Zvíře

Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, 2009, 9 h 45 min (Minutáž: 43–48 min)

Patrick Swayze, Travis Fimmel, Lindsay Pulsipher, Kevin J. O'Connor, Lawrence Gilliard Jr., Sticky Fingaz, Chelcie Ross, Rodney Rowland, Gregg Henry (více)

Epizody(13)

Patrick Swayze, ve své poslední životní roli, jako tajný agent FBI ve výslužbě učí poněkud nekonvenčními, ale účinnými metodami svému řemeslu mladšího kolegu Travise Fimmela. Ten mu ale občas případ vážně zkomplikuje. Navíc veterán netuší, že nováček je na něho nasazen jako agent, protože jeho nadřízení si myslí, že přešel na druhou stranu barikády... Americký krimi seriál (2009). (oficiální text distributora)

Idealista

2* jen za P. Swayze . Seriál mě nedovedl do sebe vtáhnout . Seriál chce být realistický , drsný ale z mého pohledu mu to nevychází . Je to prostě průměr druhé serialové ligy . ()

tsatsiki

podle mě, z toho kvanta seriálů, co se u nás vysílají, rozhodně nadprůměrný seriál.Ať už tím, že to byla poslední nebo předposlední Patrikova role(nevím, jak to bylo s filmem Powder blue, jestli točil před nebo po zvířeti) Zajímavá zápletka, kdy si všichni myslí, že PATRICK je zkorumpovaný hajzl a nakonec se ukazuje, že vše je jinak.75% ()

zekon

4 díly, víc jsem nevydržel. Trapně nudné a stupidní. Neuvěřitelné chování agentů FBI, naprosto nesouvislý děj a postupy, totálně anonymní postavy, idiotské zápletky. Nebrat. ()

zdendys89

To, že byl seriál natáčen již v pokročilém stadiu Patrickovi nemoci, vše mnohonásobně zesílilo. Je vidět, že se chtěl rozloučit s grácií. Podle mne se mu to velmi povedlo a šlo o jedno z jeho nejlepších vystoupení před kamerou. ()

Jandiczek

Možná by to byl tuctovej seriál... Možná by mě vůbec nezajímal.. Možná by nezajímal nikoho.. Možná by se to nakonec ani nerozhodli natočit... Ale...-...Swayze.....- velké díky za všechno a odpocivej v pokoji! Tady se ukázal někdo, kdo měl herectví opravdu v KRVI !! ()