Grotesque

Alexandre odpad!

Jak někdo něco takového vůbec může natočit? Jestli někoho baví dívat se hodinu a čtvrt na 3 lidi v jedné místnosti tak mě teda rozhodně ne! Napětí...? Nemám slov... A ještě dvě věci - jak někdo něco takového může nazvat filmem?... A potom ještě hororem, to teda fakt nechápu. Jak se tohle může srovnávat s Hostelem, který má pořádný děj, napjaté scény a skvělou hudbu?! Tohle má přes 50% a Hostel jen přes 35%? Jestli je pro někoho tahle amatérská záležitost lepší než Hostel tak pro mě ani ve snu! Jak už sem četl - film pro zvrhlé úchyláky - s tím souhlasím. Pro mě nekoukatelný snímek, kterému nedávám ani 1%! Ztráta času! ()

bakeero odpad!

Tohle nemá s filmem nic společnýho. Zorazení násilí není ani tolik šokjící jak jsem čekal. Ale asi už jsem obroušen předešlými zkušenostmi... :-)) ()

fililipekk

Japonci umějí. Love story jen pro určité spektrum diváků. Kdo má rád exploitation přijde si na své, kdo ho rád nemá, nemá na něj koukat a pak hodnotit odpadem, přece se nebudu dívat na něco o čem už dopředu vím, že se mi to nebude líbit. Tohle bylo maso, maso, maso. Konec filmu se vydařil. ()

markotter

Nepamatuju se, že bych měl někdy u filmu tak nepříjemný pocity. Dalo mi velkou námahu dokoukat se do konce, protože mě zajímalo, jestli Japonci něco vymyslí. A jo. Když jsem přemýšlel o hodnocení, napadaly mě všechny možnosti od nuly až po 100. Ale nevím proč - děj to skoro žádný nemělo. Pokud se v nějakým filmu uřezávaj končetiny, tak si většinou řeknu, že je to blbost, někdy mě to i rozesměje (Hostely, Saw série), ale tady ne. Tady mi bylo hrozně a za to režiséra oceňuji 3 hvězdičkami - a přidávám čtvrtou za scénu s hlavou v samém závěru - Japonci sou fakt pošuci :-) 70 % ()

Searison

Tak tohle si musíte pustit hromadně na nějaký párty, protože jestli si to pustíte doma o samotě, tak by jste z toho mohli být velice ale opravdu velice znechuceni :)) strašlivej masakr. ()

filipes.lu

Samoúčelná brutálnost, při který si potrpí nejeden chlap. Jak já jsem si vzpomněl na tu bolest v guličkách, když se gymnasticky procházelo po železných zábradlích a ono to uklouzlo a nohy se rozjely, jak děvce před vejplatou. A to nešlo o šádný hřebíky. Zvláštní vložkou byla prostřední část, kdy si zubožený pár čvachtá blahem v teplých postýlkách a s plnými žaludky. Asi to nejzajímavější, co snímek nabídne. Zbytek je jenom krev, zvratky a tekutiny potřebné pro rozmnožení a hudba, jak vystřižená z dokumentu o dospívajících zajíčcích. Nenudil jsem se, ale že bych si to pustil znovu...o tom bych pochyboval. Závěr úsměvný. Trochu zabije. :) ()

Wann

Tak tohle je typickej příklad sračky, nad kterou se Flipnic 3 x denně vyhoní. Nechápu jak tohle někdo může uznávat. Tenhle mizernej film si ani tu jednu hvězdičku, kterou dávám nezaslouží ale že jsem tak hodnej... (Mimochodem... když někdo někomu usekne hlavu a ta hlava vyletí, neni přece kurva možný aby někoho ta hlava kousla do krku). ()

SKreyn odpad!

Nízkorozpočtový film - horor, v ktorom hrajú traja ľudia a odohráva sa väčšinu filmu v jednej miestnosti. Je to hovadina. ODPAD! ()

merlinovic

Řezničina již od začátku bez zbytečných okolků. Dvě nevinné oběti jsou mučeny pro potěšení mučitele, který chce vidět jejich vůli k životu. Vše se odehrává v jedné místnosti a v zhledem k "příběhu" což je čistě mučení si nelze nevšimnout určité podobnosti se sérií "Guinea Pig". Nástup byl úžasný, kazila ho pouze amatérská kamera. Čeká vás řezání prstů, bradavek, sexuálního zneužití, psychického násilí a další pochutiny. Ke konci přijde scéna se střevy a lítající hlavou což nevím jestli byl záměr nebo to jenom bylo vyhnáno do takové absurdity, ale vážně sem se u toho zasmál. Z jedné strany amatérismus a z druhé strany surové naturalistické násílí pro které každý nebude mít úplně pochopení. A i když film byl založený na mučení a byl celý o mučení tak i přes kratší stopáž tam pro mě bylo té tortury jaksi málo. ()

Scorn_

Ha ha ha:) No nevím jak to mám brát. Prý krvavější než Saw a Hostel. To asi záleží na subjektivním pohledu diváka (ale objektivně hodnotím - ne). Narozdíl od Saw a Hostelu to nemá děj, nebo aspoň hodnotný děj. Dalo by se to rozpracovat mnohem zajímavěji, což mě neustále během filmu napadalo. První polovinu filmu mě opouštěla naděje na zábavu, záporák byl nějak divně "normální", atmosféra si hrála na vážnost. Nicméně druhá půlka byla skutečně "groteskní", mělo to vtip a tu správnou dávku absurdity. Kdybych byla připravena na "céčko".... ()

Bube1

Jeden z nejsilnějších gore-zážitků vůbec. Celý film je jen o mučení, ale pokud to byl cíl, tak ho režisér rozhodně splnil! Mám rád takovéto filmy, takže pro mě kultovní zážitek, ovšem ne pro každého. Nějak se mi ovšem nelíbil výkon vraha. Ten měl být rozhodně lépe prodaný, tak z toho důvodu 4 hvězdy. ()

megan017

No to je humáč! Já všeobecně nemusím krváky, kde jde jen o přehlídku brutality, a příběh, či aspoň malá pointa příběhu nikde. Japonci se s ničím nemazlý, jsou pěkně rozjetí, až jsem kolikrát odvrácela zrak. Je to bezduché, navazuje to dojem, že je to life. Podruhé bych se na to nepodívala, ale pokud má někdo sadistické choutky, tohle je dobrá volba. ()

Shanen29

Zručně a cílevědomě udělaný brutální ex. Horror v žádném případě.To by jsme se museli bát že???.Tady jenom čučíme na vyšinutýho zkurvence, mučícího a řezajícího lidské maso za účelem nastolení absolutní momentální moci nad člověkem.JINAK ŘEZNIČINA A SKVĚLÝ TAH.......Jinak souhlasím s ricc.s, Když víš do čeho jdeš,potom blbě nekritizuj film a nás všechny,snižuješ tím určitý bodový výsledek filmu,tudíž radši neboduj. ()

Knor

No do prdele, viděl jsem už toho hodně, ale to ja sakra krutý. Varování, že toto není pro slabší povahy je tentokrát pravdivý. Brrrrr ()

chlebo odpad!

Najhrozivejšie na celom tomto zvratku bolo počúvať ryžožrútov, ako hovoria plynule česky, hneď potom ako im randepomocník pivničný vytiahol z papuliek florbalové loptičky. Zvyšná mäsiarčina bezúčelná a nezáživná a tých pár doslova vtipných momentov výslednú katastrofu nezachráni. Zmysluplnejší program na popoludnie by bolo napr. vziať rodinku na výlet do miestnej kafilérie. ()