Zvíře (TV seriál)

The Beast

Šelma

Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller

USA, 2009, 9 h 45 min (Minutáž: 43–48 min)

Patrick Swayze, Travis Fimmel, Lindsay Pulsipher, Kevin J. O'Connor, Lawrence Gilliard Jr., Sticky Fingaz, Chelcie Ross, Rodney Rowland, Gregg Henry, Benjamin Busch, Sarah Danielle Goldberg, Lucas Neff, Chris Kramer, Brandon Tyler Russell, Sarah Habel, Bill Stoneking, David Pasquesi, Samantha Sloyan, Rich Komenich, Lou Diamond Phillips, Joe Minoso, Jessica Camacho, Scott Lawrence, Bruce A. Young, James Pusztay, Ben Marten, Karin Anglin, Leann Van Mol, David Gautreaux, Pablo Schreiber, Angela Gots, Rebecca Spence, Cliff Chamberlain, Yaniv Rokah, Ian Barford, Meredith Droeger, Guy Van Swearingen, Billy Dec, Francis Guinan, Ayman Samman, Ron Dean, Roger Welp, John Heard, Heidi Johanningmeier, James Vincent Meredith, John Lister, Keith Kupferer, John Hoogenakker, Eva Swan, Henry Godinez, Coburn Goss, Dan Waller, Dean Hill, Blaine Mallory, R. Michael Gull, George Dzundza, Alana Arenas, Vincent Ventresca, Matt DeCaro, Victoria Tennant, Jodi Long, Tzi Ma, Christian Stolte, Gwendoline Yeo, James Hong, Kaylee Williams, Jon Sklaroff, Pamela Reed, Rom Barkhordar
  • Ajvngou

První čtyři díly se jakžtakž drží, ale od pátého už to jede šupem do pekel. Nelogičnosti, které mi udělaly díru do hlavy, dementní dialogy, chování postav. Je až s podivem, jak Swayze dokáže v tomhle marastu vypadat a jednat jako jediná postava uvěřitelně. Některé scény jsem si musel pustit vícekrát, abych pobral, o co jde (většina úvodních scén, kdy se dozvíme, o co má v epizodě jít). Motivace některých postav je tak stupidní, až se mi nechce věřit, že režisér četl scénář. Viz. 5. (nebo 6.?) díl s EZEKIELem - "nejlepším nájemným vrahem na světě" (tomu říkám hláška), kdy jsem vlastně ani nepochopil, kdo je kdo a proč dělá co dělá. Bída... P.S. DOKOUKAL JSEM TO A CHCI MEDAILI!(21.10.2010)

• Malarkey

Čekal jsem až se seriálu chytne nějaká tuzemská televize a taky, že jo. Patrick Swayze dělal co mohl, co mu síly stačili a za to musel v Americe sklidit ohromnou úctu. Škoda jen, že tenhle seriál nemůže nalákat na nic jinýho, než na Patricka, který s rakovinou pod kůží točil, co mu síly stačili. Jinak je to totiž vcelku průměrná kriminálka. (5/10)(17.4.2010)

Popravdě řečeno, já moc tyhle typy seriálu nemusím, ale tenhle se mi obzvláště líbil. Asi to taky bude zásluhou Patricka Swayzeho, který je na filmovém plátně někdo. Prozatím jsem moc dílů neshlédla, ale myslím si, že na večerní oddechovku s trochou napětí je tenhle seriál jako dělaný. Proč tak vysoké hodnocení? Protože mě zaujal. Bohužel moc kriminálky apod. seriály nemusím a u tohoto jsem vydržela a nenudila se.(29.3.2010)

pokud sledujete bestii v původním znění,naprosto bombasticky si užíváte swayzeho roli,kterou i přes probíhající rakovinu slinivky ztvárnil naprosto skvěle.jeho na hraně se pohybující agent barker,je určitě jednou z postav,kterou ztvárnil nejlíp.český dabing seriál schodí o dvě hvězdy dolů.škoda tě patricku,mohlo být víc agentů barkerů:-((22.3.2010)

Swayze rozhodně nepostrádá jiskru, jeho parťák se tváří jako malej grázlík, ale stojí si za svým. Není to špatný. I když je fakt, že některé díly jsou lepší a některé horší.To je samozřejmě normální, nicméně zdálo se mi, že některé díly jsou nadstandard a některé pravý opak. Řeší nejrůznější případy, takže i téma se promítne na kvalitě dílu. Přiznám se, že Swayzeho, narozdíl od většiny dívek a žen jsem tolik nemusel, ale v tomhle seriálu mi tak nějak přirostl k srdci. Dávám ****, hlavně za tu dílovou nevyrovnanost.(27.4.2010)

• - V seriálu ztvárnil svou poslední roli Patrick Swayze, který nedlouho po uvedení zemřel na rakovinu slinivky. (korbitch22)