Ted a spol. (TV seriál)

Better Off Ted

Ted a spol.

Komedie

USA, 2009–2010, 9 h 4 min (Minutáž: 20–21 min)

Tvůrci:

Victor Fresco

Jay Harrington, Portia de Rossi, Andrea Anders, Jonathan Slavin, Malcolm Barrett, Isabella Acres, Rizwan Manji, Maz Jobrani, Geoff Pierson, Virginia Williams, Colin Baiocchi, Brandon Molale, Adam Devine, Mark Deklin, Chelsey Crisp, Graham Norris, Kyle Bornheimer, Leanne Wilson, Jennifer Landa, Rachelle Lefevre, Vivian Bang, Benjamin King, Glenn Taranto, Wilmer Calderon, Jeff Doucette, Jennifer Irwin, Brady Matthews, Omi Vaidya, Malcolm Foster Smith, Carla Jimenez, Jonathan T. Floyd, Rocky McMurray, Janet Varney, Jordan Murphy, Chris Parnell, Donald Li, Julian Bailey, Gary Rubenstein, Bill Parks, Jim Lau, Ernie Grunwald, Jonna Kae Volz, Terry Rhoads, Richard Fancy, Kristoffer Polaha, T.C. De Witt, Patricia Belcher, Merrin Dungey, Richard Riehle, Jesse Heiman, Godfrey Ho, Tom Hughes, Jordan Murphy, Kevin Chamberlin, Taye Diggs, Christopher Hoffmann, Khandi Alexander, Mike Siegel, Zaid Farid, Brad Raider, Stefanie von Pfetten, Eddie McClintock, Rick Hoffman, Dakin Matthews, Adam Harrington, Samy Camara, Rachelle Wood, Warren Sweeney, Jerry Kernion

Malý skrytý a bohužel nedoceněný poklad, který jako mnoho dalších skvělých děl skončil v propadlišti (ne)sledovanosti. Pohledný Jay Harrington a sexy ledovka Portia de Rossi táhnou tuto smršť skvělých situačních konverzačních vtipů. Když nic, přátelé, tak vám garantuji, že alespoň u epizody Jabberwocky se budete dusit smíchy.(20.3.2011)

Veridian Dynamics. Urobiť správnu vec je dôležité. Čo to znamená v obchodnej sfére? Nemáme tušenie, vieme ale, čo je nesprávne. Vlastne nie, nevieme, pretože sme úspešná spoločnosť a nie nejaký nudný profesor etiky. Veridian Dynamics. Správne a nesprávne. Niečo to znamená, len nevieme čo. Pracovať v podobnej firme, ktorá sa zaoberá vývojom čo najabsurdnejšej technológie môže byť zábava. Veronicy, sarkazmom sršiacej šéfky sa síce kadekto bojí ale Teda, vedúceho oddelenia výskumu má zase rád každý. (až na stredný manažment) S nerozlučnou dvojicou vynálezcov, Philom a Lemom a hlavnou testerkou produktov, Lindou naviac tvoria zohratý tím, pre ktorých je profesionalita to hlavné a ktorý zásadne nemieša svoj súkromný život s pracovným ani nič podobné... predchádzajúcu vetu radšej berte s rezervou.(19.6.2010)

Jeden z nejlepších nedoceněných sitcomů, které jsem v poslední době viděla. Veridian Dynamics je třeba brát s notnou dávkou nadsázky a neméně velkou mírou pochopení pro místní humor, jinak by sledování takového seriálu absolutně ztrácelo význam. Největším držákem seriálu je (trochu překvapivě) Portia de Rossi, s níž seriál stojí a padá. To ale neubírá nic na faktu, že já si seriál náramně užila. P.S. Nejlepší na tom celé je, že ve velkých korporacích to chodí přesně takhle! /// "I like the way you say my name. Veronika. Oh. I like the way I say it too!" :)(27.8.2011)

Sitcom z prostředí nadnárodní korporace. Seriál se snaží onu korporaci parodovat a některé díly jsou hodně satirické, bohužel není jich mnoho, přesto mě seriál bavil až na pár nudných dílů. K hercům: Portii de Rosi role evidentně sedla (podobně jako v Ally McBeal). Jay Harrington je sympaťák a docela příjemný šéf, který ví jak vést, proč ne. Povedené duo vědců celkem baví, ale jsou až moc nuceni. A Andrea Anders je ujetá a snaží se být správňácká, což se ji ve větší či menší míře daří.(4.5.2011)

Zbytecne podkopane od nekterych mistnich odborniku, kteri hodnoti po prvni epizode (zminovane jeceni uz ve druhe epizode ani v dalsich neni...) tak jako sorry, ale to je jak hodnotit hudebni album po prvnim songu nebo film po uvodni pulhodine. Klasicky nesvar serialu na csfd. Kazdopadne, za me zaslouzenych 70%. Ma to spad, vtipne to je, postavy prijemne ujete (misty mi to pripominalo scrubs, ale to jsem spis jen ja).Dobre napsane absurdni postavy a dobry casting. Ted i Harrington tady davaji smysl, neni to hlavni postava, ale spise vypravec a stoji mezi dvema svety a je proste tim normalnim prvkem, moc nechapu je ho kritiku tady a postavy samotne. Dostal jsem se k tomu o dost pozdeji a ted me trosku zpetne mrzi, ze si to nevyslouzilo vic serii. Dobre zvladnuta oddechovka(21.7.2015)