Beth (Jaime King) chce spolu s manželem (Frank Grillo) oslavit nastěhování se do nového domu, který před pár měsíci vydražili, a tak uspořádají pro pár přátel večírek. Oslavy netrvají dlouho a na prahu nově zrekonstruovaného domu se objevují jeho původní a ne zrovna spořádaní obyvatelé, kteří vůbec netušili, že přišli o svůj domov. Když na sebe obě skupiny nevyhnutelně narazí, začíná nepředstavitelný teror.... (Krouťák)

Mamlas

Hlavním znakem filmu je, že se všechny postavy, útočníci o obránci, chovají v tomto HI jako idioti a to od začátku do konce. Není komu fandit. Přál jsem si, aby to skončilo na přeživší plichtou 0:0, ale bohužel. Škoda. (35%) ()

Cechyno4

Občas se rád podívám na horory, které útočí na lidskou psychiku. Ukazují odvrácenou stranu lidí. Všechno to špatné co se v lidech skrývá. Film na mě působil minimálně originálně v ohledu při hře "udělejme ze všech vrahy". Ano, vzájemné zabíjení a sledování hlavních aktérů, to mi přišlo při nejmenším originální. "Zabij ji, nebo vás zabiji obě". Film také nepostrádal nápady. A obrovská fixace rodiny na matku byla až dechberoucí. Pro mě příjemně strávená hodinka a třičtvrtě. ()

mivr

tak tento film ma asi všetko čo má dany žaner splnat, naozaj ma to prekvapilo a tažko sa určovalo kto prežije a kto nie, a aj koniec bol velmi prekvapujuci pre mna za 5 - 5 ()

Exanimus

"Co s námi chcete udělat?!" - "Já vůbec nic...To už nechám na vás. Která zabije tu druhou a sama zůstane žít!" WOW Tak todle byl opravdu nářez !! Vtomto snímku je na postavy vyvíjen opravdu velký psychický nátlak, který né všichni můžou vydržet :) Tiše sedět a bát se, nebo bojovat a nevzdávat se ? Toť otázka.. Dokonce se i zde můžeme dočkat zrady a nedůvěry z obou stran.. Todle sem opravdu nečekal... NÁDHERA :) ()

Prochy84

Atmosférou mi to přípominálo Vyvržence pekla - nevím proč, když ty filmy jsou absolutně rozdílné:-D, asi to bylo tou akcí. Pochvala za celkem novou typizaci záporáků i v podobných snímcích neobyčejnou inteligenci hlavních hrdinů. Lehce stravitelné, napínavé a zábavné. Nečekejte nic extra a budete spokojeni. ()

mgerlich

Obří zklamání. Atmosféra žádná, postavy jsou všichni tupí panáci a vše je zastřešený ultrarutinní režií. Fakt škoda, kdyby si to vzal na paškál nějakej frantík nebo španělák (třeba Pascal Laugier), mohlo to být žrádlo. ()

FREEWHEELER

Ustrážený sadistický thriller a pre mňa veľké prekvapenie. Nabitý scenár ponúka dramatickú a napätú dravosť, to všetko s výbornými hereckými výkonmi. Hviezičku uberá nepochopiteľné záverečné klišé. ()

Morton Eucrow

Otázka: Hlavného záporáka, ktorý vám a vašim blízkym ublížil množstvom kreatívnych spôsobov, máte možnosť odrovnať. Akú zbraň zvolíte? A) Nôž B) Kutáč z neďalekého krbu C) Veľkú dosku na krájanie. C je správne! Srsly... ()

elanista1

Skvele, v jednom dome je zavretych 10 ludi, kazdy ma vlastny pribeh, kazdy inak rozmysla, kazdy ma s kazdym nieco rozrobene a psychologicka hra sa moze zacat. Bezvychodnost postav, totalne psychicke mucenie a hlavne neskutocna Rebecca De Mornay v roli matky. Klise sa najdu, ale su permanentne vymazavane originalnymi nepredvidatelnymi momentami, po celu stopaz som bol v uplnom napati, nebola snad jedina scena ktoru mozno nazvat trapnou, len zaver uz trocha straca stavu. ()

