• anderson
  ***

  SLOVENSKÁ TELEVÍZNA PREMIÉRA: JOJ Plus = 20.12.2011 - Ďalšia premiéra s českým dabingom, v ktorom ma príjemne prekvapil JAN ČENSKÝ. Od dôb ODPADLÍKA som ho v dabingu v hlavnej úlohe nepočul. (22.12.2011)(22.12.2011)

 • Luk Skywalker
  ****

  Sitcom z prostředí nadnárodní korporace. Seriál se snaží onu korporaci parodovat a některé díly jsou hodně satirické, bohužel není jich mnoho, přesto mě seriál bavil až na pár nudných dílů. K hercům: Portii de Rosi role evidentně sedla (podobně jako v Ally McBeal). Jay Harrington je sympaťák a docela příjemný šéf, který ví jak vést, proč ne. Povedené duo vědců celkem baví, ale jsou až moc nuceni. A Andrea Anders je ujetá a snaží se být správňácká, což se ji ve větší či menší míře daří.(4.5.2011)

 • Mimomisu
  ****

  Zbytecne podkopane od nekterych mistnich odborniku, kteri hodnoti po prvni epizode (zminovane jeceni uz ve druhe epizode ani v dalsich neni...) tak jako sorry, ale to je jak hodnotit hudebni album po prvnim songu nebo film po uvodni pulhodine. Klasicky nesvar serialu na csfd. Kazdopadne, za me zaslouzenych 70%. Ma to spad, vtipne to je, postavy prijemne ujete (misty mi to pripominalo scrubs, ale to jsem spis jen ja).Dobre napsane absurdni postavy a dobry casting. Ted i Harrington tady davaji smysl, neni to hlavni postava, ale spise vypravec a stoji mezi dvema svety a je proste tim normalnim prvkem, moc nechapu je ho kritiku tady a postavy samotne. Dostal jsem se k tomu o dost pozdeji a ted me trosku zpetne mrzi, ze si to nevyslouzilo vic serii. Dobre zvladnuta oddechovka(21.7.2015)

 • Forsetino
  ****

  Vydařený seriál, který si nebere servítky vůči chování nadnárodních korporací. Ukazuje nám, jakou hodnotu v nich má zaměstnanec a jaké atributy by měla mít správná šéfka. Samozřejmě všechno ve zdravé nadsázce se sarkastickými poznámkami, které mě osobně sedí. Všechny postavy jsou velmi trefně obsazené a sympatické. Skvěle svou "chladnou" a odměřenou roli Veronicy ztvárňuje Portia de Rossi. Satiru mám rád a tenhle seriál je jí plný, takže jsem se u něj vždy pěkně bavil. Škoda, že končí druhou řadou. Veridian Dynamics - každý den vyrobí něco, co vám usnadní život.... většinou!(20.7.2011)

 • lucy.lu
  ****

  Jeden z nejlepších nedoceněných sitcomů, které jsem v poslední době viděla. Veridian Dynamics je třeba brát s notnou dávkou nadsázky a neméně velkou mírou pochopení pro místní humor, jinak by sledování takového seriálu absolutně ztrácelo význam. Největším držákem seriálu je (trochu překvapivě) Portia de Rossi, s níž seriál stojí a padá. To ale neubírá nic na faktu, že já si seriál náramně užila. P.S. Nejlepší na tom celé je, že ve velkých korporacích to chodí přesně takhle! /// "I like the way you say my name. Veronika. Oh. I like the way I say it too!" :)(27.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace