Calovi Weaverovi se zhroutil život, po pětadvaceti letech klidného manželství mu jeho žena Emily oznámí, že mu byla nevěrná s kolegou a že se chce rozvést. Dolehla na ni krize středního věku a má pocit, že její vztah s Calem uvízl na mrtvém bodě. Sedmnáctiletá Jessica, která příležitostně hlídá Weaverovým dcerku, miluje Cala a naivně doufá, že by ho mohla získat pro sebe. Jessicu zase zbožňuje třináctiletý syn Weaverových, Robbie. Cal je zklamaný, má pocit, že ve svém životě udělal všechno správně. Oženil se s láskou ze střední, založil rodinu, postavil dům, byl věrný a zodpovědný, a přesto mu jeho žena nasadila parohy. Sbalí si věci a odstěhuje se. Musí se vyrovnat s drastickou změnou svého života, ovšem ve světě svobodných si neví rady. Večery tráví v baru, kde se utápí v sebelítosti. Jednoho večera upoutá Cal pozornost Jacoba Palmera, mladého sebevědomého muže, který je přímo přeborníkem v balení žen. Jacob Calovi slíbí, že mu pomůže najít jeho ztracenou hrdost a pod jeho vedením se z něj stane muž, po kterém zatouží každá žena. (TV Nova)

Tominni

Boji, ta bláznivá, zatracená láska. Příjemné překvapení, od této komedie jsem dostal o něco více, než jsem čekal, umně skloubená romantika a vtip, možná mě o něco víc bavila první část, kdy se najednou Steve Carell ocitne sám, na pospas svému učiteli Ryanu Goslingovi, ale celkově film funguje dobře a pobaví. ()

hrumsrt

Vtipná a překvapivě i poměrně nenucená, super milá romantická komedie. Ze začátku je to poměrně statatické a těžko si to jde s něčím svým. Ale jak plyne děj, tak to nabírá na obrátkách. Není to žádný teen humor komedie, kde nevíte jestli se máte zasmát, aby si ostatní nemysleli, kdo ví co. Je to prostě fakt o lásce. Mužské ústřední duo Steve Carell a Ryan Gostling naprosto suprový! 75% ()

Mr.Keli

Vtipné, svěží a přirozené, za to ke konci kýčovité a stereotypní. Steve Carell dokazuje, že to stále umí dobře. Emma Stone má kouzelný úsměv (i herecký projev) a Ryan Gosling opravdu musel vzniknout z photoshopu:). Škoda již zmíněného protahovaného, křečovitého finále, srážejíc nadstandartní kvalitu razantně dolů na šedý průměr (trošku to ospravedlňuje závěrečná fackiáda). Příjemné překvapení. Viděno v kině, 70%. ()

nina_jokker

Tento film mě naučil dvě věci - bláznivě, zatraceně milovat Ryana Goslinga a uvědomit si kouzlo klišé scény z Hříšného tance... ()

jjimmy

niečo až tak vtipné a nevtieravo romantické som nečakal... ten happy-end som tiež prekusol :) zábava ako má byť.. PS: je možné že po druhom zhliadnutí pôjdem s hodnotením hore, no nie je to isté. ()

BradleyT

Kdyz se dobre bavim, tak se dobre bavim, tohle je suprkrutozni komedie :-D Navic je to humor stylovy, zadne zbytecne "fuck" - je to priklad, ze i tak to taky jde, super, jen tak dal hosi :-) ()

White-Man

Přes pomalu rozjíždějící se začátek, průměrný prostředek až po vtipné grandiózní finále. Takhle se dá popsat tento snímek. Milostný trojúhelník nahrazuje milostný polygon, který se všelijak kroutí a vlní a přesto si zachovává srozumitelný vzhled. Rozhodně fajn odreagovačka, která stojí za to během jednoho večera. ()

situs

Naprosto nechápu vysoké hodnocení. Komedie plná stupidního humoru, která se snaží o dodání jakési vážnosti dospělým "všichni-máme-máslo-na-hlavě" prvkem, který bohužel vzhledem ke Carellově herecké prkennosti a rádoby dojemným americko-uvědomělým děckým scénám naprosto selhává. Trágédii navíc završuje naprosto diametrální herecká úroveň Carell vs Moore, která nedovoluje jakoukoliv přirozenost a uvěřitelnost společných scén. ()

dud

Za normálních okolností bych hodnotil čtyřmi hvězdičkami a 85%, protože takhle jsem se u žádné komedie nezasmál snad od Tropic Thunder, jen trochu moc klišovitý, přeslazený a oproti velice dobře odsýpajícímu zbytku filmu pomalejší konec moje nadšení z Crazy, Stupid, Love lehce zmrazil, ale kvůli Goslingovi tam prostě musím plácnout 5*. Ten chlap dává filmu koule, ať propleskává Carella, balí ženský nebo jen postává ve šmrncovních oblecích u baru. Frajer. No homo. ()

