• Malarkey

Čekal jsem až se seriálu chytne nějaká tuzemská televize a taky, že jo. Patrick Swayze dělal co mohl, co mu síly stačili a za to musel v Americe sklidit ohromnou úctu. Škoda jen, že tenhle seriál nemůže nalákat na nic jinýho, než na Patricka, který s rakovinou pod kůží točil, co mu síly stačili. Jinak je to totiž vcelku průměrná kriminálka. (5/10)(17.4.2010)

The Beast nejvíc těží z postavy, kterou hraje Patrick Swayze. Je profesionálem ve službách FBI, jenž se zásadně řídí pouze podle své definice spravedlnosti, bere spravedlnost do svých rukou - střílí lidi, trefuje "javelinem" auta - a to bez mrknutí oka, dal by se považovat za samozvaného boha, který bere spravedlnost do svých rukou. Na televizní obrazovce to opravdu funguje. Nepochopím ale člověka, který tohle stříhá, ani ty filtry nejsou moc ok. Zatím velice zajímavé.(20.8.2009)

Průměrná a ničím nezajímavá krimi která víceméně stojí na obsazení hlavní role. Nevím jestli zrovna tohle má být vhodným (a důstojným) rozloučením Patricka Swayzeho s diváky a fanoušky. Scénáristům zjevně díky jeho nemoci „teklo do bot“ a na ději je to znát. Podivný střih a rádoby syrový filtr též evidentně škodí. Novácký dabing tradičně podprůměrný. Ať nežeru 60% ... R.I.P.(6.7.2010)

• Deimos

TV/// Obsazení 4/10 Děj 4/10 Hudba 3/10 Prostředí 3/10/// +Patrick Swayze a Travis Fimmel jako zajímavá dvojice, hlavní zápletka o tom, že Swayze je možná ten špatnej, a taky zaujme to jak se s ničím nemaže -zpracování mě vůbec nezaujalo, postavy taky ne, prostě mě to nudí/// Na Zvíře bych mrknul i kdyby to nebyla jeho poslední role. Po pár částech si ale říkám, že i když je to jeho poslední role, nestojí to za ten čas u toho strávený. Mám smíšený pocity něco ve smyslu, že jsem znechucen, nebo otráven. Možná obojí a do toho se ještě dost nudím. Já vím je to možná až moc přísný, ale styl podobný seriálu Taxi, jen ještě reálnější a drsnější mi zrovna moc není po chuti. Snad někdy, až opravdu nebude na co koukat, tak tomu ještě šanci dám, ale teď nechci./// Celkem 37%///(25.4.2010)

Popravdě řečeno, já moc tyhle typy seriálu nemusím, ale tenhle se mi obzvláště líbil. Asi to taky bude zásluhou Patricka Swayzeho, který je na filmovém plátně někdo. Prozatím jsem moc dílů neshlédla, ale myslím si, že na večerní oddechovku s trochou napětí je tenhle seriál jako dělaný. Proč tak vysoké hodnocení? Protože mě zaujal. Bohužel moc kriminálky apod. seriály nemusím a u tohoto jsem vydržela a nenudila se.(29.3.2010)

• - V seriálu ztvárnil svou poslední roli Patrick Swayze, který nedlouho po uvedení zemřel na rakovinu slinivky. (korbitch22)