• Malarkey

Čekal jsem až se seriálu chytne nějaká tuzemská televize a taky, že jo. Patrick Swayze dělal co mohl, co mu síly stačili a za to musel v Americe sklidit ohromnou úctu. Škoda jen, že tenhle seriál nemůže nalákat na nic jinýho, než na Patricka, který s rakovinou pod kůží točil, co mu síly stačili. Jinak je to totiž vcelku průměrná kriminálka. (5/10)(17.4.2010)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: MARKÍZA = 18.1.2010 + ČESKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: NOVA = 7.3.2010 --- Nebudem to hodnotiť hneď po prvej epizóde, ale treba povedať, že veľmi slušný začiatok. Bohužiaľ PATRICKov zdravotný stav je údajne vážny natoľko, že s prípadnou druhou sezónou sa asi môžeme rozlúčiť. Dúfam, že sa mýlim. --- K deju: Ostrieľaný agent FBI Barker (SWAYZE) pracuje na prípade priekupníkov so zbraňami spolu so svojím mladým kolegom Doveom (TRAVIS FIMMEL). Šéfovia FBI však majú o Barkerových aktivitách pochybnosti a požiadajú Dovea aby ho pri vyšetrovaní sledoval... (17.1.2009) - Škoda, že som sa nemýlil. R.I.P.(17.1.2009)

Popravdě řečeno, já moc tyhle typy seriálu nemusím, ale tenhle se mi obzvláště líbil. Asi to taky bude zásluhou Patricka Swayzeho, který je na filmovém plátně někdo. Prozatím jsem moc dílů neshlédla, ale myslím si, že na večerní oddechovku s trochou napětí je tenhle seriál jako dělaný. Proč tak vysoké hodnocení? Protože mě zaujal. Bohužel moc kriminálky apod. seriály nemusím a u tohoto jsem vydržela a nenudila se.(29.3.2010)

• Ajvngou

První čtyři díly se jakžtakž drží, ale od pátého už to jede šupem do pekel. Nelogičnosti, které mi udělaly díru do hlavy, dementní dialogy, chování postav. Je až s podivem, jak Swayze dokáže v tomhle marastu vypadat a jednat jako jediná postava uvěřitelně. Některé scény jsem si musel pustit vícekrát, abych pobral, o co jde (většina úvodních scén, kdy se dozvíme, o co má v epizodě jít). Motivace některých postav je tak stupidní, až se mi nechce věřit, že režisér četl scénář. Viz. 5. (nebo 6.?) díl s EZEKIELem - "nejlepším nájemným vrahem na světě" (tomu říkám hláška), kdy jsem vlastně ani nepochopil, kdo je kdo a proč dělá co dělá. Bída... P.S. DOKOUKAL JSEM TO A CHCI MEDAILI!(21.10.2010)

The Beast nejvíc těží z postavy, kterou hraje Patrick Swayze. Je profesionálem ve službách FBI, jenž se zásadně řídí pouze podle své definice spravedlnosti, bere spravedlnost do svých rukou - střílí lidi, trefuje "javelinem" auta - a to bez mrknutí oka, dal by se považovat za samozvaného boha, který bere spravedlnost do svých rukou. Na televizní obrazovce to opravdu funguje. Nepochopím ale člověka, který tohle stříhá, ani ty filtry nejsou moc ok. Zatím velice zajímavé.(20.8.2009)

• Patrick Swayze

• - V seriálu ztvárnil svou poslední roli Patrick Swayze, který nedlouho po uvedení zemřel na rakovinu slinivky. (korbitch22)