Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

sefa

Ťuk ťuk, kdo je tam? Jinak chápu, ze fanouškům Kevina Smithe se to nemusí úplně líbit, ale jako kvalitní akční komedie to u mě obstálo. Možná i kvůli tomu, že jsem velkým fandou Willise a Scotta:) ()

pekas

Tak bylo to docela zábavný. Některý vtipy povedený. Ale jako celek to bylo průměrný. Bruce mi připadal jak po plastice očních víček. Kevin Smith má určitě na víc. Scott byl jak z úplně jinýho filmu, sem jeho extravagance nezapadly. 65%. ()

jafuska

ač mám ráda herce Bruce Willis tady se mu nic nepovedlo, neskutečné trapné, nudné a nemá cenu se ani na tento film dodívat, všechno je špatně, jakasi parodie na cosi, možná nějaké filmy, ale to byl teda opruz, pryč s tím ()

milanhanic

Ťuk ťuk........... Perfektní parťácká komedie. Hrozně se mi líbil výslech, kdy uživáli hlášky z filmy a Bruce Willis nepoznal svou hlášku ze smrtonostné pasti :D ()

intro

Celkem dobrá akční komedie. Ovšem od spojení Smith Willis jsem očekával trošku víc. No i tak já dávám 60%. ()

Vanguard77

Byl jsem docela zklamaný, ale zase jsem nic převratného nečekal, tak se to dalo ustát. Co k tomu filmu říct, asi jen to, že mi Morgan jako Willisův parťák opravdu neseděl, Poslední skaut byl vynikající film a Poldové mu bohužel nesahají ani po kotníky. Zápletka slabá, tempo takové rozvleklé, často jsem protáčel oči nad slabotou humoru a toaletním humorem. Ani S.W. Scott filmu nijak zvlášť nepomohl, rozhodně mi nepřišel nijak vyčnívající co se hereckého výkonu nebo vtipů týče. Záporák byl neuvěřitelně neuvěřitelný. Celý film jsem si říkal, to je tak na 2 hvězdičky max. Konec tu hrůzu trochu zachránil a tak jsem se nakonec rozhodl pro 3, ale na další projekci to vážně nevidím. ()

2scha

Já jsem se bavil. Zasmál jsem se, ústřední dvojci to dohromady funguje, akce v pohodě. Co víc si přát? Tenhle biják má bohužel tu smůlu, že ho natočil pan K.S., bejt to pan X.Y. mnoho lidí by hodnotilo jinak . ()

lobodlak

Těžko soudit, protože některé momenty filmu jsou výtečné, ale jindy je tu na Smithe příliš mnoho hluchých míst. Což neznamená, že by to byl špatný kousek, to ne, na stranu druhou to ani není dílko, co si déle zapamatuji. ()

mig21

"Jupíjajou ty parchante" ... "Tenhle film jsem asi neviděl" ... Hláškující Willis má hloupýho parťáka, ale i tak je to slušná komedie:) ()

mirkath1

No já si myslím, že zrovna Willis potřeboval takového parťáka aby to mělo šmrnc. Jinak by to byla klasická Willisovka :) ()

hiding

zábavný film doplnění skvělími hláškamy. hláška: jeho máma má jen tři zuby a z toho si dva nosí v kapse xD ()

Hawaj

Kevin Smith si myslí že je asi Tarantino, ale není. Skládá jeden nesmysl za druhým, sem tam vloží rádoby vtipnou hlášku, ale výsledek je jen hromada trapností. ()

marek29

Sedím si takhle v buse Student agency a říkám si: "Bruce Willis - to by měla být záruka kvality.." A vono hovno.. Od herce jeho formátu jsem zvyklej na přesvědčivější výkony teda. Černýmu parťákovi sem se párkrát zasmál ale že bych si řekl - to je ale dobrá komedie, to jsem si neřekl.. V buse jsem se nenudil a tak bych shrnul i celý film. Dalo se na to koukat a nenudil jsem se. Prostě a jednoduše "dostatečný". ()

Johniii

Průměr ve všech směrech, ale člověka to dokáže pobavit, ikdyž takovýchto filmů už viděl desítky. Kdyby hrál Brucova přicmrndávače někdo méně otravný, bylo by hodnocení lepší. ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010