Paranormal Activity: The Ghost Dimension

• Česko Paranormal Activity: Jiný rozměr (více)

Než se nastěhujete do nového domu, zjistěte si, kdo v něm bydlel před vámi. Pokud to neuděláte, tak se alespoň nedívejte na videozáznamy, které po sobě vaši předchůdci zanechali. Právě tyhle školácké chyby spáchal herní vývojář Ryan. Ten se s rodinou (poněkud upjatá manželka Emily a šestiletá dcera Leila) a se svým lehce neschopným mladším bratrem nastěhoval do domu, který je divákům předchozích dílů série důvěrně známý. Stejně tak znají i „strašidelné sestry" Katie a Kristi, aktérky podivných záznamů na nalezených videokazetách. To, co diváky hluboce znepokojuje, protože vědí své, začne Ryana děsit až ve chvíli, kdy holčičky na dvacet let starých záznamech začnou reagovat na to, co se v domě právě teď odehrává. Pak ještě Ryan nalezne kameru, která umí zaznamenávat paranormální jevy, a záhy mu dojde, že s ním v jeho novém domě bydlí také síly, s nimiž by se nikdo normální nikdy setkat nechtěl. Seznam obětí, které mají na svědomí, je už pořádně dlouhý, otázkou zůstává, zda na jeho konec přibude i jméno Ryana a členů jeho rodiny. (CinemArt)

wee_n

Musim rict, ze jsem byla celkem mile prekvapena. Ke konci uz v podstate vsechno, co bylo v predchozich dilech, dava smysl. ()

El Patron

Další ze série "děsivých" aktivit nám konečně sice ukázala Tobyho, ale stejně se páře dokola s tím stejným klišé, jaké jsme zažili v předchozích dílech. Ne že by bylo očekávání jiné, jen tvůrci mohli překvapit a vyrukovat s novou zápletkou ve stejném duchu. Pro to je to další horor v už tak plném pytli mainstream hororů, který sice může vyděsit v kině u 3D, přinést děsivou atmosféru, ale to je tak vše, co umí. 50% ()

Miagy

3* ale také dobré silné tri. Ja som sa bavil, najmä posledných pár minút bolo dosť na nervy. Filmov zápletka síce úplne o ničom ,tuctová ( našla sa kamera, pásky, v dome niekto býval, niekoho zabili...) ale napriek tomu to celé ako tak fungovalo. Dialógy pomerne slabé, herecké výkony tiež. Videné 3D - zo začiatku som si myslel, že zabudli efekt 3D pridať, ale niektoré zábery boli fakt podarené (duchovia, utieranie obrazovky atď)... ()

Knor

Ale jo, ty čtyři si to zaslouží. Je to hodně slušně zakončený, nebyla to nuda. Je trochu škoda, že Toby byl odhalenej strašně brzo, ale budiž stalo se. Dalším dílem bych to už asi nerozvíjel, takováhle tečka za příběhem Paranormálních Aktivit by mi stačila, hodnš solidní zakončení, který mě celkem bavil. Po nudným čtvrtým dílem je to určitě vytažení z bahna. ()

Zombiepod

Toto že má byť kritikou označený najlepší diel série Paranormal Activity? Nenechajte sa oklamať ako 4x predtým. Stále je to iba ten istý, roztrasený a nudný brak, v ktorom sa takmer nič nedeje, stále sa tam mihajú tiene, padajú veci, zabuchujú dvere a vládne tma. Jedinou vychytávkou, ktorá vyzdvihuje Ghost Dimension nad úroveň predošlých nezmyslov, je tentokrát asi najlepšie vymyslený príbeh, ktorý v istom ohľade dokáže zaujať a prinútiť film dopozerať do konca. Na áčkový horor, ktorý valcuje kiná po celom svete, toto ani za mak nestačí. ()

RAFT

Doufám ,že tento dí je poslední už, prosím žádné díly.První ,a třetí nejlepší ,ostatní sou sračky.40% ()

joelly01 odpad!

