Jimmy Monroe a Paul Hodges jsou newyorští policisté, kteří byli po nepovedené akci na tři měsíce suspendováni a byl jim pozastaven plat. Jimmymu se to vůbec nehodí, protože potřebuje zaplatit svatbu své dcery. Proto se rozhodne prodat unikátní baseballovou kartu z roku 1952. Když ji ale nabízí k prodeji, je obchod přepaden a kartu mu ukradne zloděj Dave. Jimmy a Paul se vydávají po stopě baseballové karty, Dava dopadnou, ale on ji už nemá, protože s ní zaplatil za drogy. Dealer jim je ochoten kartu vrátit, pokud najdou jeho ukradené auto. Vůz se jim podaří po krátké době objevit, ale v jeho kufru je spoutaná Mexičanka Gabriela, manželka zavražděného drogového bosse. Osvobodí ji a žena jim dá flashku s cennými informacemi o prodeji drog. Aby získali ukradenou kartu zpět, rozhodnou se zaplatit kauci za Dava a nutí ho, aby ji dealerovi ukradl. (TV Nova)

kubilov

Poldové jsou pravděpodobně tím úplně nejhorším filmem Kevina Smithe, i když ani to neznamená bůhbvíjaký průser. Sice už tu nejsou všechny vtipy trefné a geniální, jak tomu bylo u jeho starších filmů, ale opět třeskutě vtipný Seann William Scott a ze sebe si srandu dělající Bruce Willis prostě toho nesympatického uslintaného Tracy Morgana přebijí. Jako oddechovka pro vypnutí mozku to svůj úkol plní. ()

Brano

Veľmi slabá komédia, ktorá je postavená na trápnom černochovi s veľkou hubou, ktorý nebol vôbec vtipný. Dejovo je to strašne nudné. Scenár príšerný. Keby tam Willis hral sám bolo by to o dosť lepšie, ale z popisu žánru "komédia" vyškrtnúť. ()

XXXXXXXX

Pokud je to komedie, neměl tam co dělat Willis a přestřelky no a jestli je to akčnák, tak tam zas nemá místo Tracy Morgan. Nemastné, neslané. Ani ryba ani rak. ()

Pitryx

Hm, nevím, nějak mně to nenadchlo. Černoch mi lezl na nervy, vtípky nic moc a dějově zbytečně pomotané. S akcí se to ve filmu se to taky nějak nepřehání. Hodnotím plusově pár hlášek a pár mini scén, ale celkově spíše podprůměr. Prostě, málo akce málo srandy, takové nic a mezitím cosi. Řekl bych dost nudná směs. Dost často jsem koukal, když tomu bude konec. ()

Mamlas

Taková připomínka osmdesátkových akčních komedií. Tehdy byl Willis ještě hercem. Je velká škoda, že mu za parťáka vybrali toho Černého vypatlaného debilního hyperčůráka Morgana. Kvůli němu je třeba, hlavně v první polovině, každou scénu, kde se ten kokot objeví, přetáčet pro naprostou debilitu. Jinak to jakž takž jde jako detektivka, spíše však druhá půlka. Jakékoli pokusy o humor jsou nezvykle trapné napříč skoro celým filmem. (37%) ()

jjimmy

skvelé... ale mohlo zo byť aj lepšie... viem si predstaviť omnoho lepšie slovné "pinkačky", Tracy Morgan sa snaží, ale jeho potenciál ostáva takmer nevyužitý... najvtipnejšia scéna podľa mňa je s malým chlapcom-zlodejom áut a posledná scéna s S.W.Scottom... ()

p.i.t.b.u.l

Průměrně zábavná podívaná. Takhle jednoduše bych se k tomuto snímku vyjádřil. Když jsem viděl upoutávky k tomuto filmu, řekl jsem si, že to bude vtipný a oddechový akční snímek. Co mně zklamalo, že některé nejvtipnější scény z těchto trailerů se do filmu vůbec nedostaly a nakonec byly vystřiženy. K ději filmu: Bruce Willis zde hraje NY policistu, který je na stopě drogového dealera, do toho se mu vdává dcera a on nutně potřebuje sehnat peníze. Rozhodne se prodat cennou baseballovou kartičku, aby zaplatil svatbu své dcery. Jenže v době kdy ji chce kupec vidět, přepadnou obchod zloději a zmizí i s touto kartičkou. Bruce a jeho parťák Tracy Morgan jdou po stopách zloděje, který je nakonec dovedou k největšímu drogovému dealerovi. Zde se setkávají s dalšími potížemi, nakonec musí s tímto dealerem uzavřít vzájemnou dohodu.....Film to není špatný. Tracy Morgan zde hraje výtečně. Ovšem zalíbí se Vám to, pokud tento místy specifický humor máte rádi. Některé scény jsou originálně vtipné, jenže zbytek filmu Vás trochu nudí. Děj je tak trochu bez náboje, místy se vleče a nebýt zmiňovaného T. Morgana, film nijak nezaujme. Musím říct, že B. Willis zde hraje druhé housle a kdyby byl na jeho místě někdo jiný, ani by Vám to nevadilo. Musím také pochválit další herce, zejména S.W.Scotta, role mu sedí dokonale. Co říci na závěr. Film doporučím na shlédnutí, na podívání to rozhodně stojí. Zejména Tracyho hláškami z filmů, ty mně fakt dostali. Ale na druhou stranu nečekejte od toho žádný zázrak. ()

asader

Další z řady akčních hláškujících komedií u,kterých se jen pousmějete.Škoda,že Seann William Scott nedostal ke konci větší příležitost mohlo to pobavit víc.6/10. ()

patsandor

Pro mně největší sklamání z filmů KS. Spojení Willis a Morgan dle mně moc nefunguje, kam se hrabou na Gibson+Glover nebo italský buddy movie. Morgen se zbytečně moc pitvoří. Moc jsem se u toho nenasmál, spíš jsem se jen pousmíval. Doufám, že příštím filmem si KS zvedne reputaci. ()

Bratr

Kritizujte si to jak chcete, ale já se u toho docela nasmál. Pravda srovnávat to s jinými filmy Kevina Smithe se možná nabízí, ale myslím, že to není na místě, protože tenhle film je prostě jiný kafe. Dobrej průměr. ()

MaxPower

Po 10 minutách sem to chtěl vypnout, ale nakonec sem vydržel. Nejlepší herec byl S.W.Scott. Willis hrál svoji klasiku. Ten negr fakt tragický, nevím jestli to byl účel, že byl tak nudný a otravný.... každopádně ze všech policejních negrů byl tenhle zdaleka nejslabší. Režie Kevin Smith... no stejně by to natočil kdejaký absolvent režijní školy. No ale vydržel jsem až do konce, takže zasloužené 3*. ()

kenny79

Podařená i celkem vtipná kriminálka, kdy jsou oba parťáci suspendováni a jednají na vlastní pěst. Tracy Morgan navíc trpí chorobnou žárlivostí a a představou, že ho krásná manželka podvádí se sousedem. ()

Blazis34

Pohodová oddychovka u které se párkrát zasmějete. Přijde mi, že ale těchto filmů je už na scéně dost a některé scénky a vtipy se opakují. Přesto jsem se pobavil a docela slušně obsazené dílo jsem si užil. Na druhou stranu to sice nebyla žádná pecka, ale propadák také určitě ne - 60%. ()

CrazymanM

Pohodová oddechovka,bavil jsem se.Willis jako většinou nezklamal,jeho parťák taky dobrej,jen mě vůbec nenapadlo,že to natočil Kevin Smith,je to úplně jiné,než jeho ostatní filmy.Ale nevadí,mě se to líbilo,taková klasická akční komedie. ()

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

Hans Zimmer složí hudbu k dvojce Top Gunu

22.10.2018

Oscarový skladatel Hans Zimmer (Temný rytíř, Počátek) a Harold Faltermeyer (Top Gun, Tango a Cash) budou společně skládat hudbu k vysoce očekávanému pokračování Top Gun: Maverick. Pro Faltermeyera,… (více)

Johnny Depp jako kanadský superpolda

Johnny Depp jako kanadský superpolda

20.08.2014

Pokud znáte hrubozrnnou tvorbu Kevina Smithe (Clerks, Clerks 2), dobře víte, že je mimo Poldů s Brucem Willisem prostá velkých hvězd. V několika Smithových filmech se sice objevil jeho kamarád Ben… (více)

Další smithovka bez Jaye a Boba

Další smithovka bez Jaye a Boba

08.07.2010

A taky bez vulgárního humoru a popkulturních odkazů. Po krimikomedii Poldové zkusí Kevin Smith další nový žánr – horor. Přesněji řečeno – politický horor. Projekt Red State není žádnou novinkou,… (více)

Willis a Foxx zahájí palbu...

Willis a Foxx zahájí palbu...

21.03.2010