Televizní noviny

Režie:

Václav Svoboda

Účinkují:

klabator odpad!

Opakování neustále pesimistických věcí, samé vraždy nehody a jiné podobné věci, blbosti o tom kde se narodilo jaké zvíře, a zakončí to klasická sračkoreportáž Láďy Sračky... ()

kratajirka odpad!

Nova sází na modelky, který to umí perfektně zahrát na city, a tohle dolních 10 milionů obyvatel týhle země prostě žere. Do koše s tím. ()

Teapac odpad!

Televizní noviny = Blesk, Šíp, Aha, Super, Extra - víc bulvárních sraček mě nenapadlo. A Nova to mí zakomponovat tak, že je z každé zprávy guláš od pana Babicy s laciným knedlíkem od Ládi Hrušky. Abych nezapomněl. Emma Šlehačka - Ona se ani nemusí (ani teda nechci ) žádná tragédie stát. Ale ona ? Ona veselou zprávu, dejme tomu se narodí hrozně rozkošná žirafička, paní získala peníze na vozík pro svého nemocného syna apod. Takovým způsobem, že je tragédie opravdu ze všeho ! ()

IndominusRex odpad!

To nejhorší místo ke hledání informací a odpovědí, zato nejlepší místo pro trapnost, lži, manipulaci a přetvářku. Ať už to zruší, je to k ničemu. ()

DarkSikorski

Kdysi prostě televizní zpravodajství. Dnes? Popravdě na hov... ehm na nic, protože místo zpráv vám moderátoři a moderátorky akorát připomínají, že máte čumět na tn.cz, protože tam je úplně všechno. ()

cineczeck

A záleží snad v dnešní době na pravdě, objektivitě a kvalitě? Když to umíte okecat, líbivě zabalit a uděláte z každé zprávy senzaci, tak máte nejsledovanéjší pořad.. ()

honza.kuzel odpad!

Při každém zpravodajství, když mám tu smůlu a někde na ně narazím, si říkám, že už NOVA nemůže (s tímto pořadem - možná platí i obecně) klesnout hlouběji. Ta mě ale vždy nemile překvapí a vyvede z omylu. ()

Michal.Sever odpad!

Nejhorší odpad, co jsem v TV kdy viděl. Jenom samé "dobré" zprávy a nehorázný výplach mozku. NESNÁŠIM tenhle ubohej pořad a divim se, že na to někdo vůbec čumí. Jenom když slyšim tu znělku, tak mám chuť skočit z okna. A jak si hrajou na důležitý :DDD ()

vince_c odpad!

Legendární 10-minutová reportáž s dramatickou hollywoodskou hudbou o důchodkyni zaseklé pod kořenem pouze demonstruje úroveň této "zpravodajské" relace a její domovské stanice. ()

PavelKral

2 miliony lidí denně... To je vynikající úspěch... Bulvárek, drbáníčko, kriminalita, to česko baví.. Za to *****/5 ()

NikoKovac odpad!

Bulvární odpad a hnůj, který může sledovat je duševní mrzák. Je málo pořadů, jestli vůbec nějaký, co bych nesnášel víc než tuhle nováckou žumpu. Už ta vylízaná melodie znělky zapřičiňuje, že se mi otvírá kudla v kapse. Naštěstí v hospodě, kam chodím, furt běží jen sport, bydlím sám a doma televizi nemám. ()