Ja se priznam, ze u Paranormal Activity: Ghost Dimension jsem mela skoro celou dobu slzy v ocich a pak jsem se dlouho prevalovala v posteli a nemohla usnout. Ovsem nebylo to strachy, bylo to frustraci a vzteky. Co to bylo za hnusackou kameru? Film samotny byl dokonce i docela slusne strasidelny a jednu lekacku mi Klenot udelal 4D, to jsem si opravdu malem cvrnkla. Ale co naplat, kdyz obraz je takova hnusota nestastna. Jeste ted, rano, kdyz koukam kolem sebe tak mam pocit jakoby vsechno bylo tak vytrepane pruhovane. Toto byla asi nejvetsi odpornost kterou jsem kdy videla. Mam z toho jeste vetsi Trauma nez z telenovely "Divoky Mesic", kterou jsem sveho casu musela sledovat s mamou, neb mela rakovinu, procez neslo odmitnout. ()

elimS

40% - komentář 20ti slovy: Hodnotit objektivně po sedmé to stejné jde fakt těžko, ikdyž snaha o "změnu" byla. "Napětí" to u mě bohužel nevyvovalo, takže slabší. ()

Alfo odpad!

Ako prvú vec, ktorú už teraz viem je to, že film by ste nemali pozerať bez znalosti mytológie tejto série keďže je to hlavný pilier tohto snímku. ODPAD. (Prepojený komentár s Tomate) ()

Zolky

U mňa niekde na úrovni prvého dielu, avšak v tomto prípade väčší zážitok v 3D. Úprimne, čakal som viac. ()

kelto44

Čakal som zase blbý nudný diel PA série, ako bola štvorka, ale mýlil som sa. Toto ma bavilo, je tam atmosféra, nápätie a rozhodne to nie je nudné ako štovrka! Nie je to úplne extra, takže určite tomu nedám 5 hviezd, a nepovažujem to ako skvelú ducharinu, ale stojí to za to videť a je to druhý najlepší diel série (po trojke samozrejme) + aj herecké obsadenie tam je dobre. Doporučujem, ale ďalšie diely (keď budú samozrejme) si nemám v pláne pozrieť, keď to ale bude mať kladné hodnotenie a recenzie, možno si aj pozriem, ale čakám ďalšiu pohromu.. /70%/ ()

zubrik66

Film má celkovo dobrý spád. Už sme navyknutí, že v amerike chodia strašidla strašiť pomocou kamery, lebo tam si ľudia natáčajú úplne všetko, od ranej kávy, cez obednajší steak, večernú pizzu až po nočný výlet do ríše satanovho brata. Škoda toho záveru v podobe trojmtrového obra s milým menom "Tobie", ktorého sa malé deti vôbec neboja (a mali by sa)... ()

horor2

Překombinované. Pár okamžiků bylo nadějných, ale celkový dojem už nic moc. Cestování červí dírou nebo co to bylo... Už by měli tvůrci možná tuhle sérii ukončit a dat si pohov, protože to celé začíná jít do kopru. Vař dokud to jde. ()

Mattin

NUDA! Zase ta ista pesnicka... 20m ticho, minuta bum bum, 20m ticho, minuta bum bum, 20m ticho, 1m bum bum. Koniec filmu. ()

Tomate

Ako prvú vec ktorú už teraz viem, že film by ste nemali pozerať bez znalosti mytológie tejto série keďže je to hlavný pilier tohto snímku. Keď som šiel na film nemal som od neho veľké očakávania. Išiel som lebo je to známa značka a tiež som vedel, že doma a sám by som sa bál ho pozerať :D. No z kina som vychádzal nadšený. V predchádzajúcich častiach okrem 3. (ktorú som nevidel) ma štvalo, že nemali normálne zakončenie s vysvetlením. Stále mi tu čosi chýbalo. Čosi čo by mi dalo zmysel a vysvetlilo všetko. Som rád, že to konečne prišlo a s vysvetlením som nadmieru spokojný. Bez váhania môžem povedať, že je to najlepšia časť série ktorá nie je zameraná na strašenie ale na príbeh. ()

iamx_

Námět slušný, herci sympatičtí, lekačky předem očekávané, debilita postav na vysoké úrovni, hlavní bubák nic moc a malá holka opravdu hrozná. Škvára. ()

moviefan4 odpad!

Sériu PA mám dosť rad. Naj su prvé tri diely a potom už to šlo dolu vodou. Zatial najhorší,najstupidnejší diel série. Nedokázal som sa dostať do deja lebo ból dosť nudný. Ľakačky boly predvídatelbé a škoda, že vo filme bol dobrý začiatok ale ku koncu sa to pokašlalo a skončilo to uplne na prd. No čo už aspoň že jednotka je super horor. ()

Kdo napíše G. I. Joe 3?

Kdo napíše G. I. Joe 3?

05.07.2014

Studio Paramount připravuje na rok 2016 spoustu pokračování. Zatím se chystá premiéra pro Jeníčka a Mařenku 2, Star Trek 3, Policajta z Beverly Hills 4, Paranormal Activity 5, Transformers 5 a… (více)