Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

mcb

Definice průměru ve všech ohledech a zároveň ukázka toho, že dnes už k srandě stačí tak málo jako pouhá nekorektní mluva. Nejhorší na tom je, že se u toho pořád upřímně bavíme. ()

heyda

Pohodový filmeček s úžasnou Cameron a fajn Jasonem. Škoda, že Timberlake a Punch musí hrát takový umělý a hloupý postavy. Milý finiš mi však vymaloval úsměv na tváři, takže nakonec lepší průměr. 60% ()

VenDulin85

Musím se přiznat, že jsem si film pustila k manuální výrobě vánočních dárků, aby byla nějaká ta kulisa. Ha, jaký jsem to cynik, že se mi to líbilo a přitom ani nevím proč. Jak si tu ale čtu komentáře, více lidí bylo udivených, že tahle drsná, zkažená komedie funguje a největším tahákem je Cameron, která si tu roli učitelky užila na 100%. Když jsem myslela, že už víc nemůžu dostat, přišla na konci zásadní věta (po sdělení, že může dělat cokoli): "ale já nic jiného než učit neumím". Samozřejmě po tomhle přijde zamyšlení, co bude s našimi chudáky dětmi (kteří momentálně, aspoň v mém případě, nejsou ještě ani na houbách), pokud je budou učit takové kreatury... Asi nic :-D. Sdělení pod čarou- film by si neměli pouštět začínající mladí nadějní učitelé. Buďto by byli krajně pohoršeni, nebo by se mohli inspirovat. ()

Stanislaus

Nemůžu si pomoct, ale Zkažená úča mě naprosto dostala a už dlouho jsem se u žádné komedie takhle nenasmál. Cameron je sice už krapet vyžilá, ale komediálně je stále v ráži. A když jí sekundují další skvělí komici jako J.T., Jason Segel a Lucy Punch, tak prostě nemám námitek. Množství sprostých slov a nadávek nebylo vůbec na škodu a já rozhodně nepatřím mezi nějaké odpůrce trochu peprnějšího scénáře, takže jsem si tuhle "dlaždičskou" jízdu náležitě užíval. Zkrátka jsem byl už od traileru natěšený, až tohle uvidím a po jakémkoli zklamání nejsou ani známky. ()

Oktavianus

Mít takovou učitelku na jakýkoli škole, asi denně masturbuju už pod lavicí. Ale já měl jen samý vydřený kůže. Kurňa. ()

Flego

Kašle na prácu, podvádza, vydiera, kradne, hulí, hreší... a je učiteľka. Aby sa dostal divák do obrazu a pochopil motiváciu, tak sa vymyslel dôvod zväčšenie pŕs. V podstate hlúpy príbeh loví v morálnom bahne, Cameron si to doslova užíva. Záverečné rozhrešenie je len logickým vyústením hollywoodskeho klišé. Slabší priemer. ()

Roman.Ticka

Po roli v Masce snad nejvýraznější učitelka Cameron Diaz. Spolehlivě utáhla celý film a byla fuckt dobrá potvora. S bývalým milencem Timberlakem vytvořili roztomilou dvojku s totálním antijiskřením, až by jeden nevěřil, jak jim to mohlo kdy klapat. Už jsem ji chtěla po nedávném skoro fiasku (Zelený sršeň) zařadit mezi trapky, co moc nesledují osobní kalendář, ale scéna v myčce aut ji vystřelila opět na výsluní. Dokonce tak, že kromě padání chlapů všech kategorií k nohám, se musely i ještěrky mlsně olizovat až k ocasu. ()

Kailo

Zajímavá komedie o zlatokopce, která myje auto velmi podobným stylem jako kdysi Jessica Simpsons. S jistou můžu říct, že trojice Sequel, Timberlake a Diazová, celý film drží a díky tomu 3* 60% ()

jonyyy

Neuvěřitelně sterilní film o jedné mrše, jedné labilní mrše a několika úchylech. Jednou jsem se zasmál, jednou lehce pousmál - to je zoufale málo na film, který má jako primární žánr komedie. 55% ()

