SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ Plus = 20.12.2011 - Ďalšia premiéra s českým dabingom, v ktorom ma príjemne prekvapil JAN ČENSKÝ. Od dôb ODPADLÍKA som ho v dabingu v hlavnej úlohe nepočul. (22.12.2011)(22.12.2011)

Sitcom z prostředí nadnárodní korporace. Seriál se snaží onu korporaci parodovat a některé díly jsou hodně satirické, bohužel není jich mnoho, přesto mě seriál bavil až na pár nudných dílů. K hercům: Portii de Rosi role evidentně sedla (podobně jako v Ally McBeal). Jay Harrington je sympaťák a docela příjemný šéf, který ví jak vést, proč ne. Povedené duo vědců celkem baví, ale jsou až moc nuceni. A Andrea Anders je ujetá a snaží se být správňácká, což se ji ve větší či menší míře daří.(4.5.2011)

Zbytecne podkopane od nekterych mistnich odborniku, kteri hodnoti po prvni epizode (zminovane jeceni uz ve druhe epizode ani v dalsich neni...) tak jako sorry, ale to je jak hodnotit hudebni album po prvnim songu nebo film po uvodni pulhodine. Klasicky nesvar serialu na csfd. Kazdopadne, za me zaslouzenych 70%. Ma to spad, vtipne to je, postavy prijemne ujete (misty mi to pripominalo scrubs, ale to jsem spis jen ja).Dobre napsane absurdni postavy a dobry casting. Ted i Harrington tady davaji smysl, neni to hlavni postava, ale spise vypravec a stoji mezi dvema svety a je proste tim normalnim prvkem, moc nechapu je ho kritiku tady a postavy samotne. Dostal jsem se k tomu o dost pozdeji a ted me trosku zpetne mrzi, ze si to nevyslouzilo vic serii. Dobre zvladnuta oddechovka(21.7.2015)

Vydařený seriál, který si nebere servítky vůči chování nadnárodních korporací. Ukazuje nám, jakou hodnotu v nich má zaměstnanec a jaké atributy by měla mít správná šéfka. Samozřejmě všechno ve zdravé nadsázce se sarkastickými poznámkami, které mě osobně sedí. Všechny postavy jsou velmi trefně obsazené a sympatické. Skvěle svou "chladnou" a odměřenou roli Veronicy ztvárňuje Portia de Rossi. Satiru mám rád a tenhle seriál je jí plný, takže jsem se u něj vždy pěkně bavil. Škoda, že končí druhou řadou. Veridian Dynamics - každý den vyrobí něco, co vám usnadní život.... většinou!(20.7.2011)

Jeden z nejlepších nedoceněných sitcomů, které jsem v poslední době viděla. Veridian Dynamics je třeba brát s notnou dávkou nadsázky a neméně velkou mírou pochopení pro místní humor, jinak by sledování takového seriálu absolutně ztrácelo význam. Největším držákem seriálu je (trochu překvapivě) Portia de Rossi, s níž seriál stojí a padá. To ale neubírá nic na faktu, že já si seriál náramně užila. P.S. Nejlepší na tom celé je, že ve velkých korporacích to chodí přesně takhle! /// "I like the way you say my name. Veronika. Oh. I like the way I say it too!" :)(27.8.2011)