Kub_ees

Kruté a plné napätia zároveň. Super nápad, strhujúci dej, skvelé herecké výkony, ... Keď chcete toto všetko v jednom filme, tak Mother´s Day je na to ako stvorený. Naozaj som nečakal, že ma to až tak bude baviť. Napätie od začiatku až do konca. Hoci koniec samotný bol podľa môjho vkusu mierne predlžovaný, mám k nemu isté výhrady ale rozhodne to u mňa nekazí celkový dojem. Výborný Thriller. ()

Mamutol

Mamka si pokradla po nemocnicích děti a vychovala z nich pořádný dementy. Film je poměrně hustej a v určitých chvílích až brutální. ()

J.Mayen odpad!

Hned ten večer co jsem film viděl (nevypnut, nepřetáčen i když si by si to zasloužil), tak jsem si představoval a promítal, jak film tady na csfd neuvěřitelnym způsobem pomluvim, pošpinim a poplivám. Ale pak jsem si řekl, že nervy a zdraví mám jenom jedno, a za tu snahu mi to u tohohle odpadu nestojí. Těch 70% zde opravdu neodpovídá realite a já ani nejsem překvapen. ()

Djmacik

Na to, že to bol tak krátky film, vôbec som sa nenudil a išlo mi to strašne pomaly. Miestami som mal také nervy, že som myslel, že skočím do obrazovky a rozdrvem ich tam šetkých :D Za poslednú dobu je to jeden z mála "horrorov" čo sa mi páčil :) Fakt vrelo odporúčam :) ()

veverysiak

No, teraz už hádam nebude mať nikto dôvod zaraďovať Rebeccu do céčkových kategórií, užila si svoje, keď ešte mala čo ukazovať, aj keď sa pri tom zbytočne dala zaškatuľkovať, toto je iný parket a ona na ňom zažiarila, výrazne jej napomohol samotný scenár, aj keď niektorým drobnostiam sa mohli chlapi vyhnúť, lenže takýchto kúskov je v poslednej dobe viac ako dosť a väčšina si ani zďaleka nedokázala udržať uspokojivú kvalitu a skĺzla buď do prehnaných surovostí, alebo do trápneho klišé, najslabšia časť je začiatko-záver, ale tolerujem to kvôli otvoreným dverciam pre prípadné pokračovania, čo už somo o sebe vzbudzuje oprávnenú hrôzu, a preto budem držať palce, aby nám snaživí pokračovatelia toto vydarené dielo nesprofanovali, takže 80%. ()

MFZB

Riadne prekvapenie, ani by som fakt nepovedal, že, podľa mňa, neplodný rok na horory 2010 prinesie takýto úžasný kúsok. Úplne som z neho hotový. Neskutočne napínavý film, pri ktorom som sa aj napriek jeho dosť dlhej stopáži ani na chvíľu nenudil, stále nejaké zvraty, veľmi rýchli rozbeh, no všetko pozitívne. Krvavé a brutálne to bolo dosť, až veľmi, toto je jeden z takých najbrutálnejších filmov pôsobiacich na psychiku človeka. No vážne nemám slov. Samozrejme po filmárskej stránke je snímok tiež dobre spravený, žiadna amatérska kamera a ani stupídne dialógy a taktiež aj herci sú v pohode. Netuším čo mám dodať skrátka, proste perfektný film. Len tak ďalej... ()

kalysta

Opět těmi 5* trochu nadhodnotím, ale moc ne. Kvalitní thriller/horor pro "celo rodinu". Žádné gore efekty, ani explicitní násilí, ale prakticky neustálé a intenzivní napětí a akce. Hororová stránka je trochu v pozadí, ale rozhodně jeden z nejlepších filmů roku v daném žánru. ()