J.Connor

A já dám nakonec čtyři, byť nejsem na tenhle žánr nějakej odborník, domnívám se, že v oblasti letních romantickejch komedií je Úča absolutní špička. ()

hansel97

Typická hollywoodská komedie, která není nějaké vrcholné dílo, ale není ani špatná. Hodně dobře se veze na vlně obsazení a rozhodně nenudí. Super oddechovka. ()

eraserhead666

Kterak echtózní čubka k poznání a nápravě dojde. Diaz hraje to co vždycky, od ní prostě (už) nic jiného čekat nelze. Jenže její kouzlo fungovalo jen v Masce. Pak už to byla/je jedna velká karikatura. Musím ale říct, že mě konečně bavil Segel, v což jsem tak nějak už nedoufal. ()

claudel

Cameron Diaz a komedie jde spolu výborně dohromady, o tom není pochyb. Zla kobieta se na nás smála po celé Varšavě spolu se Šmouly z obřích plakátů a bohužel musím konstatovat, že trapné a ubohé vtipy převážily nad těmi povedenými. Snad zase příště, Cameron. ()

ARI50

Na první pohled hodně nezáživná komedie nakonec se tu a tam něco přihodí a nějaká ta hláška vznikne Cameron jak je užasna tak je v téhle komedii hodně zkažena nojo rozchod děla svoje a pak se to jen samo táhne. A aby toho nebylo málo když už chce ulovit někoho má konkurenci proti sobě. ()

Necrotongue

Další filmový návrat, u něhož jsem nemusel snižovat původní hodnocení. Zápory: 1) Nemám zrovna v oblibě Cameron Diaz. 2) Herecký projev Jasona Segela na mě působí jako špatný vtip. 3) Tvůrci mohli s Elizabeth mnohem víc přitlačit na pilu. 4) Předvídatelný děj. Klady: 1) Cameron Diaz mě tady až tak neštvala. 2) Justin Timberlake hrál přesně takového buka, za jakého ho považuji. 3) Postava Lynn Davis- za všech okolností sebejistá a rozhodná. 4) Rýpání do maloměšťáckého pokrytectví. I když bych měl k filmu spoustu výhrad, kašlu na ně, protože jsem se dost dobře bavil, a když si vzpomenu, jaké "komedie" nám servírují naši tvůrci... ()

Beastmaster4

Tak na začátek - důvodem k hodnocení 3 je pouze přítomnost hezké Cameron Diaz, jinak bych hodnotil za 2. Takže ano, přiznávám se, u tohoto filmu nehodnotím dle svého svědomí objektivně, ale zaujatě. Komedie, která krom výjimečně se vyskytujících momentů k zasmání, nenabízí vůbec nic nového, originálního nebo svěžího. Zkažená úča je vhodná pro ty, kteří mají doma napěchované regály průměrnými a podprůměrnými romantickými komediemi nebo lépe, tzv. komediemi pro teenagery. Stejně jako klasické herečky těchto komerčních ptákovin pro nepřemýšlivé publikum, jako je např. Sandra Bullock, Jennifer Aniston aj., se i Cameron Diaz tímhle titulem zařadila alespoň u mě do jejich řad. On už i samotný konec, kterým snad zoufalý filmaři chtěli vtipně zakončit celou učitelskou šarádu, mluví sám za sebe. Trocha logiky by tady neuškodila. ()

Chickenka

Taková netradiční americká béčková komedie s typickým happy endem, ale musím říct, že pár scén mě docela pobavilo. Proměna té "hodné" učitelky na zlou, ale proměna zlé na hodnou se nekoná. A Justin je ve své roli docela roztomilý. ()

MonaSax

Docela vtipná komedie s zkaženou Cameron Diaz, ale nic víc. Justin tam hraje naprostýho trapáka, z tý scény, kde spolu souloží oblečený jsem opravdu nemohla. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní