Beth (Jaime King) chce spolu s manželem (Frank Grillo) oslavit nastěhování se do nového domu, který před pár měsíci vydražili, a tak uspořádají pro pár přátel večírek. Oslavy netrvají dlouho a na prahu nově zrekonstruovaného domu se objevují jeho původní a ne zrovna spořádaní obyvatelé, kteří vůbec netušili, že přišli o svůj domov. Když na sebe obě skupiny nevyhnutelně narazí, začíná nepředstavitelný teror.... (Krouťák)

BEJB

Ale áno, bolo to super. Rebecca De Mornay v podaní psycho mamči nemala chybu. Nebolo to rozťahané, nebolo to až také brutálne a ani veľmi perverzné, také akurát. ()

Carnosaurus

Od svého Tromáckého předobrazu se snímek odchýlil více než dost. Chybí humor i buranský nádech, ale brutalita je na dost vysoké úrovni. Snímek dokáže být k divákovi stejně krutý, jako vynikající Rebecca De Mornay ke svým "obětem". Vytratil se však onen svěží nadhled a film tak tlačí hlavně na dramaticko-šokující strunu. Pravda, šokovat nemá problém, to ostatně není těžké. Horší je to s tou dramatickou linkou, která je postupně likvidována především příliš dlouhou stopáží. Je to škoda, protože na začátku se vše slibně rozjíždí a ještě dlouho za polovinou snímek vyloženě baví. Veškeré ty nastavované kaše na konci (včetně nudného závěrečného souboje), však jsou vyloženě úmorné a cokoliv, jen ne zajímavé. Stejně tak je těžké si oblíbit hlavní kladné postavy, které jsou jen lehce nadhozeny a než si je divák stačí pustit k tělu, už dostávají čočku od svých trýznitelů. Nejzajímavější tak zůstavají právě záporné postavy, jenomže s těmi by těžko mohl někdo sympatizovat. ()

sexyknez odpad!

matka psychopatů hovořící o zrození člověka jako o zázraku zabíjí, stejně tak její mazánci. Postřelený orgán místo zavolání posil pajdá omrknout situaci. Když může rukojmí nějak signalizovat policajtovi přepadení, tak to nejde, u opuštěného bankomatu puberťačkám jo. Jako jak takováhle naprosto nelogická kravina může mít takové hodnocení, to skutečně nechápu. Trapná, skoro dvouhodinová slátanina nebyla Krimi / Drama / Horor / Thriller, ale dost nepovedená Parodie / Komedie. ()

Tomko87

Bez pani De Manray by film nebol taký aký je. Ona ho tiahne dopredu, je akási alfa a omega. Sakra tak démonickú vyšinutú ženu som už dávno nevidel. Inak celé je to poriadne napínavé, divák sa nenudí aj napriek dlhšej stopáži. Trochu som si nevedel zvyknúť na Deborah Ann Woll. To mám z toho, že ju mám napozeranú s True Blood. ()

exlax

Bousman bude vždycky zásluhou Saw můj oblíbený režisér, o tom žádná, ale tady to prostě srážel scénář. Nápad rozhodně super, ale kdo tam nevidí, jak dementně se chová půlka postav, asi by to ani neměl hodnotit. Kdyby se oběti v určitých situacích chovali trochu realisticky, mohli bychom při sledováním strávit minimálně o půlhodinu méně a nedočkat se tak zbytečného konce, který byl navíc očividně napsán jako první. Potom byl dementně vymýšlen zbytek filmu, aby to takhle mohlo dopadnout, a moc to nevyšlo. ()

Easykill

Tak teď jsem na sebe opravdu nas*aný, jak jsem mohl tak dlouho přehlížet takový master spice! Původní Mother's day z roku 1980 od TROMY je o proti tomuto remaku hovno rozmázlý po štěně! Skoro 2 hodiny absolutního psychoterroru! Skoro 2 hodiny skvělých hereckých výkonů, extrémně husté atmosféry, skvělého Gore, nemilosrdných zm*dů z jedné pošahané rodinky atd atd. Home invasion začíná v prvních 5ti minutách a jen tak neskončí! Tohle mě neskutečně bavilo. Parádní nervičky! Režijně je to skvěle odvedená práce, i co se scénáře a kamery týče. Neskutečně fungující thriller. Všechny postavy jsou uvěřitelné a divák s nimi dokáže občas i soucítit. Funguje to i jako sonda do mezilidských vztahů, protože jejich reakce na různé situace by reálně mohly vypadat nějak takto. Takhle má vypadat pořádný fungující a inteligentní thriller! ()

