Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

dada.zak

Stručně a jasně: Je to ptákovina, ale když máte konec pracovního týdne, na takový ten odpočinkový neintelektuální výplach u bedny to stačí. Jsem rád, že jsem u toho nemusel přemýšlet a jenom se mohl smát blbým vtípkům. Jo, a v originále je to lepší než s dabilngem, který schová asi tak 80 % vtipu. ()

+sfinx+

Velmi povedené. Mizerové odteď hrají až druhou ligu, ten srandovnější přístup na mne zkrátka zabírá líp. Zábava byla až do poslední chvilky a pistole v zádech a Morganův pláč s kartičkou ostane v mé paměti provždycky. Scotta jsem ze začátku klasifikoval jako tu osinu v zadku, ale i takovýto otravný blbeček nakonec nebyl na škodu. Děj je velmi živý a když už dojdou vtipy o Paulově starý, tak se ihned překvaltuje na akci a zase zpět na ostrou slovní výměnu a zase dokola. Nicméně nic se neopakuje, nic se zbytečně nenatahuje, vše je tak jak u tohoto žánru má být. Velkým plusem je také to, že nějaká romantika, rodinné vztahy a další hlouposti film nechává jen na okraji - rychlá zmínka o lásce k dceři, o nevěrný bejvalce a jede se dál. ()

tom75p

Ten černoch mě s**l tak , áááále tak strašně... To prostě přebilo vše , navíc ani ten zbytek za moc nestojí. ()

gagun

Není to extra vtipné ani akční, je to hrubý průměr s až neuvěřitelnou stereotipizací charakterů. Bílý polda- drsňák s těžkým životem. Černý polda- ukecaný a uřvaný. Zlodějíček- debil s prořízlou hubou. Komedie která baví, ale ne zas tak moc aby jsme si ji zapamatovali na dlouhé časy. Tři hvězdy když u toho moc nepřemýšlím. ()

mykey77 odpad!

Vynechať Stifflera a tú čiernu nevtipnú figúrku, bol by to báječný akčňák. Takto človek len čaká, aká trápnosť bude nasledovať a či prekoná tú predošlú. Bohužiaľ darí sa. Utrpenie od začiatku do konca. ()

Beau

Kdyby Bruce Willis hned na začátku nešťastnou náhodou zastřelil svého ukrutně vtipného parťáka, mohl to být dobrý film. ()

BigJohn02

Tak nevím, o co Kevinovi šlo. Ta dvojka byla jako Bud Spencer a Louis de Funes, akorát víc otravnej a uřvanej - skoro jak Troškovi čerti nebo vodníci. Byla tam spousta odkazů a narážek, ale celé to nějak nefungovalo. ()

SNCIS

Obsahuje spoilery: "Yippee-ki-yay, hajzle!" - "Tenhle film neznám." Sranda pohoda a celkem i vtipný. Polda drsňák Bruce Willis, zlodějíček šašek s prořízlou hubou Seann William Scott - OK. Ukecaný a uřvaný polda Tracy Morgan tam bejt nemusel. Ne proto, že je to černoch , ale proto, že je to TENHLE černoch. On film sráží dolů. Proto jen 3*. - 60%. ()

tumix

Fakt po dlouhý době film u kterého jsem se nejen zasmál, ale velmi si ho užil. Nejen skvělý režisér Kevin Smith, ale i úžasní herci jako Bruce Willis, Seann William Scott a nemohu zapomenou na Travise Morgana, který zahrál film skvěle a samozřejmě nechybělo spousta hlášek. Snad nejlepší hláška - Bruce: Dostals ho? Travis: Hlavu má v hajzlu, počítá se to? 😀 Za mě 88%!!!! ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010