V ulicích New Yorku se na hranici zákona snaží balancovat dva neohrožení, ale velmi drsní policisté Danson a Highsmith. Zná je už celé město, jedni jimi pohrdají, jiní je obdivují. Jejich pravým opakem jsou kolegové Terry Hoitz a Allen Gamble, kteří se ale kvůli papírování do ulic prakticky nedostanou. Oba se stávají terčem každodenních posměšků a všichni jimi otevřeně opovrhují. Když během policejní akce Danson a Highsmith tragicky umírají, rozhodne se Terry, že je s Allenem nahradí. Terry se zbraní v ruce přinutí Allena, aby vstal od psacího stolu a vyrazil s ním do akce. Krátce poté dojde k přestřelce mezi překupníky kokainu. Terry Allena vyprovokuje k riskantní jízdě, a tak se Allen vřítí na místo činu, rozmetá zabavený kokain a přejede tělo zastřeleného překupníka. A na problémy je hned zaděláno... (TV Nova)

MaxQ69

...aneb ještě větší blbost než jsem myslel. Nápad hezký, ale ty dialogy a "prožívání"...Ne, tak tohle se mi doopravdu nelíbilo. Mám rád akční komedie a to docela dost, ale z tohohle dílka jsem měl takovou nechuť. Faktem taky je, že jsem u sledování několikrát usnul, takže jsem to konečně dokoukal až napotřetí. Nebýt hlavní hrdinové takoví idioti, tak nevýrazní a až doslova anticharismatičtí, mohlo z toho vzejít něco daleko lepšího. Takhle to není ani na 40%. ()

esmoke

Zacatek solidne naslapan bavi a je to zabava, ale pak uz to nejak upada a uspava. Neskodilo by pekne prostrihat a zkratit. ()

veverysiak

Je tu zopár svetlých momentov, na ktorých sa dá obstojne pobaviť, ale na dvojhodinovú stopáž je to málo, napriek tomu to nemuselo dopadnúť až tak bezútešne, keby to chlapi neprehnali s teatrálnosťou a zbytočnými céčkovými dialógmi hlavne medzi vedúcou dvojkou, takže 40% ()

void

Místy tak tak vtipné! A místy taaaaak blbé! Až se všechny ty odchylky prostě vynulovaly a zůstal jen průměrný blaf. Co psát o nevyužitém potenciálu, hercích, režii a scénáři... Pořád to samé dokola - blbý potká blbějšího, co chtějí být chytrý a chytřejší a to tak, že nahradí blbého a blbějšího, kteří se do té doby jevili jako chytrý a chytřejší. Občas vtipná parodie, když to začne pokulhávat, nastolí se sexuální fraška, když ani ta nepomůže, tak to vyženeme ad absurdum, všichni se pomelou, vyřvou a posekaj a pak se uvidí. No, anebo se ani neuvidí. ()

blekekeke

Snad jen bezdomovci, jinak to byla v celku nuda, s nudnými hláškami, s nudnou hudbou, nudnými honičkami, nudným dějem .... a copak může být v komedii nuda? ()

Stuck

průměrná komedie průměrný scénář průměrné vtipy a to velmi málo.. toto téma je ve 21.stol. už velmi ohrané ()

Griswold

Velmi slušná komedie. Viděl jsem všechny filmy co spolu Ferrell a McKay natočili (Anchorman, Ricky Bobby a Step Brothers) a troufám si říct že tohle je z jejich kvarteta nejsvižnější a celkově nejzábavnější. Sice tu Ferrell nepředvádí tolik šíleností, ale celkově jsem se u toho o něco víc bavil (mám slabost pro policejní buddy movie). Navic se může opřít o další hvězdy stejné svítivosti (sympatický Wahlberg, hyper duo Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson + exbatman Michael Keaton). Některé vtípky sice vyšumí do prázdna, ale víc je těch u kterých se člověk zasměje a to je důležitý. Tak 70-80%. ()