yatan

Na vyborne ohlasy, ze film vytrca z ostatnej klasickej romatickej limonade je nieco pravda, ale prave tu a hlavne koncom februara, ked kazdy pochopi, ze Crazy Stupid Love je este na mile daleko od prepracovaneho a hlbsieho Kids Are All Right ci lahucko a elegantne zvladnutej Love Actually. Je tu snaha, no slabucka rezia a scenar, ktory je sice podporeny prvotriednym castom no mne to rozhodne nestacilo a to ze dam 3* je este vela koli mnou najviac HATED zhnito-sentimentalne scenes typu - Lets Everybody Hear! 6.5/10 Marisa Tomei je zas skvost! ()

Bumerang

Nenapadá mě lepší komentář než následující trapné sdělení: Sežeňte si někde nějaký obří mixér, nacpěte do něj americkou romantickou komedii v pravém slova smyslu, trapný americký udobřovací happy end ( v pravém slova smyslu), k tomu přidejte Světáky nebo třeba Pigmalion, zahustěte to commedií del arte (kdy se všechny postavy setkají na jenom místě, navzájem se málem povraždí a je to vtipné) a dodejte pár hlášek Woodyho Allena. To všechno dokonale promixujte a máte Bláznivou, zatracenou lásku. Aspoň, že herecký ansábl se tady docela slušně rozjel, ale i tak. Z tak šíleného mixu mi prostě dobře nebylo. ()

t.b.kat

Film, u kterého jsem se hodně pobavil - i když ne vždy vše bylo k smíchu - některé hlášky jsou prostě skvělé (můžu si šáhnout, ty vypadáš jak z photoshopu), trošičku předvídaný konec, ale celkem obstojně zahrané. ()

Pangi

Velmi příjemná romantická ne až tak komedie s výborným obsazením.Jen škoda těch posledních 20 minut. ()

lobo87

Bláznivý, hlúpy film, ktorý je vo svojej podstate krásne čarovný. Úsmevné zobrazenie a vystihnutie vzťahov medzi mužmi a ženami (manželskými, mileneckými) a v rámci rodiny s kopou crazy a vtipných scén (skvelá Marisa Tomei). Autori sa vyhli tradičným hlúpym sexuálnym vtipom a vybrali sa po ceste menej prvoplánovej a fungujúcej hlavne na tých, čo majú radi inteligentné komédie s pointou. K tomu krásna Analeigh Tipton. Jeden z najkrajších filmov o láska za posledné roky.. 80% ()

Trishka

Příjemná záležitost o všech věkových kategoriích pro všechny věkové kategorie. Takže účel splněn, ale i přes polosvlečeného Ryana Goslinga to víc jak na tři hvězdy nevidím. ()

flying_fish

Líbilo se mi: Řemeslná koláž příběhů o lásce až do scénky na zahradě, projev Julianne Moore, sympatický Ryan Gosling, jehož hvězda stoupá a po této roli naznačuje, že by v budoucnosti mohla i zářit. Nelíbilo se mi: Nepochopitelná změna kurzu filmu po oné scénce na zahradě, slizký a přesládlý sentiment v poslední fázi, který film poslal o dvě úrovně níž. Škoda, mohla to být romantická a zábavná Magnolia :) Celkově: Do výše zmíněného okamžiku vtipné a nadprůměrné, za tímto okamžikem emočně vydojené klišé hodné zavržení. Moje hvězdičkové hodnoceni se upíná k první části filmu... ()

Dextwer

Opravdu bláznivá komedie o zajímavé rodinné zápletce. Proč ne, pro chvíle nudy pro rozveselení. Zajímavosti: * Drink, který Jacob (Ryan Gosling) pije během celého filmu, je ve skutečnosti koktejl, jenž je historiky považován za "otce" amerických koktejlů. Základ tvoří cukr, v podstatě kterákoli hořká lihovina, soda, led a grády celému koktejlu dodává žitná whiskey s velkým plátkem pomerančové kůry. Moje hodnocení: 60 % ()

Will Smith vás obere o všechny prachy

Will Smith vás obere o všechny prachy

21.04.2013

Al Pacino je starý rocker

Al Pacino je starý rocker

27.10.2012

Velmi solidní obsazení napříč různými generacemi nabírá „dramedie“ Imagine, kterou režijně debutuje Dan Fogelman, autor scénáře Bláznivé, zatracené lásky. Název související s Lennonovou písní není… (více)

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011

ČSFD.cz - 30 nejlepších filmů roku 2011