Zvíře

(seriál)
Akční / Drama / Krimi / Mysteriózní / Thriller
USA, 2009, 9 h 45 min (Minutáž: 43–48 min)

Patrick Swayze, Travis Fimmel, Lindsay Pulsipher, Kevin J. O'Connor, Lawrence Gilliard Jr., Sticky Fingaz, Chelcie Ross, Rodney Rowland, (více)

Epizody(13)

Patrick Swayze, ve své poslední životní roli, jako tajný agent FBI ve výslužbě učí poněkud nekonvenčními, ale účinnými metodami svému řemeslu mladšího kolegu Travise Fimmela. Ten mu ale občas případ vážně zkomplikuje. Navíc veterán netuší, že nováček je na něho nasazen jako agent, protože jeho nadřízení si myslí, že přešel na druhou stranu barikády... Americký krimi seriál (2009). (oficiální text distributora)

Malarkey

Čekal jsem až se seriálu chytne nějaká tuzemská televize a taky, že jo. Patrick Swayze dělal co mohl, co mu síly stačili a za to musel v Americe sklidit ohromnou úctu. Škoda jen, že tenhle seriál nemůže nalákat na nic jinýho, než na Patricka, který s rakovinou pod kůží točil, co mu síly stačili. Jinak je to totiž vcelku průměrná kriminálka. (5/10) ()

anderson

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 18.1.2010 + ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 7.3.2010 --- Nebudem to hodnotiť hneď po prvej epizóde, ale treba povedať, že veľmi slušný začiatok. Bohužiaľ PATRICKov zdravotný stav je údajne vážny natoľko, že s prípadnou druhou sezónou sa asi môžeme rozlúčiť. Dúfam, že sa mýlim. --- K deju: Ostrieľaný agent FBI Barker (SWAYZE) pracuje na prípade priekupníkov so zbraňami spolu so svojím mladým kolegom Doveom (TRAVIS FIMMEL). Šéfovia FBI však majú o Barkerových aktivitách pochybnosti a požiadajú Dovea aby ho pri vyšetrovaní sledoval... (17.1.2009) - Škoda, že som sa nemýlil. R.I.P. ()

korbitch22

pokud sledujete bestii v původním znění,naprosto bombasticky si užíváte swayzeho roli,kterou i přes probíhající rakovinu slinivky ztvárnil naprosto skvěle.jeho na hraně se pohybující agent barker,je určitě jednou z postav,kterou ztvárnil nejlíp.český dabing seriál schodí o dvě hvězdy dolů.škoda tě patricku,mohlo být víc agentů barkerů:-( ()

Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Prostředí 3/10/// +Patrick Swayze a Travis Fimmel jako zajímavá dvojice, hlavní zápletka o tom, že Swayze je možná ten špatnej, a taky zaujme to jak se s ničím nemaže -zpracování mě vůbec nezaujalo, postavy taky ne, prostě mě to nudí/// Na Zvíře bych mrknul i kdyby to nebyla jeho poslední role. Po pár částech si ale říkám, že i když je to jeho poslední role, nestojí to za ten čas u toho strávený. Mám smíšený pocity něco ve smyslu, že jsem znechucen, nebo otráven. Možná obojí a do toho se ještě dost nudím. Já vím je to možná až moc přísný, ale styl podobný seriálu Taxi, jen ještě reálnější a drsnější mi zrovna moc není po chuti. Snad někdy, až opravdu nebude na co koukat, tak tomu ještě šanci dám, ale teď nechci./// Celkem 37%/// ()

DarkDemon

Průměrná a ničím nezajímavá krimi která víceméně stojí na obsazení hlavní role. Nevím jestli zrovna tohle má být vhodným (a důstojným) rozloučením Patricka Swayzeho s diváky a fanoušky. Scénáristům zjevně díky jeho nemoci „teklo do bot“ a na ději je to znát. Podivný střih a rádoby syrový filtr též evidentně škodí. Novácký dabing tradičně podprůměrný. Ať nežeru 60% ... R.I.P. ()

• V seriálu ztvárnil svou poslední roli Patrick Swayze, který nedlouho po uvedení zemřel na rakovinu slinivky. (korbitch22)