne akože skúmali, presne takýto žáner môžem a Cleu mi stačí vidieť a juhúúúú. ()

cachanell

Podivný film, hnaný do krajnosti. Předvídatelný až hrubý. Nelíbil se mi. Měla jsem pocit, že přebírá základní myšlenku filmu Kostka - projdi danou fází a přežiješ. Projdeš vším a co zbyde - nic - jsi zase na začátku. ()

SkyWolf

Nápad dobrý. Přesto že podobných scénářů známe z úspěšnějších filmů o skupince lidí v uzavřené místnosti spoustu, vždy je možné přivést do toho něco nového. A to hlavně z pohledu rozvoje psychiky postav. Tady se to ovšem moc nepovedlo. Chování lidí je poněkud neohrabané, a ve filmu se objevilo také několik evidentních chyb. Bylo škoda, že potenciálu se nevyužilo víc. A taky se mi nelíbil amerikánský cíl celého projektu. Zkrátka škoda promarněného pokusu zpracovat zajímavou zápletku. ()

gfrusvk

Odovzdať mobily, hodinky a ide sa do prázdnej bielej miestnosti bez ničoho. Ako to už býva zvykom, stretne sa v nej skupina ľudí, ktorí sa postupne musia navzájom eliminovať až ostane posledný víťaz. Tentokrát sa tam stretnú dvaja muži, žena a černoch, od kamery na nich bude dohliadať kríženec A. Hopkinsa, S. Ballmera a B. Willisa v jednej osobe. Vždycky od filmu s podobným motívom čakám, že sa konečne niekto pohrá s psychológiou postáv, aj tu som zahliadol nejaké pokusy ale inak žiadna sláva.. Mohol by som to prirovnať ku Kocke, konkrétne Kocka 0 a k Exam. Rovnako ako v Kocke 0, aj tu sa stretávame s obidvomi stranami deliacej steny, či už so šéfikmi projektu, alebo so samotnými aktérmi v miestnosti. K Exam sa to hodí asi najviac samotným motívom, aj keď narozdiel od Exam, tento snímok ma až tak extrémne nenudil, ale zároveň ani výrazne nenadchol. Okrem strelby z pištole tu nie sú žiadne výraznejšie vraždy.. Taký slabší priemer by som povedal. ()

Dexies

Nic nového po sluncem ... příběh celkem jasný od začátku a i převídatelný ... postavy nesympatický a tak nějak mi bylo jedno co s nima bude ... každopádně jsou i horší filmy, ale i lepší :) ... dvě hvězdičky za Cleu DuVall ... ()

ezop1012

Vadila mi ta doktorka, ju by tam určite nezobrali a tiež jej ti, čo ju hodnotili boli úplne mimo, ale možno zle ju zahrala aktérka. Každopádne je to zaujímavé a vôbec by som nepochyboval, že s ľuďmi sa robili, robia a aj budú robiť experimenty, ktoré môže realizovať asi len psychopat. ()