Malý skrytý a bohužel nedoceněný poklad, který jako mnoho dalších skvělých děl skončil v propadlišti (ne)sledovanosti. Pohledný Jay Harrington a sexy ledovka Portia de Rossi táhnou tuto smršť skvělých situačních konverzačních vtipů. Dvojice vědců Lem a Phil mi připomínali Lennyho a Carla a proto jsem si je okamžitě zamilovala. Když nic, přátelé, tak vám garantuji, že alespoň u epizody Jabberwocky se budete dusit smíchy.(20.3.2011)

Vývoj seriálu je podobný jako řady jiných. Zásoba nejlepšího scenáristického materiálu o životě v nadnárodní korporaci se rychle vyčerpá, načež se přejde k mezilidským milostným vztahům, předvídatelným zápletkám a trapným nevtipnostem. Škoda, kdyby se tvůrci drželi hlavního tématu a to rozvíjeli i třeba za cenu přicházení a odcházení postav, bylo by to lepší. Za vše svědčí, že nakonec zřejmě nejvtipnější postavou seriálu je Dr. Bhamba (Maz Jobrani).(10.7.2012)

Proč jsou nám odpírány skutečně kvalitní seriály, a jsme ze strany našich televizních stanic zásobováni podobnými produkty jako je tento, to je mi Teda záhadou hodnou kreativního intelektu někdejšího Ředitele doktora Železného nebo současného Ředitele Zeměkoule, profesora Klause. V čem je problém? V tom, že Teda nemůžete mít rádi. To Dextera nebo House taky ne, ale ti jsou originální, a jejich postavám můžete věřit, že "to s vámi myslí upřímně". Ted nikoliv, a jeho banda se do praktik korporátního zmrdismu strefuje jen tak naoko, asi jako když se v TRONovi pár minut vedou řeči o tom, jak jsou ty velké softwarové společnosti VV (vyčůrané a vydřidušské). Ted a spol. představují ryzí průměr mezi komediálními seriály, a jako takový není nijak zvlášť vtipný ani originální. Z lidských úchylek si dělá daleko lépe srandu David E. Kelley, což mě přivádí k myšlence, že ačkoliv je Portia de Rossi stále hodna pomazlení, její za každou cenu cynická a chladná ředitelka je nesnesitelná právě tak jak tomu není u Gregoryho House. Dva tři díly zkrátka stačí, a jak tu kdosi poznamenal, "Lennyho" (jeden z dvojice vědců v úlohách podobných Lennymu a Carlovi ze Simpsonů) ječení není vtipné už ani podruhé. Diváci se se mnou sice v mém příkrém odsudku neshodli, ale nakonec se dvě série - a to ještě podle moderního vzoru jen třináctidílné - ukázaly jako maximum, co se dalo z téhle hroudy vytěžit. Pokud bych se nechal opít tím atakem na amorálnost byznysu, byl bych ochoten jít na 60%. Tak dejme tomu...(1.8.2011)

Tom Riddle už podstatné shrnul. Jen doplním - pro mě celkem zábavné, no spíš úsměvné, protože se mi u 1. řady jen párkrát stalo, že bych se nahlas zasmál; ale určitě jde o nadprůměr. Stylem mi připomíná Kancl (hrozná nuda!), takže jsem ze začátku trochu trpěl. Na tenhle seriál jsem se začal dívat jednak na doporučení a taky kvůli ženskému obsazení - Portia de Rossi a Andrea Anders. Všechny herce zde jednoznačně zastiňuje Portia de Rossi (z Ally McBeal), to ona tvoří většinu zábavy. Myšlení její postavy mi lehce připomíná Sheldona z Big Bangu (jen pro přiblížení). 70% # prozatím nejlepší díl: 2x11(5.4.2010)

Veridian Dynamics. Urobiť správnu vec je dôležité. Čo to znamená v obchodnej sfére? Nemáme tušenie, vieme ale, čo je nesprávne. Vlastne nie, nevieme, pretože sme úspešná spoločnosť a nie nejaký nudný profesor etiky. Veridian Dynamics. Správne a nesprávne. Niečo to znamená, len nevieme čo. Pracovať v podobnej firme, ktorá sa zaoberá vývojom čo najabsurdnejšej technológie môže byť zábava. Veronicy, sarkazmom sršiacej šéfky sa síce kadekto bojí ale Teda, vedúceho oddelenia výskumu má zase rád každý. (až na stredný manažment) S nerozlučnou dvojicou vynálezcov, Philom a Lemom a hlavnou testerkou produktov, Lindou naviac tvoria zohratý tím, pre ktorých je profesionalita to hlavné a ktorý zásadne nemieša svoj súkromný život s pracovným ani nič podobné... predchádzajúcu vetu radšej berte s rezervou.(19.6.2010)