Mav07

I přes delší stopáž si film udržuje svižné tempo, nenudí. Ani ne tak horor, jako velmi napínavý psycho thriller. ()

Jurcekk

Andrejka si v polovici sadla ( v polovici už obyčajne spí) a frflala aké je to nerealistické. Pre mňa výborné napínavé remeselne zvládnuté. Bavil som sa. A Rebeke to svedčalo! ()

montel

Policii neustále uniká banda nebezpečných lupičů, kteří nejen že přepadávají banky ale také vraždí a znásilňují. Jelikož je jeden z nich postřelen, rozhodnou se schovat v domě ve kterém jako malí vyrůstali. Ten už je ale pár měsíců prodaný novým majitelům, kteří zde zrovna konají menší párty. Banda se v domě usadí a všechny účastníky zajmou ve sklepě. Čekají na příchod své matky, která rozhodne o jejich dalším osudu...Jo tak tomu říkám párty. Pětičlenná rodina v čele se sadistickou maminkou se opravdu neštítí ničeho a tak příjde na řadu různé mučení, nucená soulož a samozřejmě hromada mrtvých hrdinů. Jen škoda, že amíci už asi neumí vymyslet lepší konec. Tohle se dalo čekat. 70% ()

badclown

Mama moja. Osem ludi necha so sebou zametat chlapcom ktory sa rozplace ked sa na neho matka skaredo pozrie. Druhy chlapec odide do mesta, takze cely dom terorizuje iba ukecana matka s hyperkativnym synom. Vidime horiace hlavy, suboje s kuchynskymi doskami a dozvieme sa moralne ponaucenie o sviatosti manzelsva a pocatia. Really? A toto je podla niektorych uzivatelov na 4 az 5 hviezd? No comment. ()

zima27

zo začiatku som nevedela čo sa deje ale potom sa to rozbehlo. Veľmi dobre obsadenie, a tak isto aj scénar. Napätie tu teda nechýbalo. Záver dosť nepredvídateľný ale aj tak dávam 4 z 5 . ()

tomass1939

Tak toto bolo ČO ?! Akože film s väčším psychickým nátlakom ako tu, som sa vo filme ešte nestretol. Rebecca De Mornay zahrala najväčšiu mrchu aká môže byť, ale zároveň aj "skvelú matku" . Tyrania, psychické aj fyzické mučenie bolo sprevádzané celym dejom. Aj príbeh sa mi veľmi páčil..... Máličko mi to pripomínalo film Funny Games USA, ale toto bolo ešte horšie. Celý film sa nesie v duchu " Buď budete poslúchať, alebo bude zle" alebo "Buď-alebo". LEn tak ľahko na Mother´s day nezabudnem. MUST SEE..... ()

dukeforever

Špatné to nebylo, ale už jsme tenhle film prostě viděl. Rukojmí v domě plném bláznů...nic nového. Tři hvězdy je až moc! ()

Snakefinger

Tohle je opravdové pekelné a perverzní psycho. Rebecca de Mornay hraje milující a zvrácenou matku se vší grácií. Díval jsem se v originálním jazyce a opravdu z jejího hlasu Vás neuvěřitelně mrazí. SAW režisér se tady vyřádil v neuvěřitelně sugescivních násilných scénách, které mají možná na diváka větší dopad než všechny SAW díly dohromady.... zvrácené. Cítil jsem stejnou bezmoc jako při Funny Games. Fantastické. A opět, tím že se vlastně nekoná Happy End vám bude tento film strašit v hlavě ještě hodně dlouho ()

wrzec

Už když jsem viděl v hlavní roli: Rebecca de Mornay, tak jsem si říkal, že ta snad nehrála v žádném dobrém filmu a i když se třeba v "Ruce na kolébce" snažila sebevíce, nikdy to nešlo přes průměr. Zde poprvé mi s té paní trošku cukal koutek, opravdu to na staré kolena zvládla a vůbec, celý ten film se činí i zbytek famílie a očividně si užívají tu mučící párty. Jako slušné překvápko, vyčnívá mezi stovky sraček. ()

naytsirk

Tak toto byla sílá…. Jednoduché, ale přesto výživné. Na to, že to má dvě hodiny a 90% se odehrává v jednom baráku (sklep a přízemí), je pořád na co koukat a já osobně jsem měl mockrát tu podělanou, úchylnou matku zamordovat…. Hodně povedený kousek… ()