Ted a spol. (TV seriál)

Better Off Ted

Ted a spol.

Komedie

USA, 2009–2010, 9 h 4 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvůrci:

Victor Fresco

Jay Harrington, Portia de Rossi, Andrea Anders, Jonathan Slavin, Malcolm Barrett, Isabella Acres, Rizwan Manji, Maz Jobrani, Geoff Pierson, Virginia Williams, Colin Baiocchi, Brandon Molale, Adam Devine, Mark Deklin, Chelsey Crisp, Graham Norris, Kyle Bornheimer, Leanne Wilson, Jennifer Landa, Rachelle Lefevre, Vivian Bang, Benjamin King, Glenn Taranto, Wilmer Calderon, Jeff Doucette, Jennifer Irwin, Brady Matthews, Omi Vaidya, Malcolm Foster Smith, Carla Jimenez, Jonathan T. Floyd, Rocky McMurray, Janet Varney, Jordan Murphy, Chris Parnell, Donald Li, Julian Bailey, Gary Rubenstein, Bill Parks, Jim Lau, Ernie Grunwald, Jonna Kae Volz, Terry Rhoads, Richard Fancy, Kristoffer Polaha, T.C. De Witt, Patricia Belcher, Merrin Dungey, Richard Riehle, Jesse Heiman, Godfrey Ho, Tom Hughes, Jordan Murphy, Kevin Chamberlin, Taye Diggs, Christopher Hoffmann, Khandi Alexander, Mike Siegel, Zaid Farid, Brad Raider, Stefanie von Pfetten, Eddie McClintock, Rick Hoffman, Dakin Matthews, Adam Harrington, Samy Camara, Rachelle Wood, Warren Sweeney, Jerry Kernion, Joy Osmanski

Tento seriál ocení hlavně ti, kteří prošli nějakou firmou, jejíž vedení vzývá hodnoty nastudované z manažerských příruček top managementu amerických společností. Pro ty z nás, co tu zkušenost bohužel máme děsivý a zároveň zábavný seriál.Ted se ze všech sil snaží zůstat člověkem i když nádherná nadřízená mrcha Veronika mu to rozhodně neusnadňuje (ale občas se i v ní ukáže, že není z ledu). Na úvod doporučuju tyto super díly: V ochranných oblecích (o děsivé firemní školce, o šílené Veronice mazaně zneužívající Tedovu dceru); Nová pracovní doba (ještě děsivější, o tom, jak si zaměstnavatel představuje pracovní úvazek) čí Musíme si důvěřovat (firma žehlí průser stylem na koho to hodit).(4.1.2015)

V každé minutě sledování tohohle seriálu jsem se opravdu skvěle bavil. Humor vycházející ze střetu názorů zlé nadnárodní korporace, která dělá zbraně ze všecho, z čeho může, případně tvoří věci, které by napadlo vytvořit jen málokoho a morálně způsobilého vedoucího vědeckého oddělení Teda je prostě a jednoduše perfektní. K tomu připočtené reklamní spoty na Veridian, které dokáží logicky překroutit jakékoli použíté tvrzení tak, aby Veridian byl vždy "ten nejlepší". Doteď jsem se nesetkal s žádným seriálem, u kterého bych se zasmál jako právě u tohohle. Nesmírně zábavné dílko, které rozhodně stojí za zhlédnutí.(26.4.2015)

Po konci první řady pro mě jeden z nejlepších seriálů co jsem viděl během téhle sezony. Humor mi naprosto seděl, postava Veronicy je naprosto skvělá (a řekla "frak") no už se těším na další řadu (nejlépe se stejným počtem epizod), pokud bude. Edit: Jsem si myslel, že první řada skončila sedmou epizodou, proto jsem byl docela překvapenej, když jsem narazil na další epizody. Přesto seriál rozhodně neubral na humoru a je to rozhodně koukatelný a te´d oficiálně tedy můžu prohlásit, že se těším na druhou řadu. Nejlepší epizoda: 1x12 - Jabberwocky(12.5.2009)

Malý skrytý a bohužel nedoceněný poklad, který jako mnoho dalších skvělých děl skončil v propadlišti (ne)sledovanosti. Pohledný Jay Harrington a sexy ledovka Portia de Rossi táhnou tuto smršť skvělých situačních konverzačních vtipů. Když nic, přátelé, tak vám garantuji, že alespoň u epizody Jabberwocky se budete dusit smíchy.(20.3.2011)

Milý úsměvný seriál o jedné bláznivé firmě. Jen tři hvězdy? Pročpak? Hlavní postava (Ted) je dost nevýrazná a taky nepříliš vtipná, jeho nevyřčené milostné city s kolegyní (Andrea Anders) vůbec netáhnou (nicméně ona sama jako postava vtipná je), a komická dvojka vědců á la Lenny & Carl (Lem a Phil) se strašně rychle okouká (hlavně to ječení už není vtipné ani napodruhé, natož napodesáté). Hlavní hvězdou je tedy Tedova šéfka Veronica (brilantní Portia de Rossi), která si standartně vychutnává roli dokonale ledové krásky sršící vtipem.(2.5.2009)