Reklama

Reklama

Umbrella Academy

(seriál)
  • USA The Umbrella Academy
Trailer
Akční / Dobrodružný / Komedie
USA, (2019–2023), 33 h 31 min (Minutáž: 40–60 min)

Předloha:

Gerard Way (komiks), Gabriel Bá (komiks)

Hrají:

Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda Jr., Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Mary J. Blige, Cameron Britton, Adam Godley (více)
(další profese)

Série(4) / Epizody(40)

Obsahy(1)

Příběh vypráví o nesourodém týmu Umbrella Academy v alternativním světě, kde John F. Kennedy nikdy nezemřel. Toť však není jediná anomálie. Nevysvětlitelně se narodí 43 dětí náhodným ženám, které ani nevykazují známky těhotenství. O 7 z nich (Spaceboy, The Kraken, The Rumor, The Séance, The Boy, The Horror, The White Violin) se stará Sir Reginald Hargreeves, který děti učí ovládnout své superschopnosti. (3T)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (161)

xxmartinxx 

všechny recenze uživatele

Umbrella Academy se pohybuje na té tenké hraně, která je tak otravná, kdy má ten seriál dost hooků, aby ho člověk nepřestal sledoval, ale zároveň je tolika věcmi iritující, nedomyšlený a nevyužívající potenciál, že toho posléze lituje. Asi kdyby to přišlo, když mi bylo třeba 15, zamiloval bych si to - je jasné, že to cílí hlavně na young adults. ()

Fr 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

„SVĚT SKONČÍ ZA 8 DNÍ...“ /// Superhrdinský schopnosti, cestování časem, Ellen Page, „zmetek“ Nathan… příběh dysfunkční rodiny složený z výjimečných bratrů a sester, jenž mají zabránit apokalypse. Naštěstí se problematicky nevyrovnávaj se superschopnostma, ale s tím, že fotr byl čurák a psychologicky řešej spíš vztahy mezi sebou. (No… i když…) Někdy to nevodsejpá, jak by mělo. Na druhou stranu je tady celkem solidní snaha o humor. A až bude druhá řada…, já příjdu! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennej komiks, kterej napsal Gerald Way a ilustroval Gabriel Bá, neznám. 2.) Snažím se, aby parchanti dosáhli svého potenciálu. 3.) Thx za titule „Zira.“. /// PŘÍBĚH **** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ * ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Na ComicConu se objevil herec z tohoto seriálu a já usoudil, že tohle je možná ten moment tento seriál konečně vyzkoušet. Kór, když má zde takové hodnocení a docela se o něm mluví. Po první sérii mě to ale vůbec nenadchlo. Zpěvák z My Chemical Romance si udělal svůj vlastní projekt se „superhrdiny“, kterých tady už bylo tolik, že je těžké něčím navíc zaujmout. A i když tu evidentně filmařské řemeslo našlo svojí kvalitu, stejně jsem se nedokázal do chování těch všech postav vpravit tak, aby mě to bavilo. Temnější young adult seriál, který svým cool zjevem pobaví hlavně mladší publikum. Mě už to asi po sérii shlédnutých podobných seriálů a filmů úplně neoslní… ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Superhero seriál, kde hlavní hrdinové využívají své schopnosti minimálně. Má to slušný koncept i nezvykle divné postavy s ještě divnějšími záporáky, kteří mi vůbec nesedli. Příběhově seriál sice zaujme a potěší i pár nečekaných zvratů, co však zamrzí je výrazná absence akce a pomalejší tempo. Poslední díly dokoukáno spíše z povinnosti než s nadšením. Zklamání. Nejoblíbenější postava číslo 5.60% ()

Galerie (630)

Zajímavosti (20)

  • Skladba, kterou na začátku epizody hraje Vanya (Elliot Page) na housle, pochází z muzikálu „Fantom opery“. (Nevka)
  • Natáčanie prebiehalo v kanadských mestách Toronto a Hamilton. (Astonko)

Související novinky

Seriálový Horizon Zero Dawn našel tvůrce

Seriálový Horizon Zero Dawn našel tvůrce

29.08.2022

Po úspěchu s komiksovou Umbrella Academy se showrunner Steve Blackman ujme na Netflixu rovněž adaptace populární hry Horizon Zero Dawn. Nebude na to navíc sám, po ruce bude mít ještě producentku…

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

06.05.2021

Herečka Blake Lively (Mělčiny, Město) bude produkovat a zároveň si zahraje i hlavní roli v nové chystané adaptaci drsného komiksu Lady Killer pro Netflix. Scénář k filmu napíše Diablo Cody (Juno,…

Netflix vévodí žebříčku streamovací sledovanosti

Netflix vévodí žebříčku streamovací sledovanosti

15.01.2021

Nedávno jsme tu měli žebříček nejstahovanějších seriálů a dnes se podíváme, jak na tom jsou legální streamy. Kdybyste měli tipovat, který seriál byl na streamovacích službách tím nejsledovanějším…

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

02.01.2020

Přestože dostal Netflix v roce 2019 dva silné konkurenty v podobě Apple TV+ a Disney+, stále se jedná o jednoznačně největší a nejúspěšnější streamovací službu na světě. Důvodů je spousta, když se…

Reklama

Reklama