Noc s Andělem

Česko, 1999, 90 min

Scénář:

Lucie Konečná

Účinkují:

Pavel Anděl, Jan Kratochvíl, Kryštof Michal, Tonya Graves, Jiří Grygar, Bořivoj Navrátil, Ester Kočičková, Martin Dejdar, Břetislav Pojar, Ester Geislerová, Juraj Jakubisko, David Kraus (více)

Unikátní noční přímé přenosy na ČT2 ze soboty na neděli od cca 23:00 do 07:00 hod. (oficiální text distributora)

Paity

Není to vůbec špatné, asi se to hodí na vysílání v noci, ale přesto ta hodina je šílená. Každopádně někdy to podle mě bylo až příliš intelektuální. ()

ondrula

Několikrát jsem to zkoušel kolem půlnoci sledovat a je fakt, že jediný, co mi utkvělo, byla bezbřehá nuda v oceánu času, který byl každýmu dílu poskytnut, takže i relativně zajímaví hosté byli vystaveni nekonečnýmu a prázdnýmu Andělovu blábolení, tudíž se asi všem (v první řadě mně) chtělo umřít. ()

dehlie

reláciu som kedysi sledoval, ale je pravda že v poslednej dobe mi už pán anděl tak liezol na nervy, že by ma to nezaujalo ani keby prišiel barack obama. tie jeho omielané klíše (držte víka a kanál, to je hustý), príšerné otázky kladené hosťom. myslím, že môže byť šťastný, že vydržal 10 rokov na obrazovke. je to vlastne zázrak. chce to vážne zmenu. ()

mira007

Docela inteligentní tv hudební formát se skvělým Pavlem Andělem ( kde je mu dneska konec?) Dílů bylo mraky takže některé byly supr a některé tedy moc ne, ale jako celek při srovnání ostatních tv pořadů v této kategorii mi to přijde jako to nejlepší. ()

Dlubal David

■ Pro noční tvory jako já přímo stvořené. ■ Nejvíc se mi líbily první tři roky. V době, kdy jsem se ještě díval na české TV programy, tak to byl můj bezkonkurenční favorit. Když jsem Pavla náhodou nestihl, i to se občas stalo, třeba když jsem byl někde na fesťáku nebo na koncertě, tak jsem následně sledoval na nahrávky z daného dne, které si pravidelně každý týden dělala známá ze vzdělávacího ústavu... ■ Samozřejmě některé epizody byly slabší, ať už to bylo způsobeno únavou moderátora nebo kapelou/hostem, co mě moc nebrali anebo se mi prostě nějak ten den ta či ona vlna hudby moc nelíbila nebo občas nebyla ta správná nálada. Pravdou však zůstává, že i přesto, že s ubíhajícími léty, tento TV pořad šel mírně dolů, tak jeho kvalita byla stále na vysoké úrovni. ■ EDIT (28/12/2012): Když jsem tak na tím nedávno přemýšlel, tak tento pořad, společně ještě s Uvolněte se, prosím, byly poslední dva české pořady, které jsem sledoval, než jsem na televizi přestal koukat úplně... ■ [80-100/100] ()

arcticsky

Vždy jsem na to vcelku rád čuměl po příchodu ze sobotních divokých koncertů....dobrá dojížďka včetně navazující Noční hudby. Hned několik silvestrů jsem strávil s Pavlem na ČT 2. ()

Ydrosten

Kolikrát jsem po příchodu z odpolední směny , pustil zrovna tento pořad ( ó ano chodil jsem tehdá do práce i v sobotu a neděli ) Kolik nových a zajímavých kapel a zpěváků jsem tam našel. Z uctivým " bravo " rád vzpomínám. Některé noci byly dost o hubu , ale v 80% se povedly. Zajímavý hosté , zajímavé reportáže , zajímavé videoklipy. ()

Redix odpad!

Jeden z nejdebilnějších pořadů co kdy ČT vysílala. Neuvěřitelná nuda s neustále se trapně smějícím andělem. ()

Drom

Po letní a zimní dovolené přišla na řadu s Andělem strávená noc. Z počátku neobyčejné zpestření a příjemná změna v televizním programu. Jak píše Radek99, kvalita však měla postupně klesající tendenci, navíc se následně tloukla s nějakým filmovým klubem nebo jiným pořadem, ve prospěch kterého jsem nakonec prováděl volby na dálkovém ovladači TV výrazně častěji a tento pořad opustil. ()

hlína

Hodně velká pohodovka, u které jsem, v dobách kdy jsem měl ještě čas, trávil klidné večery před usnutím. Jeden z mála hudebních pořadů na českých televizích, který měl nějakou úroveň. ()

tančísvlky

Dobrý nápad ,ale prečo to ale moderuje - Pavel Anděl...Je neuveriteľné ,že už desať rokov tento program okupuje čt2... Všetko ostatné tu napísal komentár od "Marquisa" ,presne to si myslím aj ja...No konečne to celé skončilo,už včera bolo neskoro... ()

BDMarty007

V době svého vzniku pozitivní zjevení na našich obrazovkách. Vysoká kvalita hostů a hudební produkce, která často pokrývala zajímavé žánry a interprety, kteří jinak neměli šanci se na obrazovku dostat. Na poněkud svérázný způsob moderování Pavla Anděla pohybující se na hraně nepříjemné familiérnosti a občas s nějakou vysloveně stupidní otázkou jsem si postupem času zvyknul a za výběr hostů a kvalitu hudební produkce jsem si ho i oblíbil. Bohužel je asi velice těžké udržet vysokou kvalitu dlouhodobě a ta začala postupně klesat. V hudební produkci čím dále větší příklon k mainsteamu. Nicméně občas i nadále zajímavé. Píši své hodnocení po shlédnutí posledního dílu a musím říci, že mě zrušení pořadu opravdu mrzí, představoval určitou sice kolísající, ale stále slušnou kvalitu a ČT tak dále směřuje k totální šedi, nezajímavosti, nekontroverznosti postupně až ke konečné zbytečnosti. ()