Vydařený seriál, který si nebere servítky vůči chování nadnárodních korporací. Ukazuje nám, jakou hodnotu v nich má zaměstnanec a jaké atributy by měla mít správná šéfka. Samozřejmě všechno ve zdravé nadsázce se sarkastickými poznámkami, které mě osobně sedí. Všechny postavy jsou velmi trefně obsazené a sympatické. Skvěle svou "chladnou" a odměřenou roli Veronicy ztvárňuje Portia de Rossi. Satiru mám rád a tenhle seriál je jí plný, takže jsem se u něj vždy pěkně bavil. Škoda, že končí druhou řadou. Veridian Dynamics - každý den vyrobí něco, co vám usnadní život.... většinou!(20.7.2011)

SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ Plus = 20.12.2011 - Ďalšia premiéra s českým dabingom, v ktorom ma príjemne prekvapil JAN ČENSKÝ. Od dôb ODPADLÍKA som ho v dabingu v hlavnej úlohe nepočul. (22.12.2011)(22.12.2011)

Zatím jsem neviděla celou první sérii, ale z původně tří hvězdiček, které jsem měla na mysli, když jsem na to začla koukat, se to postupem času zvedlo na čtyři. Má to švih, blondýnka milující Teda je sympaticky lehce zoufalá, ne úplně pracovitá, trochu nevyrovnaná, přijatelně otravná postava a celkově velmi uvěřitelná a milá. Veronika je v podstatě stejná postava dané herečky jako v Ally McBealové, ale do seriálu dobře zapadá a zatím neměla výrazně slabší díl. Úplně nejvíc se mi zatím líbil díl s čidly, které neregistrují pracovníky tmavé pleti (uvíznutí v laboratoři, ve výtahu...) a řešením, že za každým černochem bude tedy chodit jeden běloch... a další problémy, které se v prostředí politické korektnosti, z této situace vyvnuly. Ted je trochu suchar, ale občas frajer a o svém sucharství ví, což je vždy sympatické. Velmi sympatické je rovněž strefování se do typických pr prezentací velkých společností a jejich fungování.(30.4.2010)

Zatímco díly první řady měly stoupající tendenci, alespoň co se týče kvality zábavy, tak druhá řada byla přesně opačná. Díly, ve kterých vystupuje Tedova dcera, patří k těm zábavnějším. Konfrontace dětského světa nevinnosti a drsné podnikatelské bezohlednosti se stala zdrojem mnoha vtipných okamžiků. V součtu - průměrný seriál.(8.4.2011)

Stejně jako u Futuramy má tenhle seriál jednu ohromnou výhodu. Žolíka v rukávu že můžou točit epizody prakticky o čemkoliv, proč? Protože jsou veridian dynamics a když chtějí radioaktivní veverku co střílí z očí lasery, budou jí mít a vy se pak už jen můžete těšit z lapálijí které jim to v kancelářském světě přinese.(31.7.2013)