Element2

Tohle je přesný opak klasického hollywoodského filmu. Je tu spousta scén, při kterých si u klasického filmu říkáte, že to není možné a tady to opravdu možné není. První polovinu filmu jsem strávil v slzách, protože tyto scény mě opravdu vyvedly z míry a i mnoho jiných nesmyslných vedlejších dějů, které mě nemohly zastavit, abych se přestal bavit. V posledních minutách závěru se najednou něco stalo, jako kdyby film psal někdo jiný, ale když tohle vynechám, je to opravdu zábavné. ()

bonovox

Jednoznačne jedna z najlepších komédii roka a preto nechápem tak malé hodnotenia. Ferrella príliš v láske nemám ale tentoraz mi jeho herectvo perfektne sadlo a hlavne kvôli perfektnej prvej polovici sa prikláňam k vyššiemu hodnoteniu. ()

barikhartlik

Takové lehce průměrné komediálně-akčně-detektivní "Béčko". Velmi povedený začátek a pár trefných vtípečků v průběhu filmu mi však nezabránilo v tom, že se mi občas otvírala pusa nudou a zřejmě si už tento snímek podruhé nepustím. ()

TheMe

Průměrný film, u kterého se člověk občas zasměje, občas ho to baví, občas ho to nudí a po čase si vzpomene jen na scény s Evou Mendes. Celkově nic moc, spíš nic, než moc. ()

SelfishMan

Benga v záloze měli dokonce i koule, ale po necelých 10 minutách byl (film) dokonale vykastrován ( s odchodem S.L.Jacksona a Rocka) a zbyla z toho jakýsi neustálá mizerná poměrně impotentní snaha o vtip (kterých se povedlo dohromady tak 5, což je na film prezentující se hlavně jako komedie žalostně málo). Humor se pohybuje lehce za hranicí nevtipnosti, občas z ní na moment vybruslí ale pak se tam zase spolehlivě vrátí. To jsem ale čekal už když jsem viděl Ferrellů ksicht na plakátu a ten český název filmu. Netvrdím ale, že se film nemůže někomu líbit (záleží na smyslu pro humor), jen Ferrellův humor a celkově tady ten typ fórů není moc pro mě (já jsem ocenil úvodní titulky jak Rock s Jacksonem zlikvidují půl města a z rukávu sypou jednu hlášku za druhou...ale jen 5-10 minut?), 1* je za těch pár povedených vtipů a 1* za "obyčejnou manželku" pasáka E.Mendes a hlas Steva Coogana //Pimps don't cry!// 45% ()

Holusacek

Nechápu proč,ale toto je jeden z mála filmů na které jsem se nedokázal dodívat do konce.A proto film nehodnotím,jen kritizuju.Absolutně nevtipné,jen u pádu Johnsona a Jacksona jsem se trochu uchechtl.Co se krimi týče zde řešili,že nějaký chlápek postavil na špatném místě lešení.Tvůrcům se omlouvám,ale po hodině jsem to vzdal.Od Benga v záloze jsem moc nečekal a tak jsem výrazně zklamán nebyl.= - % zatím 1 hvězda. ()

Abalzo

Naprostá blbost, asi tak bych tento film charakterizoval. Škoda, že Dwayne a Samuel nebyli v celém filmu, ta úvodní scéna stála za to. Po jejich "odchodu" jsem se začal nudit a přemýšlet, jestli film nemám vypnout. Nakonec jsem se prokousal až do konce, ale až na pár povedených hlášek jsem se ničeho nedočkal. Řekl bych naprosto nevyužitý potenciál všech zúčastněných herců. ()

Pajuska

začátek filmu je skvělý dva poldové co udělají škodu za 12 000 000 $ jen kvůli 100g konopí je perfektní start.poté ale začíná film dějově upadat což mě dost mrzí...některé scény jsou dobré ale je jich velice málo. ()

daleba

Krimi-komedie s nejbizarnějšími vtípky v dějinách filmu... Já se bavil královsky! Navíc super soundtrack, takže za 4* (a půl) ()

david666

Přesně to, co se dalo od této komedie čekat se potvrdilo - pár dobrých vtipů obalených víceméně vatou - ale dá se na to dívat. ()

Náhrada za Benga v záloze

Náhrada za Benga v záloze

06.11.2014

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

Mark Wahlberg zůstává drsňákem

07.10.2009

Momentálně natáčí akční krimikomedii Other Guys po boku Willa Ferrella, pak se přesune do temnějších (a citelně chladnějších) vod. Zahraje si totiž v remaku loňského islandského zázraku režiséra… (více)

Policejní tým snů?

Policejní tým snů?

28.09.2009

Začíná z toho být trend, že se někteří tvůrci snaží narvat do svých filmů co největší počet hvězd. V mnoha případech padlých, ale na plakátech to stejně vypadá dobře. Po Tropické bouři, The… (více)